Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany w Polskiej Grupie Zbrojeniowej
Opublikował Wiadomość
Henryk Kabas 
Banita


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 86
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw 11 Lut, 2016   

Arrakis napisał/a:
Czy Kali mógłby przestać? :gent:

Arrakis

OK, tylko kto jest tym Kali?!
Problem jest prosty jak sznurek w kieszeni..Po prostu na motł.., to znaczy elektorat działają sumy do mniej więcej 10 tys pln..I dlatego zrobiono szum z tych kilometrówek, bo to był "przekręt" na jakieś może 2tys pln, chociaż wątpie, bo w mojej firmie kilometrówki sa tak ustawione że nie ma to większego znaczenia czy ja lece samolotem czy też jadę własnym samochodem. To tak jak z tymi zegarkami Nowaka za 20 tys pln którymi przykryto przekręt afery informatycznej idącej w miliardy! Ale miliardy to dla elektoratu kosmos którym nie będzie sobe doopy zawracał, bo osobiscie ma kłopot z biletem miesięcznym na tramwaj!
Tą bronią załatwiono PO, to znaczy tymi słynnymi ośmiorniczkami za głupie kilkaset czy kilka tysięcy złotych. To one obaliły rząd PO/ PSL a nie te ukradzione miliardy na autostradach. Ale tak się dzieje na całym świecie..Dlatego rządy pewnych krajów takich jak WB, Węgry, Czechy, Japonia, Korea Południowa nie wpuszczają do siebie miliardowego przekrętasa Georga Sorosa, bo on pracuje w segmencie niewyobrażalnym dla elektoratu.
Obecnie oglądam TVP info i słucham konferencji komendanta policji Maja który podał się do dymisji za rzekomą łapówkę w wysokości..5 butelek wódki!! W państwie w którym rokardziono miliaradowy majętek, doopę mi zawracją "aferą łapówkarską" w wysokości 5 butelek wódki!! Mam płakać czy się smiać?!
 
 
Star660 
6
Biturboengine



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 1207
Skąd: MSS
Wysłany: Czw 11 Lut, 2016   

Henryk Kabas napisał/a:
A co tam takiego było? Że wział kilimetrówkę a poleciał samolotem? Wszyscy tak robili z Tuskiem na czele! Ja też kilka razy to robiłem .....

Przy takim podejściu nie mam więcej pytań :x
Teraz zadawać pytania powinien "Brzytwa".
Nie można być trochę uczciwym .... "cnota nie odrasta" :stop2: przekrętom :!:
_________________
BORN TO RIDE
 
 
Henryk Kabas 
Banita


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 86
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Czw 11 Lut, 2016   

Star660 napisał/a:
Henryk Kabas napisał/a:
A co tam takiego było? Że wział kilimetrówkę a poleciał samolotem? Wszyscy tak robili z Tuskiem na czele! Ja też kilka razy to robiłem .....

Przy takim podejściu nie mam więcej pytań :x
Teraz zadawać pytania powinien "Brzytwa".
Nie można być trochę uczciwym .... "cnota nie odrasta" :stop2: przekrętom :!:


To Ty jesteś manipulatorem bo przytaczasz moje słowa:"Ja też kilka razy to robiłem.." bez dalszego ciągu myślowego, co każdemu kto tylko ten twój czyta, sugeruję że ja "też robię przekrety"!! A Tusk latał każdego tygodnia na 4 dniowy łikend samolotem do Gdańska, to znaczy Sopotu..Za moje ciężko zarobione pieniądze! I jak to sie ma do tych głupich kilometrówek?!
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Czw 11 Lut, 2016   

Henryk Kabas, jeżeli odnosisz się bezpośrednio do postu powyżej - nie cytuj. Nie ma takiej potrzeby. Taka zasada netykiety.
Przyjmij to do wiadomości i stosuj. Zwracam Ci uwagę po raz pierwszy i ostatni.

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Star660 
6
Biturboengine



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 1207
Skąd: MSS
Wysłany: Sro 21 Lut, 2024   

"Rada Nadzorcza PGZ SA odwołała wczoraj ze stanowiska prezesa holdingu Sebastiana Chwałka, jego zastępcę Krzysztofa Solę oraz członków zarządu Jakuba Roszkowskiego oraz Marcina Wierzchowskiego." :viktoria:
https://www.polska-zbrojn...dzie-z-konkursu
Zawód: "Były prezes" :roll: prawie, jak "żona derekora ... :zly3:
Metoda zarządzania "prób i błędów" ... :zly4: Może tym razem się uda :-o
_________________
BORN TO RIDE
 
 
239099 
10
nie taki ekspert



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 6054
Skąd: z nikąd
Wysłany: Wto 12 Mar, 2024   

Sebastian chciał się sprawdzić w biznesie. On się sprawdził -biznes niekoniecznie... :cool:
Karuzela aparatczykow musi się kręcić...
_________________
Taktyka to najprostsza z nauk. Wystarczy tylko postawić się na miejscu przeciwnika i pomyśleć, jakiego postępowania się po nas spodziewa. A potem zrobić dokładnie na odwrót. Ot i cała taktyka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group