Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Odejscie na emeryture
Opublikował Wiadomość
mati_s1 
5


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 458
Skąd: z wojska
Wysłany: Nie 19 Mar, 2023   

Szwejk, gdyby było jak mówisz ustawodawca powinien sformułować artykuł mniej więcej tak "do żołnierzy odmawiających pełnienia służby zawodowej na nowych zasadach stosuje się przepisy dotychczasowe".
 
 
Kontraktowy 
1
Kontraktowy


Dołączyła: 05 Mar 2023
Posty: 16
Skąd: Trzebiatow
Wysłany: Nie 19 Mar, 2023   

Kontraktowy to mój nick ponieważ większość służby spędziłem na kontrakcie W związku z posiadanym stopnień szer st szer a teraz st szer spec nie można było mieć służby stałej . Natomiast mój kontrakt podpisany 2lata temu kończy się 31 12 2023r ( czy ma wpływ na złożenie wypowiedzenia nie wiem )

Jednak Nowa Ustawa wprowadziła służbę bezterminowa na którą się zgodziłem Jednak nikt nie dawał na to papieru Był wypełniany jakiś wniosek i to wszystko .

Żołnierze odchodzą i mają 3 miesiące wypowiedzenia też byli wcześniej na kontrakcie Postanowiłem służyć do 16 lat bo tak jest bezpieczniej nawet że względu 12 pensji ( nie miałbym ciągłości )

Życzę każdemu cierpliwości kiedy będzie zamierzał odejść .

Niestety przez ostatni rok służby nic się nie zmieniło Dowódcy nie wiedzą nawet ile służby mają ich żołnierze Niektórzy są zdziwieni że ktoś informuje że odchodzi na emeryturę .
_________________
Kontraktowy
 
 
Szwejk 
Vice Admin
Janusz SUTOR



Pomógł: 132 razy
Wiek: 65
Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 5807
Wysłany: Nie 19 Mar, 2023   

Nic dziwnego, że nie wiesz, jaką służbę pełnisz, skoro nawet własnej płci nie potrafisz określić!... wrr... pas!
 
 
mati_s1 
5


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 458
Skąd: z wojska
Wysłany: Nie 19 Mar, 2023   

Kontraktowy, jaki kontakt ci się kończy skoro zdecydowałeś się na służbę na czas nieokreślony jak sam wspominasz... Albo kompletnie nie wiesz o czym mówisz albos pijany...
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15937
Skąd: POLSKA
Wysłany: Nie 19 Mar, 2023   

Ludzie od kilku dni się "produkują", przeprowadzają "śledztwa", a ten nawet nie wie jaki rodzaj służby pełni. :lol: :efendi2:
... że o płci nie wspomnę. :-o
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
H.E.L.L.B.O.Y. 
5



Pomógł: 3 razy
Wiek: 53
Dołączył: 26 Lis 2005
Posty: 470
Skąd: FROM H.E.L.L.
Wysłany: Nie 19 Mar, 2023   

Kontraktowy napisał/a:


Jednak Nowa Ustawa wprowadziła służbę bezterminowa na którą się zgodziłem Jednak nikt nie dawał na to papieru Był wypełniany jakiś wniosek i to wszystko.


O czym Ty człowieku pier***** - prawisz...
_________________
"Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia". Napoleon Bonaparte (1769-1821)
 
 
Kontraktowy 
1
Kontraktowy


Dołączyła: 05 Mar 2023
Posty: 16
Skąd: Trzebiatow
Wysłany: Pon 20 Mar, 2023   

To dlaczego trzeba pamietac kiedy konczyl sie kontrakt ktory byl podpisany przed wejsiem Ustawy o Obronie Ojczyzny Zeby zlozyc papiery do Wojskowej Agencji Mieszkaniowej i otrzymywac swiadczenie mieszkaniowe lub dostac mieszkanie
Nie wszystko jest tak plynne i przejrzyste w naszym kraju .
I dlatego nie zdziwiło by mnie to ze skladajac wypowiedzenie ktos moglby ziterpretowac to jako zerwanie podpisanego kontraktu .
_________________
Kontraktowy
 
 
focus 
Mod
Freedom for the region Silesia.



Pomógł: 65 razy
Wiek: 84
Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 6445
Skąd: Getarnte Option von ...
Wysłany: Pon 20 Mar, 2023   

Kontraktowy napisał/a:
To dlaczego trzeba pamietac kiedy konczyl sie kontrakt ktory byl podpisany przed wejsiem Ustawy o Obronie Ojczyzny


Co ma piernik do wiatraka, kolokwialnie mówiąc ....
Odpowiedz krótko, jesteś w służbie stałej, czy nie ?. Kluczysz, plączesz się w wypowiedziach.
Odpowiesz jednoznacznie, temat podtrzymam do dalszej dyskusji, w przeciwnym wypadku zamykam. :nie2:
_________________


Ludzie :!: :!: :!: , nie udzielam porad ''prawnych'' za pośrednictwem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group