Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kończący się kontrakt a wyjazd na misję
Opublikował Wiadomość
Chimera 
1


Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 17
Skąd: WWA
Wysłany: Sro 28 Sie, 2013   Kończący się kontrakt a wyjazd na misję

Witam.

Z końcem marca 2014 kończy mi się kontrakt na pełnienie służby a chciałem złożyć wniosek o misje. Z tego co się orientuje kolejna zmiana rusza w marcu 2014.

Wiem że do wniosku o misję jednostka załącza adnotację o terminie zakończenia kontraktu na pełnienie służby co samo w moim przypadku definitywnie zakańcza sprawę.

Czy orientuje się ktoś czy jest możliwość wcześniejszego podpisania kontraktu? A może jest jakaś inna możliwość wyjścia z tej sytuacji??

założyłem ten temat ponieważ nigdzie nie mogłem znaleźć konkretnej odpowiedzi. Jeśli taki temat już był proszę link oraz o zamknięcie tematu.
 
 
Resurrected 
Banita


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 3613
Skąd: z IV RP bis
Wysłany: Sro 28 Sie, 2013   

Oczywiście, że kontrakt można podpisać wcześniej. Na pół roku przed końcem kontraktu, będziesz mógł być opiniowany. Jeżeli bądzie to ocena pozytywna, pisz wniosek o kolejny kontrakt. Dowódca wyraża zgodę i kontrakt możesz podpisać np. w grudniu.
Powodzenia
_________________
OJCZYZNĘ BEZ PIS-U RACZ NAM WRÓCIĆ PANIE!
 
 
Visitor 
5



Pomógł: 14 razy
Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 555
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 29 Sie, 2013   

Z tym wcześniejszym podpisywaniem kontraktu to pewności nie mam ale jestem pewien, że jest możliwość podpisania nowego kontraktu będąc w rejonie misji. Podobnie jak z opiniowaniem. Będąc w rejonie misji sam pisałem opinię na moich podwładnych a następnie pocztą były one przesyłane do kraju podobnie rzecz się miała z kilkoma przypadkami szeregowych którzy podpisywali kontrakty a następnie dokumenty wędrowały do kraju. Cały problem chyba w Twoich przełożonych musisz z nimi porozmawiać no i oczywiście najważniejsze to dobra wola Miłościwie Nam panujących Panów Kadrowców ;)
Powodzenia
 
 
Resurrected 
Banita


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 3613
Skąd: z IV RP bis
Wysłany: Czw 29 Sie, 2013   

W mojej jednostce żołnierze kierowani na misję, musieli podpisać kontrakty wcześniej. Nie słyszałem o przypadku podpisywania kontraktów w trakcie misji. Każdy wyjeżdżający, musiał mieć uregulowaną sytuację kadrową, jeszcze przed wyjazdem.
_________________
OJCZYZNĘ BEZ PIS-U RACZ NAM WRÓCIĆ PANIE!
 
 
Chimera 
1


Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 17
Skąd: WWA
Wysłany: Czw 29 Sie, 2013   

Całe szczęście kadrowiec w mojej JW jest konkretny i stwierdził że "Temat da się ugryźć" więc chyba będzie dobrze :)


Dzięki za podpowiedzi.
 
 
Ryś 
7
Pomóc - rzecz ludzka



Pomógł: 37 razy
Wiek: 60
Dołączył: 06 Mar 2011
Posty: 2608
Skąd: Głogów
Wysłany: Czw 29 Sie, 2013   

Chimera potwierdzam słowa kolegi Resurrected. Zgodnie z wytycznymi DKMON każdy żołnierz wyjeżdżający na misję MUSI mieć uregulowaną sytuację kadrową. Jak widzę to Twój kadrowiec wie o co chodzi więc chyba nie będzie żadnego problemu. :gent:
_________________
Jeśli uznasz, że ktoś na forum Ci pomógł - daj mu punkt - używając przycisku "pomógł".

Aż nadto bardzo szczęśliwy emeryt :) :) :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group