Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Obrazki pod nickami
Opublikował Wiadomość
Deron
[Usunięty]

Wysłany: Sob 26 Mar, 2005   

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Deron Pią 27 Maj, 2005, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Roden
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Kwi, 2005   

Gratuluje !!
 
 
Gość

Wysłany: Pią 27 Maj, 2005   

Jak wkleic swoje zdjecie do nicka? Nie pyka z opcja "wyslij obrazek z wlasnego kompa".
 
 
Deron
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Maj, 2005   

Zrob avatarka ze swoim zdjeciem - wrzuc to na swoj serwer i po problemie (tylko wkleic).

Pozdrawiam
 
 
coyota
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Lut, 2006   

:(
zniknął mój avatarek...
próbowałem go wstawić i nic, na różne sposoby i nic , ciągle jakieś komunikaty że zaduży - zmniejszylem, albo ze zadługa lokalizacja -cokolwiek to znaczy, próbowałem też wrzucić na server - nic z tego.
czy to moja nieudolność informatyczna czy może server odrzuca? :cry: :(
 
 
M@rEK 
Admin Site



Pomógł: 22 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 2227
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pon 06 Lut, 2006   

coyota :gent:

Avatarek nie może przekroczyć poniższych wartości :

- Maksymalny rozmiar pliku Avataru Dla obrazków wysyłanych na serwer - 50144

- Maksymalne Rozmiary Avataru (Wysokość x Szerokość w pikselach) - 120 x 120

Pozdrawiam M@rEK
_________________
Komputer wypiera maszynę do pisania, liczydła i wiele innych rzeczy, jest nawet cybersex,ale jednej rzeczy nie zastąpi - butelki piwa.
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.
 
 
 
coyota
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Lut, 2006   

nie wiem jakim cudem ale sie odnalazł!!!!!
:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
M@rEK
czyzbys to Ty Adminie sprawił?
:efendi2: :efendi2: :efendi2: :efendi2:

[ Dodano: Wto 07 Lut, 2006 ]
a tu z innego kompa nie am avatarka :(

[ Dodano: Wto 07 Lut, 2006 ]
i teraz z domowego tez juz nie ma :(

i czy ktoś może mi wyjaśnić co to znaczy?
Cytat:
Twoja lokalizacja zawiera za dużo znaków
 
 
dir
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Lut, 2006   

Cytat:
Twoja lokalizacja zawiera za dużo znaków

odnosi się do pola skąd, w Twoim przypadku: PASAŻ W SMUDZE CIENIA, ta lokalizacja zawiera za dużo znaków innymi słowy liter. Musisz skrócić to niestety (pamiętaj, że spacja też jest liczona jako znak - domyślnie max to 20 znaków) lub poprosić adminów, aby zwiększyli ilość dostępnych znaków w tej lokalizacji. Dopóki nie zmienisz tego żadne zmiany w Twoim profilu nie będą akceptowane.

pozdrawiam
 
 
coyota
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Lut, 2006   

dir

jesteś WIELKI!!!
:efendi2: :efendi2: :efendi2:
uzdrowiłeś mój avatarek...
dzieki wielkie!
:gent:
 
 
M@rEK 
Admin Site



Pomógł: 22 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 2227
Skąd: Sulechów
Wysłany: Sro 07 Cze, 2006   

Witam :gent:

Bardzo często dostąję pytanie dlaczego w czasie pisania postów używam Waszych "nicków" .

Dla wyjaśnienia podam, że tak działa jeden ze skryptów php. Każdy z uzytkowników czytający mojego posta widzi swojego NICKA.

Jak to działa ?? Popatrzcie na zrzut niżej :



Jak na załączonym zrzucie widać wystarczy w swoim profilu wpisać słowo you w kwadratowych nawiasach - [...] .


Pozdrawiam M@rEK :gent: :gent:
_________________
Komputer wypiera maszynę do pisania, liczydła i wiele innych rzeczy, jest nawet cybersex,ale jednej rzeczy nie zastąpi - butelki piwa.
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.
 
 
 
coyota
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Cze, 2006   

i tak to właśnie działa :P kazdy teraz w tym poscie widzi swojego nicka -> Gość :P , a ja widze swojego
 
 
Mikolaj29
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Cze, 2006   

Tak dla porzadku - bo poczucie humoru jakos mnie opuscilo - nie kazdy lubi podpisy, motta, zdjecia i inne dziecinne dodatki. Mnie jest milo z moim nickiem i zyczylbym sobie aby odpowiednie osoby przestaly sie zabawiac moim kosztem - chyba nie mam wygorowanych zadan. A jesli moderator ma jakies zastrzezenia - przeciez forow o podobnej tematyce jest wiecej....

milego weekendu

Mikolaj29
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Pią 09 Cze, 2006   

Mikolaj29,
Przeczytaj jeszcze raz to co napisał Marek powyżej.
Faktycznie, poczucie humoru Cie opuściło, skoro myslisz, że ktoś z Ciebie kpi.
Mikolaj29 napisał/a:
(...)nie kazdy lubi podpisy, motta, zdjecia i inne dziecinne dodatki(..)

Masz rację, ale czy jak nie lubisz klimy w samochodzie, a jest zamontowana fabrycznie, to przez to zmieniasz samochód ? Do tych rzeczy można się przyzwyczaić, albo ....je wyłączyć :!:

Oto jak to zrobić:

preferencje3.jpg
Plik ściągnięto 4495 raz(y) 38,38 KB

preferencje.jpg
Plik ściągnięto 4495 raz(y) 14,79 KB

preferencje2.jpg
Plik ściągnięto 65 raz(y) 74,26 KB

_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
coyota
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Cze, 2006   

Mikolaj29, nie dramatyzuj :)
Mikolaj29 napisał/a:
A jesli moderator ma jakies zastrzezenia - przeciez forow o podobnej tematyce jest wiecej....

ale Twój wybór...
:gent:
 
 
M@rEK 
Admin Site



Pomógł: 22 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 2227
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pią 09 Cze, 2006   

:gent: :gent: :gent:


Mikolaj29 napisał/a:
Mnie jest milo z moim nickiem i zyczylbym sobie aby odpowiednie osoby przestaly sie zabawiac moim kosztem - chyba nie mam wygorowanych zadan.



Jeżeli jest Tobie miło - jak powiadasz - to się cieszę , .........życzyć można sobie wiele, też chciałbym sobie wiele życzyć lecz muszę przyjmować rzeczywistość jaką jest - zatem drogi Panie zastanów się co piszesz. :!:

Nikt tutaj - nie zabawia i nie ma zamiaru bawić się Twoim kosztem - nie masz obowiązku czytać wszystkiego - Twój wybór.

Jeżeli zaś chodzi o wymagania - uważam, że masz zbyt wygórowane - bo nawet nie chciało sie Tobie poszperać i znaleźć opcję wyłączającą np. podpisy :!:

Mikolaj29 napisał/a:
A jesli moderator ma jakies zastrzezenia - przeciez forow o podobnej tematyce jest wiecej....


Mikołaju29 -ty - nie strasz ... nie strasz - Twoim wyborem jest to na którym Forum będziesz pisać i czytać.

Tak mam zastrzeżenia - do Twego LENISTWA . "Kto pyta i szuka nie bładzi" - ZAPAMIĘTAJ.

Jeżeli chcesz kogoś obrazić nawet w takiej Formie jak to zrobiłeś - nie ten adres.

Jeżeli bedziesz miał jeszcze jakieś problemy zapraszam na PW

Pozdrawiam M@rEK :gent:
_________________
Komputer wypiera maszynę do pisania, liczydła i wiele innych rzeczy, jest nawet cybersex,ale jednej rzeczy nie zastąpi - butelki piwa.
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group