Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
WKU
Opublikował Wiadomość
ATANDA
[Usunięty]

  Wysłany: Czw 02 Lis, 2006   WKU

Przepraszam wszystkich ale mam pytanie ! jako pracownik cywilny wojska lub (korpusu słuzby cywilnej) Chciałbym zmienic wydział w Komendzie WKU i na jaki akt prawny mam się powołac słyszałem też o takim programie wytyczonym z Ministerstwa odnosnie kadry i czy można go zastąpic cywilem - jako młody człowiek chciałbym zdobyc szerszy zakres wiedzy i zmęczyła mnie już poborówka.Bede bardzo wdzięczny za sugestie lub radę
 
 
Deron
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Lis, 2006   

Cytat:
<.....Chciałbym zmienic wydział w Komendzie WKU....>


Wydaje mi się, że powinieneś rozmawiać w sprawie przeniesienia z odpowiednim Szefem wydziału, a następnie z Komendantem w swoim WKU Szczecin.
Żaden akt prawny tego nie zastąpi.


Pozdro


.
 
 
lokom 
7


Pomógł: 34 razy
Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 2875
Skąd: z Polski
Wysłany: Pią 03 Lis, 2006   

ATANDA napisał/a:
słyszałem też o takim programie wytyczonym z Ministerstwa odnosnie kadry i czy można go zastąpic cywilem


Nie ma nic takiego.

Wojskowy Komendant Uzupełnień zgodnie z ustawą o służbie cywilnej jest dyrektorem generalnym urzędu i w jego kompetencjach leżą "przenosiny", oddelegownia itd.
Jako "młody i zmęczony" może powinieneś osbie poszukać pracy gdzie indziej?? urzędnika sc obowiązuje znajomość ustawy, a wykazałeś, że zdążyłeś się zmęczyć, ale jeszcze jej nie poznałeś. Polecam większe zaangażowanie w analizie aktów prawnych Ciebie dotyczących, a jako wzorowy pracownik na pewno będziesz miał u dyrktora generalnego urzędu taką siłę przebicia, że spełni Twoje wnioski.
_________________
Dawniej znieważający panującego narażał się na śmierć, później na uwięzienie. Musiał być gotów na karę. Dzisiaj wystarcza być chamem z dostępem do internetu by znieważać każdego, a brak kary rozzuchwala idiotów.
Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej. Albert Einstein
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group