Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Skąd dowiedziałeś (-łaś) się o NFoW ?

Skąd dowiedziałeś (-łaś) się o NFoW ?
z internetu
46%
 46%  [ 105 ]
od kolegi (znajomego)
43%
 43%  [ 97 ]
z prasy
3%
 3%  [ 8 ]
nie pamiętam
6%
 6%  [ 14 ]
Głosowań: 224
Wszystkich Głosów: 224

Opublikował Wiadomość
Jola1 
6
czarownica



Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 14 Lut 2007
Posty: 1141
Skąd: z piekieł
Wysłany: Pią 23 Lut, 2007   

Ja też muszę być na bieżąco-mąż mnie pytam czy byłam na forum i jakie są niusy.Tylko ja niektórych postów o tematyce wojskowej nie rozumiem i plącze się w przekazywaniu wiadomości.Proszę wszystkich ,aby pisali tak, aby blendi zrozumiała. :efendi2:
 
 
Belfegor 
4



Wiek: 55
Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 290
Skąd: Louvre
Wysłany: Pią 23 Lut, 2007   

Wszedłem na stronę mojej jednostki. Tam znalazłem banner NFoW i tak już zostałem... jednak przez czas jakiś tylko obserwowałem (forum było dla mnie czymś nieznanym) aż w końcu się zarejestrowałem.
 
 
Tetawu 
5
Tetawu



Wiek: 64
Dołączyła: 23 Lis 2006
Posty: 310
Skąd: Mazury
Wysłany: Sob 10 Mar, 2007   

cola napisał/a:
.... a jak wciąga ... ktos mnie przestrzegał , że NFoW wciąga jak bagno... niestety mylił się... bagno to pikuś przy forum.. i baaaaaaaaaaaardzo dooooooobrze :) :) :)
:gent:

Ja słyszałam wiele dobrego o NFoW. Niestety :!: :D :D nikt mnie nie przestrzegł,że tak wciąga. :!: :!: I baaardzo dobrze :!: :!: - lubię to Forum, podoba mi się i zamierzam tu zostać na dłużej. :!: :!:
Wciąga tak ,że bagno to MAŁY PIKUŚ :!: :lol: :lol:
Pozdrawiam Tetawu
 
 
Nies@mowit@ 
3


Wiek: 53
Dołączyła: 12 Sty 2006
Posty: 105
Skąd: 3miasto
Wysłany: Nie 11 Mar, 2007   

Z internetu oczywista ;) Link znalazłam na stronce poświęconej GROM...
Szperałam po necie by posiąść wiedzę do poznania tego z czym nacodzień spotyka się Moje Kochanie :) Tak zwane rozpoznanie terenu, po którym przyszło mi się poruszać.
Utknęłam tu na stałe :-o
:gent:
 
 
 
serneek 
5
serneek


Wiek: 46
Dołączył: 13 Sty 2006
Posty: 308
Skąd: 17 województwo
Wysłany: Sob 24 Mar, 2007   

NO, tutaj sie należą podziękowania autorowi artykułu nTW o wyposażeniu do Iraku (czy to nie przypadkiem S Fuglewicz był sprawcą? NIe pamietam teraz). No i wciągło. Kumpel do którego chodziłem na neta nabijał sie ze mnie że nic innego juz mnie nie interesuje. Naet panienki. hihi. A teraz poranne przegladanie prasy od NFOW zaczynam :viktoria:
_________________
Coraz mniej chce mi sie być tolerancyjny.
 
 
 
Jola1 
6
czarownica



Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 14 Lut 2007
Posty: 1141
Skąd: z piekieł
Wysłany: Nie 25 Mar, 2007   

Ja jak zasiadam do kompa to już słyszę od syna:no nie znowu na forum.......A mąz tez się już przyzwyczaił, że muszę kończyć z nim klikanie , bo forum czeka.....Niestety się uzależniłam i chyba muszę się leczyć :viktoria:
 
 
Deron
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Mar, 2007   



Witam.
Zaczynałem dawno dawno temu jeszcze na starym na Forum PZ.
Gdy na PZ pojawili się ludzie z "marginesu" (Elka, Edek i im podobni) Forum zaczynało przypominać śmietnik.
Było to inspiracją do założenia alternatywnego Forum - Forum na którym nie dochodziłoby do przepychanek, gróźb i pisaniu o niczym. Naszym celem było to, aby każdy z userów mógł swobodnie wypowiedzieć się w temacie, nie narażając się na docinki i głupie uwagi innych osób. Jednym, słowem moderowanym Forum.
Z chwilą powstania naszego Forum 19 czerwca 2004 otrzymałem osobiste zaproszenie od Steviego.
Początki i redagowanie były bardzo trudne. Były też wzloty i upadki.
Garstka zapaleńców postanowiła wsiąść sprawy w swoje ręce i podjąć się moderowania.
Dzięki naszemu zaangażowaniu, samozaparciu , silnej woli - Forum przetrwało i istnieje do dziś.
Mamy nadzieję, że będzie rozwijało się wiecznie.
Mamy też nadzieję, że niebawem stanie sie zalążkiem czegoś wielkiego :!:
Czegoś, czego naprawdę potrzeba żołnierzom naszej armii, ale tylko wspólnymi siłami osiągniemy nasz CEL.

Pozdro

 
 
Jola1 
6
czarownica



Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 14 Lut 2007
Posty: 1141
Skąd: z piekieł
Wysłany: Nie 25 Mar, 2007   

A nam kobietą nie jest potrzebne forum?Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak mnie pomaga teraz..Jest ostoją na skołatane nerwy, możliwością poklikania z kimś kto mnie rozumie,uzyskania pomocy od kogos kto nie chce nic wzamian......

Oj Sory - zapomniałem o płci pięknej :efendi2:
Oczywiście że TAK :!:
Powiem więcej - możesz zawsze na Nas liczyć.
Moderek Deron
 
 
agnieszka 
6



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 1527
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon 24 Wrz, 2007   

Internet - poszukiwałam materiałów do magisterki i utknełam i to nie tylko na forum, ale i w MONie ;)
_________________
Prezydent jest w stanie zrobić cię generałem, ale tylko łączność może uczynić cię dowódcą. Gen. Le May
 
 
żołnierzyk jeden 
1


Wiek: 55
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 39
Skąd: Dziki Zachód
Wysłany: Pon 24 Wrz, 2007   

A ja o Forum dowiedziałem się od kumpla :viktoria: i dzięki mu za to wielkie.
:czytanie: to wciąga. :gent:
_________________
Jak Nie Jak Tak
 
 
sirpsycho9 
4



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 180
Skąd: Mazowsze
Wysłany: Czw 27 Wrz, 2007   

Kumpel powiedział mi że ma zamiar coś tu napisać. No i ja też się dałem w to wciągnąć. Bo to bardzo wciąga...
_________________
sirpsycho9
 
 
krzysiek56_7 
4



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Lip 2007
Posty: 283
Skąd: mazowsze
Wysłany: Nie 14 Paź, 2007   

Szukałem czegoś do pracy i wpisałem kilka słów kluczowych o wojsku do wyszukiwarki i tak namierzyłem NFoW.
pozdrawiam.
 
 
sirpsycho9 
4



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 180
Skąd: Mazowsze
Wysłany: Sro 17 Paź, 2007   

A tak zupełnie przy okazji to wiele osób kryje się z tym, że pisują na Forum i to jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Mam kilku takich kolesi w pracy... :cool:
_________________
sirpsycho9
 
 
atram6412 
5



Pomógł: 2 razy
Wiek: 46
Dołączył: 26 Mar 2007
Posty: 721
Skąd: Z komina
Wysłany: Sro 17 Paź, 2007   

Szczerze mówiąc nie pamiętam w jaki sposób dowiedziałem się o Forum. Już dawno tu zaglądałem ,ale zarejestrowałem się i zacząłem pisać gdy założyłem stały dostęp do neta.

sirpsycho9 napisał/a:
A tak zupełnie przy okazji to wiele osób kryje się z tym, że pisują na Forum i to jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe.

Nie wiem co jest w tym niezrozumiałego. Jedna JW inna od drugiej. W jednej nikt na to nie zwróci uwagi , w innej gość będzie na celowniku. Chyba mało czytasz w dziale mobbing w armii.
_________________
Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu publikacji. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny : )
 
 
sirpsycho9 
4



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 180
Skąd: Mazowsze
Wysłany: Czw 18 Paź, 2007   

Cytat:
Nie wiem co jest w tym niezrozumiałego. Jedna JW inna od drugiej. W jednej nikt na to nie zwróci uwagi , w innej gość będzie na celowniku. Chyba mało czytasz w dziale mobbing w armii.


Pewnie głupio zabrzmiało... Niestety wiem, że są jednostki w których pisanie na Forum jest niemile widziane... Pozostaje tylko współczuć.... :gent:
_________________
sirpsycho9
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group