Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Moja ulubiona gra
Opublikował Wiadomość
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Lut, 2006   Moja ulubiona gra



Tutaj proszę umieszczać swoje ulubione gry, w które najbardziej lubicie i do których chcecie namówić innych.
Wasze doświadczenia a także niepowodzenia,

Każda próba rozpowszechniania cracków, podawania linków do nich oraz rośby o nie skutkować będzie natychmiastową reakcją Moderatorówi i może skończyć się ostrzeżeniem.

Proszę też nie umieszczać postów typu: fajna gra, też bym pograł itd.
Takie posty będą natychmiast usuwane

Pozdrawiam :gent: i miłego :czytam:
 
 
von_Zakapior 
4
Chamisko siepackie



Wiek: 47
Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 255
Skąd: Festung Siauliai
Wysłany: Sro 15 Lut, 2006   

KULKI :zly2:
Próba wykorzenienia tej gry w pewnym przedsiębiorstwie skończyła się totalnym załamaniem nerwowym Zespołu Informatyki tegoż przedsiębiorstwa - nie pomagało kompletnie NIC (czasy Novell 3.12), nawet oficjalne ostrzeżenia dyrekcji. A biedni administratorzy dostawali qrwicy, walcząc z zarazą, której dopiero pojawienie się gry pt. ZUMA* położyło kres....

* to samo, nieco odmienne, ale tak samo nie do zwalczenia :(
_________________
Maskowanie i pozoracja podstawą żołnierskiego wyszkolenia
 
 
 
agnieszka 
6



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 1527
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw 16 Lut, 2006   

Ja kofam Kyodai - uwielbiam ta układanke w paru wariantach. W sumie mozna tam znaleśc wszystko cos na spostrzegwczośc, szybkość i pomysłowość. A jeszcze były pasjanse, ale obecnie ich nie instalowałam na kompie, bo i tak wole klocki.



Pozdrawiam ;)
_________________
Prezydent jest w stanie zrobić cię generałem, ale tylko łączność może uczynić cię dowódcą. Gen. Le May
 
 
twój stary 
5


Pomógł: 4 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 392
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pią 24 Lut, 2006   

Dzisiaj kupiłęm CD-Action bo jest w niej najlepsza moim zdaniem polska gra traktująca o rajdach samochodowych czyli Xpand Rally firmy Techland. Gra o lata świetlne wyprzedza Maluch Racera i inne "racery". Jedyną wadą oim zdaniem jest to że samochody nie mają licencji, ale dla mnie to nie problem, ponieważ dla mnie jest ważna radość która płynie z jazdy, a tej w Xpand Rally nie brakuje.
Pozdrawiam.
:viktoria:
_________________

 
 
 
Endriu48 
Mod
*emW-"spider"



Pomógł: 71 razy
Wiek: 75
Dołączył: 17 Sty 2006
Posty: 3222
Skąd: O...../Mazury
Wysłany: Sro 01 Mar, 2006   

Ahoj!
W wolnych chwilach lubię zagrać w pasjansa SolSuite, gadające kulki SmilingBubbles lub we wszelkie odmiany Kurki Wodnej, Kyodai Mahjongg 2006 jakiś Billard 8.
:gent:
_________________
"Doświadczenie zmienia się proporcjonalnie do zrujnowanego sprzętu."


Jak pomogłem to Kliknij w -> POMÓGŁ!
 
 
 
grzesiekk
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Mar, 2006   

Hej
JA lubię pograć razem z kumplami w cs-a (counter strike-a), ale tak naprawdę to polecam gry "deer hunter", jest to seria gier w której możemy zapolować na naprawdę dużego zwierza. Wszystkim miłośnikom myślistwa z pewnością się spodoba.
pozdro;)
 
 
---Dawid--- 
2



Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 65
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 15 Mar, 2006   

Ja polecam snookera (ewentualnie bilard). :lol:
 
 
wiolka
[Usunięty]

Wysłany: Pią 31 Mar, 2006   

a ja lubię chicken invaiders - mało mądre ale urocze ;)
 
 
ROMEO
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2006   

dawno temu kolega zaraził mnie (najpierw nauczył grać) w taką grą jak GO :!: ( wtedy o komputerz do gier nawet nikt niemyślał jak córka mówi że my zeszliśmy z drzewa)
partia zajmowała nam od 2 do 4 godzim i dokońca nikt niewiedział kto wygra.
jak dlamnie to nieznam ciekawszej gry planszowej (spotkałem się z innym określeniem tej gry - chińskie szachy. :gent:
 
 
od_strzelnic
[Usunięty]

  Wysłany: Pon 08 Maj, 2006   Strategiczne gry komputerowe

Oj nazbierało się doświadczeń przez ostatnie kilkanaście lat... Panzer General II i III, Harpoon I i II (rewelacja!), CC Russian Front, Age of Empire I i II.
A ostatnio w użyciu jest ściągnięta za 3 zł stara gra sprzed ponad 10 lat o nazwie "Colonisation". Moim zdaniem bardzo ciekawa bo najpierw trzeba zbudować w Ameryce swoją kolonię (gospodarczo i wojskowo), a potem jeszcze wygrać wojnę ze swym królem o nipodległość. Ma wadę bo jedna rozgrywka to ponad 10 godzin...
Próbowałem też Civilization i Settlers, ale te mnie nie wciągnęły wystarczająco.
A jak wreszcie wymienię mój rewelacyjny komputer Pentium II 300 MHz na lepszy to wypróbuję gry Age of Empire III i Roma.
 
 
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Maj, 2006   

"Maniak jestem", bo lubię horrory, dlatego polecam: The Suffering, Blair Witch Project (wszystkie części), Alone In The Dark (full), no i Resident Evil (też wszystkie). Może jest tego więcej :?: :-o A tak naprawdę, to rewelacyjnie i schizofrenicznie grało mi się w American Mc Gees Alice (rewelacja - i wcale nie dla dzieci!). :!: :gent:
 
 
tatikola 
5
TGTW



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 15 Lis 2004
Posty: 593
Skąd: z mgły
Wysłany: Czw 06 Lip, 2006   

jak dla mnie nie ma nic lepszego jak scrabble, szczególnie z rana, jeszcze przed poranną kawą- szybka partyjka na rozruch szarych komórek.

jeśli ktoś reflektuje to chętnie zagram on-line. Czas i mniejsce ndo ustalenia na pw ;)
_________________
Próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie.
----------------------------------
Kto, jak nie my? Kiedy, jak nie teraz?
 
 
 
mjr Misiu
4


Dołączył: 24 Cze 2005
Posty: 180
Skąd: Warmia
Wysłany: Sro 16 Sie, 2006   

Najlepsza startegia - Combat Mission Series. Pod warunkiem że gra się po sieci z człowiekiem jako przeciwnikiem. Gorąco polecam!
 
 
Spartan
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Sie, 2006   

A moja ulubiona gra to Call of Dutty 1i2
swietnie sie gra on line
a ulubiona strategia to Sudden Strike 2 :)
 
 
Onyx 
4



Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 236
Skąd: Siły Zbrojne RP
Wysłany: Sro 16 Sie, 2006   

A moja ulubiona gra to Football Manager 2006, najlepsze co może być.
_________________
Życie jest sztuką dokonywania wyborów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group