Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
kierunek a przyszły etat
Opublikował Wiadomość
most
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Lut, 2006   kierunek a przyszły etat

Witam wszystkich na forum

Jestem aktualnie słuchaczem SP i za dwa miesiące Warszawa zadecyduje gdzie dalej będę służył. Mam zaświadczenie o przewidzianym dla mnie etacie w jednostce w mojej miejscowości ale jest on z goła odmienny od kierunku na którym teraz sie uczę( d-ca dr zmech). Dodam jeszcze iż moja macierzysta JW ma sporo wakatów zgodnych z moją specjalnością. Mógłby mi ktoś powiedzieć jakie mam szanse na wyrwanie sie z mojej zapomnianej przez Boga jednostki? Jak były honorowane takie zaświadczenia w poprzednich latach?
 
 
camerlengo
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Lut, 2006   

Jeśli piszesz że vacat w twojej rodzinnej miejscowości jest zgoła odmienny od tego na który się szkolisz to masz nikłe szanse na to ze się na nim znajdziesz. Nawet dobre znajomości mogą w tym temacie nic nie pomóc. Ustawodawca przewidział że jesli uczysz się na d-ce drużyny zmech. to masz biegać w polu z żołnierzami, a nie siedzieć w łączności czy w samochodówce. Narazie będziesz musiał wziąść co ci dadzą a później najwyżej się przebranżowisz, co juz moze być prostsze niż to o co pytasz.
Pozdr i życze sukcesów w przyszłej pracy :cool:
Ps.honorowane były zaświadczenia ale tylko zgodnez kierunkiem nauki
 
 
most
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Lut, 2006   

Dziękuje Camerlengo za odpowiedź

Sprawa akurat rozwiązała mi sie sama bo moja szkoła wywiesiła wykaz kto, gdzie i na jaki etat idzie. Zgodnie z twoją opinią wracam do swojej jednostki co jest mi wybitnie nie na rękę gdyz w mojej miejscowości mam żone, dziecko i własne mieszkanie. Powiedz mi jeśli sie orientujesz jak się mogę od takiej decyzji odwołac jeśli w ogóle jest taka możliwość. I jak sie można "przebranżować" i przenieść do innej jednostki? Czy moge to zrobić dopiero po upływie pierwszego kontraktu?

Pozdrawiam
 
 
camerlengo
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Lut, 2006   

Z tego co piszesz, wnioskuję że jesteś we wrocłąwiu. Dam Ci małą radę idź do chor.ewidencyjnego albo kogoś z sekcji personalnej twoje szkoły i dowiedz się czy są wolne etaty w twojej miejscowości ale związane z twoją specjalnością. Myśle że jeśli gościu jest w pożądku to nie powinien robić ci problemów z udzieleniem tej informacji, tym bardziej że najpewniej ją posiada. Jeśli jest taki etat, to dowiedz się też czy propozycja dotycząca obsadzenia Cie na etacie w danej jednostce juz poszłą do W-wy czy nie. Jęśłi nie to powiem krótko: masz łeb i ..uj to kombinuj.
PZDR
 
 
focus 
Mod
Freedom for the region Silesia.



Pomógł: 65 razy
Wiek: 84
Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 6445
Skąd: Getarnte Option von ...
Wysłany: Czw 16 Lut, 2006   

most i camerlengo dalszą rozmowę proszę prowadzić na PW, ... forum to nie czat :!:
_________________


Ludzie :!: :!: :!: , nie udzielam porad ''prawnych'' za pośrednictwem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group