Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar Świata w skokach
Opublikował Wiadomość
Jankes 
9


Pomógł: 119 razy
Wiek: 50
Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 4273
Skąd: Archiwum X
Wysłany: Wto 02 Sty, 2007   

Niestety nie po raz pierwszy i na pewno nie ostatni - w rozegraniu zawodów przeszkodziła zmienna pogoda.Salomonowym rozwiązaniem byłoby nieuznanie wyników konkursu - no ale co by wtedy było z samochodem dla zwycięzcy :-o .
_________________
Jeśli uznasz, że ktoś na forum Ci pomógł - daj mu punkt - używając przycisku "pomógł".
Czytanie jest jak tłumaczenie, ponieważ doświadczenia dwóch różnych osób nie będą nigdy takie same. Aby nauczyć się czytać w sposób właściwy, wszechstronna znajomość wielu dziedzin nauki jest mniej ważna od instynktu - W.H. Auden.
 
 
 
czoper
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Sty, 2007   

Witam wszystkich :gent:
Samochód przeniesionoby na następny konkurs za to stacje telewizyjne szczególnie Niemieckie. Wybaczcie , jeśli się mylę ale coraz bardziej wkrada się arogancja ludzi odpowiedzialnych za bezpieczeństwo skoczków , ponadto w ostatnim konkursie padł mechanizm perfekcji niemieckiej.
1. Widzieliście obdrapaną szopę w której stali sędziowie / brakło farby /
2. A przyrząd pomocniczy do kierunku wiatr / na beleczce powiesiony farfocel podartej
taśmy /
Niemiecka maszynka perfekcji zaczyna szwankować !!
Pozdrawiam :cool:
 
 
cola
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Sty, 2007   

Cytat:
Innsbruck: znakomity Małysz! Trzech Polaków w konkursie

W czwartkowym konkursie w Innsbrucku, zaliczanym do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata i Turnieju Czterech Skoczni, wystąpi trzech Polaków.
W kwalifikacjach spośród polskich zawodników najlepiej spisał się Adam Małysz, uzyskując notę 120,8 pkt. za skok na odległość 123,5 m, co dało mu drugą pozycję.

http://sport.onet.pl/0,12...,wiadomosc.html



Czym się różnią Małysz i Mateja? Skupieniem. Na tym polega Kruczek i należy mu się Pochwała :)
Więc skup się Adaś i leeeeeeeeeeć :)
 
 
Jankes 
9


Pomógł: 119 razy
Wiek: 50
Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 4273
Skąd: Archiwum X
Wysłany: Sro 03 Sty, 2007   

W czwartkowym konkursie w pierwszej rundzie KO - obejrzymy Polaków w nastepujących parach:

Adam Małysz - Christian Ulmer
Kamil Stoch - Nikołaj Karpienko
Rafał Śliż - Denis Korniłow


O ile w dwóch pierwszych parach niespodzianek nie powinno być, to w trzeciej raczej :cry:
Niestety, ale Śliż - nie ma jeszcze "formy" a i psychicznie często się "pali".
_________________
Jeśli uznasz, że ktoś na forum Ci pomógł - daj mu punkt - używając przycisku "pomógł".
Czytanie jest jak tłumaczenie, ponieważ doświadczenia dwóch różnych osób nie będą nigdy takie same. Aby nauczyć się czytać w sposób właściwy, wszechstronna znajomość wielu dziedzin nauki jest mniej ważna od instynktu - W.H. Auden.
 
 
 
cola
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   

Cytat:
Austriackie media rozkręcają wojnę przeciwko Małyszowi

Przegląd Sportowy/MS /05:55

Austriackie gazety rozkręcają wojnę medialną przeciwko Adamowi Małyszowi przed dzisiejszym konkursem w Innsbrucku.
W klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni Gregor Schlierenzauer wyprzedza Andreasa Kuettela o trzy punkty. Strata piątego Adama Małysza wynosi 21,2 pkt., ale Austriacy Polaka boją się najbardziej.
http://sport.onet.pl/0,12...,wiadomosc.html


Bójcie się, bójcie.. a gdzie wdzęczność za Sobieskiego ? Latalibyście dzisiaj, ale nie na nartach tylko na "dywaniku" i w turbanie ;) Adaś leeeeeeeeeć :)
 
 
Stanley37 
5


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 977
Skąd: okolice ww
Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   

Cytat:
W sesji treningowej, bezpośrednio poprzedzającej czwartkowy konkurs w Innsbrucku, zaliczany do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata i Turnieju Czterech Skoczni, Adam Małysz uzyskał odległość 126,5 m.


Tak albo jeszcze lepiej w konkursie i oby :viktoria:
 
 
bodzio1973 
5
29 lat 5 m-cy



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 797
Skąd: KILLER TANKS
Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   

Leć Adam , leć....Trzymamy kciuki :cool:
 
 
czoper
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   

Witam wszystkich :gent:
Ja też trzymam , ale się załamałem jak zobaczyłem na koniec Apoloniusza i będąc realistą - wiem że zaczęły się problemy / chciałbym i pragnąłbym się mylić / Wszystkiego najlepszego Mistrzu.
Pozdrawiam :cool:
 
 
cola
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   

czoper napisał/a:
chciałbym i pragnąłbym się mylić


Chciej, pragnij i myl się .. nie sztuką jest wspierać jak wskakuje na podium, sztuką jest wspierać, gdy jest na podium lub nie - ale to moje zdanie.. Adam i tak jesteś Wielki :) :viktoria:
 
 
czoper
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   

Szanowny Panie cola - sam zobacz i domyśl się , jak wszystko spłyciłeś a wystarczyło przeczytać moje posty w tym temacie . Napisałem iż pojawił się Pan Apoloniusz a reszty się domyśl. Pozdrawiam :cool:
 
 
cola
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   

czoper napisał/a:
Szanowny Panie cola


Szanowna Pani cola odpowiada... ;) Twój post mi sie podobał...

czoper napisał/a:
wiem że zaczęły się problemy / chciałbym i pragnąłbym się mylić / Wszystkiego najlepszego Mistrzu.
z tym sie zgadzam w 100000 % :viktoria:

Cytat:
nie sztuką jest wspierać jak wskakuje na podium, sztuką jest wspierać, gdy jest na podium lub nie - ale to moje zdanie.


to adresowane do tych, co wieszają przysłowiowe "psy" na Adasiu.. bo nie stanął na podium.. tylko tyle :gent:
 
 
czoper
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   

Szanowna Pani cola " serdecznie Panią przepraszam :cry: , źle odczytałem Pani intencję
Pozdrawiam :cool:
 
 
Jankes 
9


Pomógł: 119 razy
Wiek: 50
Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 4273
Skąd: Archiwum X
Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   

No i po trzecim konkursie.Miałem rację znowu :-o - niestety R.Sliż - nie jest jeszcze jak to mówią trenerzy " w formie".Ale za to K.Stoch spisał się znakomicie ,nie wspominajac o "naszym mistrzu" - w tych warunkach skoczył "maksa",widać było po jego minie jak siedział na belce :zabic:
_________________
Jeśli uznasz, że ktoś na forum Ci pomógł - daj mu punkt - używając przycisku "pomógł".
Czytanie jest jak tłumaczenie, ponieważ doświadczenia dwóch różnych osób nie będą nigdy takie same. Aby nauczyć się czytać w sposób właściwy, wszechstronna znajomość wielu dziedzin nauki jest mniej ważna od instynktu - W.H. Auden.
 
 
 
bodzio1973 
5
29 lat 5 m-cy



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 797
Skąd: KILLER TANKS
Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   

Brawo Adam i Kamil :brawo: :brawo: :brawo:
 
 
Rak 
5



Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 436
Skąd: Z wody
Wysłany: Pią 05 Sty, 2007   

Adam leciał, leciał i spadł - szkoda, że na szóste miejsce.Moim zdaniem nie ma już szans, aby wygrać konkurs 4 skoczni :!: Może trzecie miejsce.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group