Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Szwejk
Pon 19 Cze, 2023
Wybryki Janusza Sutora
Opublikował Wiadomość
manfred 
Guru



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12831
Skąd: Jelenia Gora
Wysłany: Pon 19 Cze, 2023   Wybryki Janusza Sutora

Użytkownik Janusz Sutor czyli Szwejk, mieniący się tu moderatorem i v-ce administratorem miesiąc temu dał mi 3 ostrzeżenia, wyglądające tak:

Cytat:
1 Szwejk Sob 20 Maj, 2023 Publiczne kwestionowanie zasadnosci wczesniejszych ostrzezen - http://www.nfow.pl/viewtopic.php?p=981748#981748
1 Szwejk Sob 20 Maj, 2023 Insynuacje pod adresem Vice Admina i innych uzytkownikow - http://www.nfow.pl/viewto...ghlight=#981736
1 Szwejk Sob 20 Maj, 2023 Naruszenie punktu IV.3 regulaminu - http://www.nfow.pl/viewto...ghlight=#981736


problem w tym, że ani nie insynuowałem niczego innym użytkownikom znanym powszechnie na Forum z nienawiści do ***, ani nie kwestionowałem zasadności wcześniejszych ostrzeżeń.

Co robiłem, to zwracałem uwagę na stronniczość i brak podstawy w regulaminie do takich działań moderatora.

W dodatku w sposób oczywisty motywowanych politycznie (a może i osobiście, jako że wiele razy wytykałem owemu moderatorowi niewiedzę w kwestiach prawnych w dyskusjach, w których brał udział jako użytkownik).
O całkowitej bezczynności Janusza Sutora np. w temacie o Ukrainie nie będę wspominał. Sutor nie reaguje na ruskich troli, a wycina zwolenników ***

Od dawna Forum nie potrafi przyciągać nowych użytkowników, traci znaczenie dla żołnierzy. Pytanie dlaczego?

Nie wiem, czy dostanę za ten post 2 czy cztery paski czy bana. Nie ma to dla mnie znaczenia. Nie ma sensu pisać na Forum moderowanym przez wyznawcę jedynie słusznej idei.


Jak ktoś chce mieć typowo polskie Forum w stylu "kochajmy się", dyskusji wyznawców jedynej słusznej idei, gdzie Lumen z maciejką będą ***** ***, moderator będzie im kibicował wycinając użytkowników mających inny punkt widzenia, a ruskie trolle będa z tego miały dobry ubaw, to proszę bardzo. Tylko nie tak miało to wyglądać.

W razie czego żegnajcie i pozdrowienia dla wszystkich. Dobrze się tu bawiłem przez te 15 lat.
_________________
Jedyny użytkownik Forum, który dostał 6 ostrzeżeń na raz.
 
 
Tytan w dresie. 
10


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 6982
Skąd: Z Polski
Wysłany: Pon 19 Cze, 2023   

Szkoda. Od kilku mrocznych dla polskiej polityki lat czekam, jak zareagujesz gdy pijawki pisowskie stracą władzę. Trudno, przeżyję. ;)
 
 
mati_s1 
5


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 458
Skąd: z wojska
Wysłany: Pon 19 Cze, 2023   

Kwiczysz jak onuce w okopach. W większości tematów siejesz dezinformację i szerzysz niezdrową politykę. Do tego nieudolnie próbujesz skłócić innych ludzi.
Ha tfu...
 
 
Szwejk 
Vice Admin
Janusz SUTOR



Pomógł: 132 razy
Wiek: 65
Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 5807
Wysłany: Pon 19 Cze, 2023   

manfred, zostałeś ukarany przeze mnie, bo sobie na to zasłużyłeś. Więc się teraz nie wypłakuj forumowiczom, lecz zachowuj się jak mężczyźnie przystało. I tyle na ten temat!

Zaś w odniesieniu do innych zarzutów wobec mojej osoby przyjmij do wiadomości, skoro tego dotąd nie zauważyłeś, że w odróżnieniu od ciebie nie jestem klakierem żadnej partii politycznej. Natomiast z tym wielokrotnym wytykaniem mi niewiedzy prawnej trochę przesadziłeś. Owszem, zdarzyło się raz czy dwa, że trafnie wychwyciłeś moje pomyłki, co niekoniecznie czyni ze mnie ignoranta, a z ciebie mędrca. Natomiast posądzanie mnie o mściwość lub złośliwość z tego powodu jest po prostu śmieszne. Przeciwnie, cenię sobie merytoryczną dyskusję i szanuję rozmówców, którzy mając zdanie inne od mojego potrafią swoje stanowisko uzasadnić.
Jesteś więc nie tylko mało spostrzegawczy, ale na dodatek posiadasz brzydką przywarę projekcji własnych zachowań i cech na innych.

Przykro mi, ale za szkalowanie mnie zmuszony jestem dać ci kolejny „urlop”. Nawiasem mówiąc, czy wiesz, jak spokojnie było na Forum podczas twojej nieobecności? Nikt nie prowokował awantur na tle politycznym, nikt nie prowadził propagandy partyjnej i panowała, można powiedzieć, pełna kultura.
Temat oczywiście zamykam, bo nie sądzę, aby moja skromna osoba warta była osobnej dyskusji.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group