Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Stevie
Sob 08 Kwi, 2006
sytuacja finansowa wsrod mundurowych

Czy potrafisz odlozyc cokolwiek z wyplaty czy zyjesz z rodzina od 1. do 1.?
bez problemu odkladam co miesiac
10%
 10%  [ 16 ]
czasem sie cos uda odlozyc
12%
 12%  [ 19 ]
prawie nigdy
26%
 26%  [ 41 ]
co miesiac splacam najpierw dlugi
46%
 46%  [ 72 ]
musze korzystac z pomocy innych
3%
 3%  [ 6 ]
Głosowań: 154
Wszystkich Głosów: 154

Opublikował Wiadomość
ktosik
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Kwi, 2006   sytuacja finansowa wsrod mundurowych

popularny jest teraz watek o "13" i mundurowce - czy czesto musicie wykorzystac te pieniadze na splate zaleglosci finansowych?
 
 
Joker11
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Kwi, 2006   

odłożyć coś z pensji :?: nie wiem jak to mógłbym zrealizować :!:
gdy wypadnie jakiś niespodziewany wydatek to już tylko kredyt, kredyt, kredyt.
 
 
Tirexrex
[Usunięty]

  Wysłany: Sob 08 Kwi, 2006   

zawsze coś spłacam.
 
 
marian888 
5



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 848
Wysłany: Sob 08 Kwi, 2006   

Ja czasem coś odłożę, ale to tylko zasługa pracującej żony. Poprzedni minister zapewniał, że finansowo nic nie stracimy. Cóż, pomyłki czasem zdarzają się nawet ministrowi. Nie zazdroszczę kolegom, których żony nie pracują. To jedynie egzystencja, czasem jakieś szaleństwo (kino, urlop poza miejscem stałej dyslokacji). Żyć się da, ale perspektywy niewielkie.
_________________
Praktycznie jesteśmy przekonani, że w okresie przejściowym nastąpi stosowny ruch kadrowy powodujący że nie będzie przypadków żeby chorążowie zajmowali stanowiska oznaczone etatowo stopniem podoficerskim np. kaprala, plutonowego lub sierżanta
 
 
ktosik
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Kwi, 2006   

Panowie i Panie...
narazie co prawda jest tylko (dopiero) 38 glosow ale dlaczego procentowo rezultat mnie nie dziwi?!
moze ktos w koncu u gory przejrzy na oczy i zobaczy co jest grane... a wtedy ma w kieszeni potezny elektorat przed nastepnymi wyborami... czysty deal - cos za cos

przeraza mnie tylko to, ze juz od lat mowi sie o tym, ze wiekszosc podoficerow ma trudna sytuacje materialno-bytowo-rodzinna - a moze to jakas tajemnica poliszynela?
...a kompletnie sie nic z tym nie robi, co najwyzej SE, Fakt lub podobne "wydawnictwo" walnie material na 1 strone jak to policjant/zolnierz/pogranicznik po prostu mundurowy nawalal swoja rodzine i sobie ostro w kark
pozniej stawia sie tez pytania - kto temu byl winien, czy nikt nic nie zauwazyl, czy mozna bylo jakos tej rodzinie pomoc... pytania bez odpowiedzi, do kolejnej ludzkiej naglosnionej tragedii lub takiej cichej...

nikt ma samej gorze nie wpadl na to, ze problemem bywa wlasnie czesto to co powyzej opisalem?
krotko podsumowujac: REZULTATY SONDY MOWIA SAME ZA SIEBIE
 
 
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Kwi, 2006   

Odłożyć, to ja mogę tylko spłatę raty (o jakiś miesiąc, bo później mogą mi wypowiedzieć kredyt), kiedy okazuje się, że nie mam na nią kasy. Ponadto odkładam zakup (i wykup) mieszkania, nowego samochodu. Czasami odkładam zakup butów itp. itd. A - zapomniałbym - tkanka tłuszczowa mi się trochę odkłada, bo abonament na siłowni osiedlowej dość wysoki, ale teraz wiosna, to trochę pobiegam. :gent:
 
 
M.P.
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Kwi, 2006   

teraz wam pasuje???
Ostatnio zmieniony przez M.P. Pon 27 Lis, 2006, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rak 
5



Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 436
Skąd: Z wody
Wysłany: Nie 09 Kwi, 2006   

Oczywiscie, że odkładam. Żona pracuje ja też więc z odłożeniem pieniędzy nie ma problemu. Co roku staramy sie pojechać w jakieś ciekawe miejsce na wakacje, trzeba coś skorzystać z życia dopóki jeszcze można i ma się za co.
 
 
Ozzy 
7


Pomógł: 12 razy
Wiek: 61
Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 2564
Skąd: zach-pom
Wysłany: Nie 09 Kwi, 2006   

Panowie, pieniądze to nie wszystko, grunt żebyśmy wszyscy zdrowi byli :) Też muszę liczyć każdą niemal złotówkę, pilnować terminów spłaty rat, niemal w zębach odnosić do banków należną daninę. Pewnie, można ponarzekać, pokląć nawet, ale czy to coś da? Czy którykolwiek z decydentów przejmie się naszym losem? I nie oszukujmy się, są ludzie gorszej sytuacji, mają po 600 zł i też jakoś żyją. Wiem, pewnie zaraz oberwę. Na usprawiedliwienie powiem tylko że kredytów mam więcej niż półroczny dochód a na utrzymaniu żonę (nie pracuje) i dziecię (uczy się). I pensji niewiele więcej niż 2000 co miesiąc. Pozdrawiam :gent:
_________________
Cieszmy się, nad Siłami Zbrojnymi wstał kolejny dzień czasu "P"
 
 
 
M.P.
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Kwi, 2006   

teraz wam pasuje???
Ostatnio zmieniony przez M.P. Pon 27 Lis, 2006, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ozzy 
7


Pomógł: 12 razy
Wiek: 61
Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 2564
Skąd: zach-pom
Wysłany: Pon 10 Kwi, 2006   

M.P., Ty naprawdę myślisz że ja leków nie kupuję? Mam wydatki jak wszyscy, zwróciłem tylko uwagę na to, że są ludzie którzy mają gorzej od nas. O tych, którzy mają lepiej nie warto pisać bo wszyscy wiedzą że jest ich sporo. Ale narzekanie naprawdę niewiele zmieni, jedyne w czym może pomóc, to w wylaniu żółci która się w nas zbiera. Pozdrawiam :gent:
_________________
Cieszmy się, nad Siłami Zbrojnymi wstał kolejny dzień czasu "P"
 
 
 
M.P.
[Usunięty]

Wysłany: Sro 12 Kwi, 2006   

teraz wam pasuje???
Ostatnio zmieniony przez M.P. Pon 27 Lis, 2006, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
~~Ad~~ 
Banita
Już rezerwa...


Pomógł: 14 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 7297
Skąd: Teraz: Roztocze.
Wysłany: Sro 12 Kwi, 2006   

To u Was są jakieś nagrody...?
To znaczy, ze jakaś nowa transza pieniążków wpłynęła do JW, bo ja nic nie wiem i pewnie się nie dowiem.
Aha, też raczej łapię się na zapomogę... ,której zazwyczaj nie otrzymuję:gent:
I pomimo wszystko - życzę Wesołych świąt :viktoria:
_________________

„…Nic nie poradzę, że nie lubię faryzeuszy, obłudników, kameleonów, kurew, karierowiczów, itp..."


"Jeśli chcesz zachowywać się moralnie to najgorszym miejscem by szukać rad jest religia..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group