Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
mieszkanie od WAM-u
Opublikował Wiadomość
mcleods
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Lip, 2006   mieszkanie od WAM-u

Witam!
Po raz pierwszy na forum. Mam zgryz. Od 7 lat zasiedlam kwatere zastepcza (klitka prawie 30 m2) z zona i dziecmi. W tym roku WAM proponowal mi kwatere sluzbowa w TBS (czynsz 600 plus media). Odmowilem ze wzgledu na koszty (chorazy na stanowisku sierzanta, niepracujaca zona plus dzieci w wieku szkolnym). Teraz prop0nuja mi mieszkanie (do kapitalnego remontu - gladzie, stolarka okienna, drzwi, w zasadzie wszystko - to znowu koszty). I prawdopodobnie odmowie, bo to ruina niezasiedlona od kilku lat. Czy w zwiazku z tym WAM moze mnie eksmitowac z tej kawalerki ktora teraz zajmuje? Place regularnie czynsz i pozostale oplaty. WAM odgraza sie ze strace prawo do kwatery. Jakie sa wyjscia z mojej sytuacji. Mam 13 lat sluzby (z zasadnicza i ndt). I zupelnie nie wiem co robic. Prosze o wsparcie (w miare szybko bo WAM chce odpowiedzi w ciagu 7 dni).
 
 
Roztropek
6



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 12 Wrz 2005
Posty: 1093
Wysłany: Wto 11 Lip, 2006   

Postępowanie w przypadku przyjmowania mieszkania do remontu opisano w Rozporządzeniu MON o zasiedlaniu lokali. Patrz - Akty prawne, punkt 9 na stronie WAM
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group