Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
SCh Piła 1995
Opublikował Wiadomość
wojtek emu
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Gru, 2006   

Cześć Kotki ja zaczynałem SCh w Pile a kończyłem COSSCzSam w Chełmnie, ale to było dawno 1988r I mam Pytanie do młodzieży czy w 1995 r było jeszcze palenie 100 :?:
 
 
scooby
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Gru, 2006   

Witam. Nawiązałem właśnie kontakt z Błażejem Ł. :efendi2: . Mam nadzieję, że ktoś z 2 plutonu 2 kkdt jeszcze się odezwie aby powspominać stare dzieje. :czytam: Pozdrawiam.
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Gru, 2006   


Szanowni Panowie,

Forum to nie czat, proszę korzystać z przycisku



 
 
Karol Geppert 
1
Charles_7310



Wiek: 50
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 23
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 19 Sty, 2007   2kkdt - 3 pluton - rocznik 95

Hej
Witam Wszystkich z jednej z największych promocji Szkół Chorążych. Miałem przyjemność uczestniczyć w tej przygodzie razem w Wami. Od 1993 do 1995 na 2 kkdt 3 pluton u chor. Berenta i Maniusia o Bajabongo nie wspomnę he he he. Widzę że Plesiu też już jest zarejestrowany a więc pozdro dla Głogowa, pamietamy hi hi hi. W tej chwili przebywam w USA na szkoleniu zwiazanym z zakupem "wspaniałego" F-16 i będę tutaj jeszcze kilka miesięcy. Niestety tak jak ktos napisał wczesniej kręta jest droga samochodziarza, teraz bliżej mi do samolotu niż Stara he he he. Odzywajcie się Panowie, Baza Lotnicza z Krzesin jest z Wami.
Pozdrawiam
_________________
. Księga Ezechiela: 25, 17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
 
 
 
dziad
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Sty, 2007   Re: SCh Piła 1995

Cześć szukam kompli od Hajdusia 6k :witamy1: piszcie na adres wika3@op.pl Grzegorz
 
 
Banaś
1


Dołączył: 30 Maj 2005
Posty: 14
Wysłany: Nie 11 Lut, 2007   

Widzę, że im bliżej do emeryturki coraz mniej odwiedzin na naszej stronie :( a może powodem jest nagły,niesamowity zapał do pracy :x .Pozdrawiam całą naszą falkę i zapraszam do częstszych odwiedzin.Dla znajacych mnie małe info, juz wkrótce pożegnam Świętoszów, zmana garnizonu, powita mnie Czerwieńsk.
 
 
 
Grzegorz33 
5
Grzegorz33



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 737
Skąd: Z domu
Wysłany: Nie 04 Mar, 2007   

Byłem w Pile 92 - 95, 4 pluton 5 kompanii. Na początku chor. Hajduś a póżniej por. Oborski. Współspacze to: "Żuczek" i "Kasior". Odezwijcie się koledzy bo może byśmy zrobili jakieś spotkanie. :hey:
Ostatnio zmieniony przez Grzegorz33 Wto 20 Mar, 2007, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
milkag
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Mar, 2007   Piła 95

Witam,
Jeśli chodzi o Żuka to kiedyś służył w Świętoszowie, a póżniej przeniósł się do Krosna Odrzańskiego
Pozdro Zibi :gent:
Jakby kto nie wiedział to pochodzę z 6kkadt. 5 pluton , spałem pod Tomkiem F.

Jeśli możesz, a nie zajmie Ci to zbyt dużo czasu :-o , użyj przycisku miast . Poprawiłem. P_E

 
 
Wodnik-32 
4


Dołączył: 17 Mar 2005
Posty: 203
Skąd: pomorze
Wysłany: Czw 15 Mar, 2007   

Witaj
Milkag a raczej Zbyszek. Ostatni post został nieopatrznie zrozumiany i dlatego długo go tu nie było.
Pozdrowienia
 
 
Karol Geppert 
1
Charles_7310



Wiek: 50
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 23
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 15 Mar, 2007   sch 95

Służyłem razem z Kasiorem w Ostrowie Wlkp. no i z tego co wiem to bodajże po 2 lub 3 latach słuzby juz był w cywilu. As był z niego nieziemski.
_________________
. Księga Ezechiela: 25, 17. "Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
 
 
 
wujek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Mar, 2007   

Hej chlopaki z PROMOCJI 95 serdeczne pozdrowienia dla bylych kadetow z 6 kompanii a zwlaszcza 1pl co u was slychac macie kontakt z kimkolwiek kurcze jak my sie dawno nie widzielismy a moze impra w bylej,, cechowej,,

chlopaki co sie dzieje ze "skorkiem , szatankiem ,tomek w ,robert w ,stefanem , kajakiem , to jest moj nr gg 10841808 jakis kontakt musi byc nie trzymajcie sie


Jeśli możesz, a nie zajmie Ci to zbyt dużo czasu :-o , użyj przycisku miast . Poprawiłem. P_E
 
 
kamyk
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Mar, 2007   

Witam Wszystkich :gent:
Fajnie powspominać dobre czasy ,a jeszcze lepiej spotkać się i piwka zimniutkiego napić.
5 kompania 1 pluton dla ułatwienia Michał - po promocji Poznań
 
 
jużniedługotrep
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007   poszukiwania HAJDUSIÓW

Siemka, :efendi2: 6kkad u HAJDUSIA. Ksywka PAPER, poszukuje przede wszystkim: ZUCZKA, SAKO, RUMUNA, TRASZKA :!: . Pozostali tez mile widziani oprócz :GOTTSHALKA i KOPIWODY :tongue10:
gg 5843027
tlen piokubek
skype piokubek
CZEKAM na kumpli :modli:

Nie używaj czerwonego koloru :!: Czcionka ta jest używana przez moderatorów do dopisków w postach. Dla odróżnienia.
Nie używaj wielkiej czcionki. Forum to nie malowanka ni tablica w szkole

Poprawiłem


P_ E
 
 
wojtek1 
4


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 233
Skąd: pomorze
Wysłany: Pon 30 Kwi, 2007   

cześć kolego

tutaj wojtek k

Pan G i K pracują w Grudziądzu, ten pierwszy w jednostce z Inowrocławia tj. bodajże w Pułku Komunikacyjnym - tak to sie chyba nazywa. Tzn. jw z Ina ma w Grudziądzu jakieś składy i tam pracuje pan G, a pan K jest d-cą pl rem uzbr. w 1OWT, z tego co wiem SAKO był w-f menem w Siedlcach - ale to jest tylko plotka. Ja pracowałem razem z Andrzejem K. - teraz jest najprawdopodobniej w Bartoszycach i to chyba na tyle. Pozdrawiam
 
 
Żuku
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Maj, 2007   

Cześć wszystkim!!! Byłem w 5k 4pl. Aktualnie służę w Kłodzku, jak wiecie w tym roku stuka 15 i mocno zastanawiam sie zeby zostać "najmłodszym emerytem" w Polsce - jak to ktoś powiedział! Daruś, pamiętam że spaliśmy w tym samym pokoju! Z chęcią piszę się na zjazd - było by super, jeśli ktoś chce to zorganizować to służe pomocą - może do czegoś sie przydam. Pozdrawiam wszystkich a w szczególności cały 4 pluton z pięterka! Paweł
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group