Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Powolania do zawodowej
Opublikował Wiadomość
mati_s1 
5


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 458
Skąd: z wojska
Wysłany: Pią 21 Lip, 2023   

apollo napisał/a:
A co w przypadku jeśli chce wrocic do służby ale jednostka odmawia wydania zaświadczenia o etacie ? Jest sens jechać rozmawiać z dowódca jednostki ? Przez to ze nie chciałem się szczepić zaniżono moja opinie służbowa z wielkim hukiem i zostałem na tej podstawie usunięty z armii.


Chcesz mi powiedzieć, że Twój przełożony podczas opiniowania stwierdził: "nie szczepisz się to ocena 2" i Ty to tak przyjąłeś?
Personalni widzą Twoje poprzednie oceny i rozkaz o zwolnieniu i jeśli będzie tam odpowiednie uzasadnienie to na tej podstawie rekomendują Dowódcy dalsze działanie. Jest jeszcze możliwość rozmowy z Twoim poprzednim przełożonym i zebraniem informacji.
Rozmowa z Dowódca JW raczej ci nic nie da a z podjętej decyzji, w tym przypadku odmownej, Dowódca JW nie będzie się tłumaczył.
 
 
apollo 
1


Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 26
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 01 Sie, 2023   

Chce Ci powiedzieć, ze pisałem pismo do generała XXX, z wytłumaczeniem dlaczego nie chce się szczepić. Plus próbowałem się przenosić do innej JW, co rozwścieczyło mojego dowódcę kompani i mówił ze pomoze mi się przenieść ale do cywila. Zrobił wszystko żeby mnie uwalić. Szczerze, nie wiedziałem ze opinia będzie rzutowała na moja dalsza karierę (jeśli chciałbym wrocic do wojska), ale teraz już wiem ze ma ogromne znaczenie. Celowe działanie dowódcy kompanii, ma swoje czarne listy. Słupki w excelu musza się zgadzać. A teraz odbijam się od bram JW i nie wiem jak mógłbym się dostac żeby „poprawic” swoją opinie.
 
 
Lupus 
Piewca onucowej propagandy

Dołączył: 09 Maj 2023
Posty: 43
Skąd: z Nienacka
Wysłany: Sob 19 Sie, 2023   

Nie będę się mądrzyć jako swieżaczek, ale w mojej skromnej opinii zostałeś bezprawnie skrzywdzony i mógłbyś zrobić tą sprawą sporo zamieszania. Nie broniłeś się jakoś, gdzieś wyżej?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group