Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Roballo
Sob 04 Mar, 2006
SCh Elbląg 94
Opublikował Wiadomość
slawe
Gość
Wysłany: Nie 10 Paź, 2004   SCh Elbląg 94

Witam kolegów. Poszukuję znajomych ze szkoły chorążych wojsk zmech. w Elblągu - ostatni rocznik przed likwidacją, a także chłopaków z PSZ przy WSOWOPL w Koszalinie z 1994 roku. Proszę o kontakt.
 
 
Szelest 
2



Dołączył: 23 Cze 2004
Posty: 74
Skąd: Rejon WBE Szczecin
Wysłany: Sro 13 Paź, 2004   

Pozdrawiam i ja. Promocja 1978 ( pl. specjalny).Niestety, nie spotkałem ludzi z Twojego wypustu . Interesuje mnie jednak bardzo, czy na Twoim roczniku był również pluton specjalny. Czy wsród kadry Szkoły były takie nazwiska jak: Kolan, Szadejko. Jeżeli był pl. spec. to podaj nazwiska kadry z nim zwjązane. Odpowiedzi możesz udzielić na priv. Ale myślę że jeżeli odpowiesz na naszym forum to może zaaktywizuje to innych, dotychczas uśpionych absolwentów naszej " uczelni". Pozdrawiam również
serdecznie Oldara. :balanga:
_________________
Jestem ex-jaruzelitą bosym i wałęsaczem poligonowym, później skwaszonym emerytem, i następnie kaczym ... nie fanem, obecnie średnio zachwycony panującym ko(r)moranem.
 
 
Jurek 19732 
4
zmechol po Nalazkach


Wiek: 51
Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 223
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Wysłany: Nie 16 Paź, 2005   Re: szukam znajomych

slawek napisał/a:
Witam kolegów. Poszukuję znajomych ze szkoły chorążych wojsk zmech. w Elblągu - ostatni rocznik przed likwidacją, a także chłopaków z PSZ przy WSOWOPL w Koszalinie z 1994 roku. Proszę o kontakt.
czesc slawek ja bylem u chor. Witkowskiego w 2 plutonie moja ksywka to DIZEL a normalnie to Jerzy Pomaranski co u ciebie slychac bo ja po wypadku odszedlem z armi ale wiem gdzie kilku naszych krecilo Kozik w Bartoszycach byl na misji swego czasu Turczyk i Kamionka w Wesolej Mardula w Przemyslu i Zurek tez Konieczny i Miler W KRWP Warszawa Blak W Krakowie A ja szukam Baranskiego Darka Rakockiego Slawka Sejdy acha Dymek byl ostatnio w Kazuniu Podaj swoje nazwisko bo bylo was kilku Slawkow Pozdrawiam Jurek wel DIZEL
_________________
Żołnierze nie giną ,tylko idą do piekieł ,aby się przegrupować. DIZEL
 
 
 
dyrekcja2
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Paź, 2005   

Poszukuje wszystkich z I kompanii 89-92' z Legnicy, a zwłaszcza byłych kadetów z 13 plutonu WRE!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group