Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Opublikował Wiadomość
festo 
1


Dołączył: 06 Maj 2021
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 27 Cze, 2023   

Witam, bez owijania w bawełnę jestem w czarnej dupie, wzialem jakos kredyt pod inwestycje „znajomego” z której nic nie wyszło, zostałem z kredytem, sprzelałem samochód żeby jakos się ratować otworzyłem działalność gospodarcza, która tez niestety nie wypala, mam umowę lokalu na rok, chciałbym zakończyć działalność ale i tak zostanę z kredytem i bez pieniędzy, naprawdę mam najgorsze myśli, jestem na antydepresantach chodzę po psychiatrach, psychologach i nie wiem co ze soba zrobic i ze swoim życiem, możecie dac mi jakaś rade co robic w mojej bardzo słabej sytuacji życiowej?
 
 
Tytan w dresie. 
10


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 6982
Skąd: Z Polski
Wysłany: Wto 27 Cze, 2023   

Pomyśl o upadłości konsumenckiej.
 
 
ogon123 
5



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 805
Skąd: 100
Wysłany: Wto 27 Cze, 2023   

Zgłosić się do wojska??
Dadzą wikt i opierunek oraz dach nad głową.
_________________
Jak mój szef wpada do pokoju to zawsze się pyta: co nudzicie się ??? i zaraz wynajduje jakąś robotę
Ogon Ogoniasty
 
 
Mrakcz 
1


Dołączył: 29 Cze 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 29 Cze, 2023   

Kazda inwestycja to ryzyko, jesli JDG nie przynosi efektow to jak najszybciej zamknac/zawiesic zeby nie placic ZUSu, isc na etat gdzies do pracy, i splacac ten kredyt, mozna isc do banku zapytac czy byla by mozliwosc renegocjacji umowy kredytowej by wydluzyc kredytowanie spowoduje to zmniejszenie raty, jednak trzeba sie liczyc z tym ze odsetki pojda do gory, w ostatecznosci jesli naprawde nie masz juz mozliwosci z tego wyjsc, upadlosc konsumencka ale bedzie z tego wiele problemow w pozniejszym terminie
Najlepiej skontaktować się z nimi https://wierzbicki.dris.pl/upadlosc-przedsiebiorcy/ Doradzą co robić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group