Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Szwejk
Czw 20 Lip, 2023
Wybryki Janusza Sutora 2
Opublikował Wiadomość
manfred 
Guru



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12830
Skąd: Jelenia Gora
Wysłany: Czw 20 Lip, 2023   Wybryki Janusza Sutora 2

Cytat:
manfred, zostałeś ukarany przeze mnie, bo sobie na to zasłużyłeś. [...]
Przykro mi, ale za szkalowanie mnie zmuszony jestem dać ci kolejny „urlop”. Nawiasem mówiąc, czy wiesz, jak spokojnie było na Forum podczas twojej nieobecności? Nikt nie prowokował awantur na tle politycznym, nikt nie prowadził propagandy partyjnej i panowała, można powiedzieć, pełna kultura.
Temat oczywiście zamykam, bo nie sądzę, aby moja skromna osoba warta była osobnej dyskusji.


Nie, to jeszcze nie koniec. Na pewno za szybko został zamknięty ten temat. Nie dałeś nawet wypowiedzieć się drugiej stronie.

Sutor, „karać” to ty możesz swoją starą. Do mnie to ty masz za mało i stażu na Forum i służby i stopnia, jeżeli już chcesz pozostawać w swojej pseudowojskowej stylistyce. O wiedzy i rozumie nie wspominając.

Karać użytkownika forum. Dziecinada.

Posiadanie przez kogoś poglądów politycznych, tudzież popieranie jakiejś partii politycznej to normalna sprawa.
Oczywiście nie w Polsce, bo Polska to kraj, w którym w lepszej sytuacji byli Ubecy, a nie ich ofiary. Taki system, który Sutor całym sercem wspiera.
W Polsce Sutora normalne to jest wspieranie z całych sił jakiejś partii, byle krzyczeć, że się jej nie wspiera, jest się obiektywnym, włącza myślenie itp....

Po prawdzie, jeżeli moderator forum z takich powodów wycina czyjeś posty i blokuje użytkowników, to się po prostu nazywa cenzura.

Natomiast jesli ktoś z takich powodów chce „karać” innego użytkownika, to powinien niezwłocznie udać się do psychiatry.

Najlepszy przykład „obiektywizmu” Sutora z niedawna – najpierw sam uczestniczy w dyskusji jako użytkownik i opowiada bzdury, że Polska jest państwem autorytarnym, a kiedy jego fumfel stwierdza, że jednak jeszcze nie, Sutor wkracza jako moderator i zamyka dyskusję jako „zbyt upolitycznioną”.

Absurd. Sam się ocenzurował. Obrońca niezagrożonej demokracji.

Do dupy z taką moderacją. Samowola i cenzura.

Pamiętam, kiedyś w czasie COVIDu pojechałem do pałacu w Mysłakowicach. Park, na ogrodzeniu kartka – nie wchodzić, zagrożenie epidemiologiczne. Było to już po zniesieniu tych nielegalnych zakazów wstępu do parków i lasów. Wszedłem sobie do parku, zaraz z pałacu wychodzi facet, kryczy na mnie z daleka - eeeeee, NIE WOLNO!!! . Ja mówię – co nie wolno, po parku chodzić? Nie wolno, zagrożenie epidemiologiczne. Mówię mu - jakie zagrożenie epidemiologiczne, park 13 ha, jesteśmy 100 m od siebie. NIE WOLNO, zarządzenie jest, wisi kartka mówi. Ja mówię – czyje zarządzenie? Dyrektora zespołu pałacowego. Mówię, panie wsadź se pan w dupe to zarządzenie, ono mnie nie dotyczy, może pana jako pracownika, tylko co pan tu w takim razie robisz? Zamknął się i zniknął, potem patrzę przez szybkę, siedzi z dwoma babami, pewnie pracownicami, jedzą makowca i popijają kawą, podśmiechujki.

Sru zabytki, sru epidemia, ważne żeby obcy się nie kręcili, bo tylko przeszkadzają, kawy nie można spokojnie wypić. Polska – chłopsko – szlachecka mentalność, tak wspaniale wykorzystywana, bynajmniej nie przez przyjaciół Polski.

Lubimy piosenki które znamy, oglądamy filmy, które widzieliśmy. Inne tylko jak nam guru z telewizji WSI poleci. Kraśko albo Sznepf. Tylko oni mogą rządzić.

Na forum spokojnie było bez manfreda. A przez manfreda tylko kłótnie i bałagan. Manfred dzieli użytkowników Forum. Moderować trzeba. Dobrze, że chociaż wskazówki dają, jak.

Tak jak było z wieloma sprawami, o których tu pisałem. Węglem, koreańską pożyczką, rtęcią w Odrze, polską gospodarką, bezrobociem, a nawet k***a zawieszeniem od Jeepa Wranglera. I długo byłoby jeszcze wymieniać.

Inne fakty nie są dopuszczone do dyskusji na Forum, bo w fantazjach Sutora dyskutowanie nad nimi grozi, że Polska stanie się dyktaturą.

Pluralizm, dyskusja i spór, nawet ostry to podstawy demokracji. Ale nie, bo nauczony inaczej. Może przez eSBeków krzywdzonych. Mózg sprany.

Jak to dobrze ujął na TT zacny uzytkownik Przeszpieg”:

„Towarzystwo nieciekawego autoramentu i wtórująca mu agentura przyklejają przyzwoitym ludziom łatki, a ich wielomilionowa publika, przez lata hipnotyzowana sekta, wierzy w każdą, największą, najbardziej absurdalną, najgłupszą serwowaną przez nich bzdurę.”

Gorzej, że Sutor ma guziczek, którym może zaspokajać swoje dziecinne fantazje.

Z takimi cenzorami to nie żadne niezależne forum, żadne forum nawet. To pokoik, w którym siedzi paru fumfli, puszcza bąki i delektuje znanymi sobie zapaszkami.

I nie usprawiedliwia cię Sutor, że jesteś marionetką w rękach cwańszych od Ciebie. A kto tu jest na Forum, i czyje interesy reprezentuje, to sam powinieneś najlepiej wiedzieć.

I proponuję zmienić nazwę z NFOW na FZOIzG – Forum Zależne Od Infantyla z Guziczkiem.

Nie pozdrawiam.
_________________
Jedyny użytkownik Forum, który dostał 6 ostrzeżeń na raz.
 
 
michqq 
Guru


Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 11549
Skąd: -)
Wysłany: Czw 20 Lip, 2023   

manfred napisał/a:
NIE WOLNO, zarządzenie jest, wisi kartka mówi. Ja mówię – czyje zarządzenie? Dyrektora zespołu pałacowego.


Fakt. Źle podpisana kartka.
Jednakowoż:

"Strony zawierające umowę mogą ułożyć stosunek prawny według swego uznania, byleby jego treść lub cel nie sprzeciwiały się właściwości (naturze) stosunku".

Oczywiście że dyrektor zespołu pałacowego może napisac taką kartkę, nawet Ci może napisac na tej kartce jaką karę umowną zapłacisz za wchodzenie. Byle tylko na kartce był dopisek: "umowa o użytkowanie Parku w rozumieniu Art 353" a nie jakieśtam "zarządzenie".
:cool:

Cytat:
najpierw sam uczestniczy w dyskusji jako użytkownik i opowiada bzdury, że Polska jest państwem autorytarnym, a kiedy jego fumfel stwierdza, że jednak jeszcze nie, Sutor wkracza jako moderator


Moim zdaneim dyskusja na temat tego czy Polska jest krajem autorytarnym czy dopiero krajem zmierzającym do autorytaryzmu ma rację bytu.

Jednakże na odpowiednim tematycznym podforum musiałaby być.
Ja bym się nie włączał zbyt aktywnie, wole dyskutowac bardziej o militariach.
:gent:
_________________
Toast wódczany o postaci dialogu.
Zasłyszane na dniach.
:
- Ruskij wojennyj korabl?
- Do dna!
 
 
manfred 
Guru



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12830
Skąd: Jelenia Gora
Wysłany: Czw 20 Lip, 2023   

Tak. Umowa o niewchodzenie do parku.

Dyskusja jest potrzebna, byle nie w stylu Sutora, czyli jak nie idzie pod moją tezę, to se zmoderuje.
_________________
Jedyny użytkownik Forum, który dostał 6 ostrzeżeń na raz.
 
 
michqq 
Guru


Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 11549
Skąd: -)
Wysłany: Czw 20 Lip, 2023   

manfred napisał/a:
Tak. Umowa o niewchodzenie do parku.


Jak najbardziej.
Rożne moga być umowy.

"Uzytkowanie parku polega na oglądaniu zza płota, szłuchaniu śpiewu ptactwa oraz podziwianiu latającyh motyli, zaś za wchodzenie do parku wyznaczam karę umowną pińcet złoty od osoby i dwieście złoty od psa."

Jak Ci się nie podoba to oczywiście możesz iść do sądu i może nawet wygrasz.
Jak wolisz.
:gent:
_________________
Toast wódczany o postaci dialogu.
Zasłyszane na dniach.
:
- Ruskij wojennyj korabl?
- Do dna!
 
 
manfred 
Guru



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12830
Skąd: Jelenia Gora
Wysłany: Czw 20 Lip, 2023   

Znaczy oddałeś istotę sprawy, ale wiesz dobrze, że nie o to chodzi.

Do góry nogami.
_________________
Jedyny użytkownik Forum, który dostał 6 ostrzeżeń na raz.
 
 
Szwejk 
Vice Admin
Janusz SUTOR



Pomógł: 132 razy
Wiek: 65
Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 5807
Wysłany: Czw 20 Lip, 2023   

manfred, do twojego fanatyzmu politycznego już się przyzwyczaiłem, a nawet traktowałem twoje wypowiedzi jako swoistą forumową egzotykę, ale prostactwa nie będę tolerował. Tym razem żegnamy się na dłużej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group