Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przemyślenia
Opublikował Wiadomość
Homar 
5



Pomógł: 1 raz
Wiek: 52
Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 331
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob 02 Gru, 2006   Przemyślenia

Coraz rzadziej piszę na forum, a ostatni mój post tylko mnie przekonał, że w pisaniu tutaj są lepsi i gorsi i coraz trudniej jest uważać to forum za niezależne.

Mój ostatni post miał tytuł: Egzamin z WF wypadł fatalnie - onet.pl. Niestety już chwilę po tym jak się pojawił trafił na WYSYPISKO ale nie w tym rzecz. Parę godzin później ten sam temat pojawił się http://www.nfow.pl/viewtopic.php?t=16220 tylko napisany przez osobę z "czerwoną czcionką" w nazwie. Ten post nie trafił na wysypisko natomiast mój post momentalnie zniknął z wysypiska.

Dziwne ale najwidoczniej na tym polega niezależność forum.
_________________
Głupcy są tak pomysłowi, że nie da się zrobić rzeczy, której nie potrafiliby zepsuć!
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Sob 02 Gru, 2006   

Homar,
pamiętaj o tym, że wszystko co tu robimy, robimy w czasie wolnym. Nie jest to działalność stricte komercyjna. Nie zawsze mamy na tyle czasu, aby dogłębnie wczytywać się w każdy post. Mamy też i prywatne życie. "Profesjonalizm" możesz ujrzeć na PZ.
Co do "niezależności" - temat wałkowany dzisiąt razy. Czy "niezależność" postrzegasz po usuwaniu postów czy też "niezależność" w sensie niezależności od MON :?: Czy "niezależność" to anarchia :?: Czy dbanie o porządek (staranie się, aby wypowiedzi na ten sam temat nie mnożyły się i były w jednym miejscu) jest wg Ciebie brakiem niezależności :?: Przemyśl to sobie.

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Roballo 
Mod



Pomógł: 11 razy
Wiek: 66
Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 4131
Skąd: Mazury
Wysłany: Sob 02 Gru, 2006   

Homar, żadnej pomyłki nie było. Gdybyś chciał być bardziej spostrzegawczy (i przy okazji obiektywny) to zauważyłbyś, że pod twoim postem był wstawiny pezeze mnie odnośnik to postu innego usera, który paręnaście minut wcześniej ten temat poruszył. Z tego powodu Twój temat zamknąłem i przesunąłem na wysypisko, nadając mu jednodniowy czas wygaśnięcia. A przy okazji gdybyś zechciał jeszcze przeczytać REGULAMIN (klik) Forum zauważyłbyś zapewne, że moderator nie ma żadnego obowiązku tłumaczyć się ze swoich poczynań. Robię to tylko dlatego aby uzmysłowić Ci, iż pretensje Twoje są niezbyt uzasadnione.


Kłaniam
:gent:
 
 
~~Ad~~ 
Banita
Już rezerwa...


Pomógł: 14 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 7297
Skąd: Teraz: Roztocze.
Wysłany: Sob 02 Gru, 2006   

A teraz trzeba poczekać aż Autor tematu przemyśli wszystko i podejmie jedynie słuszną w tej sytuacji decyzję, której przejawem będzie następny post z np. takim oświadczeniem - sorry Koledzy, tym razem się pomyliłem... :hey:
_________________

„…Nic nie poradzę, że nie lubię faryzeuszy, obłudników, kameleonów, kurew, karierowiczów, itp..."


"Jeśli chcesz zachowywać się moralnie to najgorszym miejscem by szukać rad jest religia..."
 
 
coyota
[Usunięty]

Wysłany: Sob 02 Gru, 2006   

Homar, wiem ,że taka sytuacja to nic przyjemnego, znam z autopsji :) "Żelazny Moderator" nie raz mnie przyciął, ale mnie to nie przeszkadza aż tak bardzo. Nie stresuj się!
Dr Acula napisał/a:
może pomyłki któregoś z Modków

"Zieloni" to też ludzie i do doskonałości troche im brakuje, choć tak bardzo się starają ;) ( pewnie zaraz zarobioe czerwony pasek? ;) )
Natomias to zdarzenie chyba nie ma nic wspólnego z niezależnością.
Pzdr
I :lol:
:gent:
 
 
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Mar, 2007   

Jeśli chodzi o "Przemyślenia", to mam następujące:

Wątek "Zamykamy niewygodne tematy..." został zamknięty, mimo iż nie naruszał w żaden sposób regulaminu ani tzw. "K_S", czyli... jako niewygodny.
Tym samym dowiódł prawidłowości postawionej w temacie tezy?

:gent:
 
 
Lucas
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Mar, 2007   

Draken1970, nie rozumiem dlaczego w każdym temacie jakby na to nie patrzec oceniasz działania Adminów. Postanowili co postanowili według mnie to dobra decyzja i nie pozostaje nic innego jak się jej podporządkowac. :gent:
 
 
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Mar, 2007   

Lucas napisał/a:
(...) nie rozumiem dlaczego w każdym temacie jakby na to nie patrzec oceniasz działania Adminów. (...)
Każdy, niezależnie od tego, czy jest bezrobotnym, papieżem, administratorem, premierem, śmieciarzem, ministrem, mleczarzem itd. powinien liczyć się z tym, że może zostać "oceniony". Poza tym, komentowanie i zadawanie pytań, to nie ocenianie. Nie leży w mojej naturze kładzenie uszu po sobie i bezkrytyczne przyjmowanie każdej decyzji, czyjakolwiek ona by nie była. W takich sytuacjach oczekuję choćby rzeczowych wyjaśnień (skoro np. "Na każdy temat" zaczyna powoli znaczyć: "na każdy, z wyjątkiem...").
Lucas napisał/a:
w każdym temacie
Chyba trochę mijasz się z rzeczywistością.
:gent:
 
 
Lucas
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Mar, 2007   

Cytat:
Każdy, niezależnie od tego, czy jest bezrobotnym, papieżem, administratorem, premierem, śmieciarzem, ministrem, mleczarzem itd. powinien liczyć się z tym, że może zostać "oceniony"
Masz rację.
Cytat:
Poza tym, komentowanie i zadawanie pytań, to nie ocenianie.
Komentarz to forma interpretacji tekstu.
Cytat:
Nie leży w mojej naturze kładzenie uszu po sobie i bezkrytyczne przyjmowanie każdej decyzji, czyjakolwiek ona by nie była.
I dobrze tyle tylko, że Admini wielokrotnie pisali, że "jeśli się nie podoba to nikt na siłę nie trzyma". Forum o tematyce wojskowej, posty dotyczące ściśle polityki prowadziły do "wojenek".
Cytat:
W takich sytuacjach oczekuję choćby rzeczowych wyjaśnień (skoro np. "Na każdy temat" zaczyna powoli znaczyć: "na każdy, z wyjątkiem...").
Odpowiedź leży w temacie tego forum.
Cytat:
Chyba trochę mijasz się z rzeczywistością.

"Trochę" ;)
:gent:
 
 
Lucas
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Mar, 2007   

Cytat:
A stricte wojskowe to niby nie, co? Popatrz na temat choćby o WIST, uzbrojeniu do Afganistanu czy o pogrzebie Tomka.
W dyskusji zawsze pojawi się różnica zdań ale ilosc kłótni i konsekwencji, do których doprowadzały jest nieproporcjonalnie większa. Poza tym w tematach, które podałeś różnica zdań nie budzi tyle kontrowersji.[/b]
 
 
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Mar, 2007   

Lucas napisał/a:
(...) "Trochę" ;)
Nie chce mi się podawać tu zakresu tematów, w których uczestniczyłem, a tym bardziej tłumaczyć Ci się z moich z adminami stosunków. Zanim zaatakujesz - poczytaj. Taka sugestia.
Lucas napisał/a:
Odpowiedź leży w temacie tego forum.

Masz absolutną rację.
Cytat:
Na każdy temat - Tematy niekoniecznie związane ze służbą

Lucas napisał/a:
Admini wielokrotnie pisali, że "jeśli się nie podoba to nikt na siłę nie trzyma".
Tylko widzisz, Lucas, mnie się tu podoba. Nie podobają mi się pewne posunięcia, o które mam prawo pytać. Mam również prawo do odpowiedzi nie polegającej na tzw. "zbyciu".
:gent:
 
 
Lucas
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Mar, 2007   

Nie chciałem Cię atakowac, a tylko skończyc już z tym tematem. Mam nadzieję, że wyjdzie to wszystkim na dobre.
 
 
niuniuś
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Mar, 2007   

Lukas na moderatora!!! :!:
Człowieku, w takim tempie i z taką wazeliną zrobisz na forum karierę, że hej.

Waż słowa. Ostatni raz proszę. :kartka:

Królik
 
 
Lucas
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Mar, 2007   

Cytat:
Człowieku, w takim tempie i z taką wazeliną zrobisz na forum karierę, że hej.
Człowieku, dostałem pierwsze ostrzeżenie na tym forum nim Ty w ogóle wiedziałeś o jego instenieniu. Jakbyś spędził na forum tyle czasu co ja może byś zmienił zdanie. Dużo wiem o forum ale nie mam zamiaru rozmawiac na ten temat bo mam pewne zasady.
 
 
niuniuś
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Mar, 2007   

No to "sorry winnetou'' :!: , ale pod twoim nickiem pisze żeś dołączył A nie przypadkiem: d o ł ą c z y ł e ś :?: 22.01.2007 a już natrzaskałeś 72 posty i jest to zaiste królicze tempo.

=============================

niuniuś napisał/a:
..jest to zaiste królicze tempo


No.... tu chyba deczko przegiąłeś... Funduję Ci śliczny paseczek.
Luksa występował pod innym nickiem i zapewniam Cię, że jest już długo na Forum i spędza tu dużo czasu. P_E


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group