Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak długo czeka się na zmianę etatu ??!!
Opublikował Wiadomość
omar
[Usunięty]

  Wysłany: Pon 31 Lip, 2006   Jak długo czeka się na zmianę etatu ??!!

Mam nadzieję, że się nie będę powtarzał w kwestii tematu (nie znalazłem podobnej kwestii w archiwum -choć przyznaję, że być może nie najlepiej szukałem)
A teraz do sprawy:
-jestem w stopniu st. chor.
-w tej chwili jestem na etacie st. sierż.
-4 miesiące temu poszedł wniosek na moje przejście na etat mł.chor.
-etat, który mam objąć jest w tej samej jednostce, a nawet na tym samym pododdziale,
-mam wszystkie potrzebne uprawnienia,
-no i oczywiście etat od 4 miesięcy jest wolny i czeka na mnie (nie wspomnę też, że na zwolnienie mojego etatu czeka st. sierż -obecnie na etacie plutonowego- aby móc się też o niego ubiegać),
-dodam, że wniosek poszedł do Warszawy (przynajmniej tak twierdzą kadrowcy) -czyżby etaty mł.chor musieli zatwierdzać aż w stolicy ??!!
No i wracając do kwestii zasadniczej -całość już trwa 4 miesiące, kadrowcy nie mają zielonego pojęcia jak długo to jeszcze potrwa, no i oczywiście wszystko dzieje się podobno zgodnie z aktualnymi przepisami. Czy ktoś miał już podobne przejścia - może wie jak to rzeczywiście długo może trwać. Proszę tylko wziąć pod uwagę, że nie wchodzi w rachubę zmiana ani korpusu osobowego, ani jednostki!!
 
 
pluto 
1


Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 21
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 03 Sie, 2006   

Witam moim zdaniem na tą okoliczność musiałeś zostać zaopiniowany i teraz czekają na powrót opinii zatwierdzonej przez gestora (a to czasami trwa długo) Powodzenia ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group