Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymagania...
Opublikował Wiadomość
Maniek7
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Sty, 2006   Wymagania...

Chciałbym zapytać czy po maturze dostanę jakiś wyższy stopień niż szeregowy, czy to trzeba dostać się do jakiejś szkoły oficerskiej lub podoficerskiej. I jakie są wymagania do tych szkół.

Przeczytaj, proszę uważnie dział, w którym piszesz. Jest tu mnóstwo informacji, które Ci się przydadzą. Odrobinę dobrej chęci i trochę czasu.

P_E
 
 
agnieszka 
6



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 1527
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pią 27 Sty, 2006   Re: PROSZĘ BARDZO ODPISZCIE NA MÓJ TEMAT

Maniek7 napisał/a:
Chciałbym zapytać czy po maturze dostanę jakiś wyższy stopień niż szeregowy, czy to trzeba dostać się do jakiejś szkoły oficerskiej lub podoficerskiej. I jakie są wymagania do tych szkół.


Nie trzeba iśc do szkoły pdf lub WSO. A tak jak Cie zgarna do zsw zaczniesz od szeregowego. Ale na szkole tez sie zaczyna szeregowy elew, czy szeregowy podchorąży.


Pozdrawiam ;)

A jak do MW to odpowiednio marynarz lub mar. pchor :cool:

P_E
_________________
Prezydent jest w stanie zrobić cię generałem, ale tylko łączność może uczynić cię dowódcą. Gen. Le May
 
 
Maniek7
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Sty, 2006   

Czyli po maturze dostaje szeregowego, prawda?Nie dostaje się wyższego? A gdybym chciał np. dostać podchorążego sztabowego to musiał bym iść do podoficerskiej szkoły, tak?
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Sty, 2006   

Po przyjściu do wojska do zasadniczej służby wojskowej dostajesz stopień szer/mar. Do podoficerskiej szer/mar. elew. Do oficerskiej szer/mar. pchor.
W każdym przypadku w szkole podoficerskiej, oficerskiej czy uczelni wojskowej możesz awansować, czy to na stopień podoficerski - nie chorążego, czy oficerski.
Nie ma stopnia podchorąży sztabowy. Jest podchorąży-w szkole oficerskiej czy uczelni wojskowej.
Na temat stopni wojskowych możesz poczytać na Forum.
Skorzystaj z forumowej wyszukiwarki.
Powodzenia :viktoria:
 
 
Maniek7
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Sty, 2006   

A po szkole podoficerskiej jaki dostanę stopień? Nie wiem dobrze ale po oficerskiej dostaje się chyba podprucznika. Bardzo bym chciał wstąpić do wojska ale nie chciałbym zaczynac od szeregowego czy sierżanta. Jestem bardzo sprawny fizycznie ale mam kłopoty z matematyką mam z niej 3 a do oficerskiej to chyba za mało? :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group