Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamykamy niewygodne tematy na NFOW???
Opublikował Wiadomość
juliusz11
1


Dołączył: 16 Sie 2005
Posty: 33
Wysłany: Nie 21 Sty, 2007   Zamykamy niewygodne tematy na NFOW???

P_E zamknal temat dotyczacy Afganistanu motywujac decyzje powtarzaniem zagadnien.
Uwazam, ze o nieprawidlowosciach w naszej sluzbie powinnismy powtarzac do znudzenia. Szczegolnie jesli dotyczy to wysylania nas w rejony konfliktow zbrojnych. Kropla drazy kamien. Moze nasze powtarzane jak mantra uwagi i spostrzezenia pozwola obudzic sie decydentom a moze dzieki temu "szary" zolniez ocali swe zycie lub zdrowie.
Pozdrawiam
 
 
coyota
[Usunięty]

Wysłany: Nie 21 Sty, 2007   

skoro temat jest już poruszony w jednym miejscu to wystarczy, P_E nie wyciął Tobie na złość lecz z prozaicznej przyczyny... miejsce na serwerze i transfer kosztuje, a ten wzrasta z kazdym miesiacem bo co raz więcej ludzi tu zgląda.
:gent:
 
 
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Mar, 2007   

Czy opisywanie i komentowanie głupoty, chciwości, złodziejstwa i bezmyślności, to polityka? Dlaczego zamknięto "Eden, paradise..."? Nie rozumiem.... :???:
:gent:
 
 
taki jeden
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Mar, 2007   

Stevie napisał wyraźnie - dość politykierstwa. Takie tematy możecie sobie rozwijać na całkiem sporej liczbie innych for.
 
 
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Mar, 2007   

Wygodne tłumaczenie ale ja pytałem o coś innego.
:gent:
 
 
taki jeden
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Mar, 2007   

No jak nie rozumiesz.... to ja Ci nie pomogę, sorry.

:-o
 
 
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Mar, 2007   

Pewnie "nie rozumiem".
Tyle, że nie rozumiem nieco innych rzeczy.
Nie rozumiem, na przykład, zbywania interlokutora, które nie jest chyba najlepszym rozwiązaniem...

:gent:
 
 
niuniuś
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Mar, 2007   

Może nie jest to dobre miejsce, ale chcę powiedzieć, że obserwuję dziwną zajadlość moderatorów, tak jakby na wyscigi chcieli udowodnić, który zadziała szybciej czy skasuje więcej ''nieprawidłowości.
Oby nie doszło do sytuacji, że na forum pozostaną vipy, goście specjalni, administratorzy i moderatorzy.
Coś pamiętam, że na forum w takim starożytnym Rzymie to można było powiedzieć wszystko, inna sprawa, że teraz giną posty i tematy a wtedy ginął senator.
 
 
Earpman 
8



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 3948
Skąd: SZ RP
Wysłany: Pią 02 Mar, 2007   

Cytat:
że obserwuję dziwną zajadlość moderatorów, tak jakby na wyscigi chcieli udowodnić, który zadziała szybciej czy skasuje więcej ''nieprawidłowości.

Wątpie. Prymat PE w tropieniu i kasowaniu nieprawidłowości jest raczej niezagrożony.
Choc nie rozumiem dlaczego u jednych toleruje "doope" a u innych nie. ;)

:gent:
 
 
niuniuś
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Mar, 2007   

Przykładów jest dosyć w każdym temacie, dość powiedzieć, że nieraz za jedno przewinienie user jest atakowany z kilku frontów i z dość mało profesjonalnym , wręcz niegrzecznym komentarzem. Zupełnie tak jakby to był prywatny folwark, a po kasę to
Szanowna Władza upomina się co i rusz. chętnie bym coś dał ale nie jestem jeszcze przekonany, że to forum jest niezależne a na podstawie dwukrotnie zlikwidowanego wątku o jednym P. Oficerze tylko się w tym utwierdzam.
Jeśli jest tak, że userzy są dla moderatorów a nie odwrotnie to proszę o wylogowanie mnie z serwisu forum.
 
 
Earpman 
8



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 3948
Skąd: SZ RP
Wysłany: Pią 02 Mar, 2007   

Niuniuś tak po przyjacielsku Ci powiem że chyba troszkę przesadzasz.
Rozumiem że chciałbyś żeby tematy prezentowane przez Ciebie były najważniejsze i zauważone.
Jednak ja bym nie podejrzewał Władzy o jakąś szczególną złośliwośc w stosunku do Ciebie ....poprostu wojskowe "równaj w prawo".

:gent:
 
 
niuniuś
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Mar, 2007   

Jeszcze mnie szczególna krzywda nie spotkała ze strony ''władzy'' i raczej nie przewiduję na przyszłość ale trudno się oprzeć wrażeniu, że coś jest na rzeczy.
Co do '' równaj w prawo'' to forum nie jest wojskowe ale o wojsku i jak dla mnie zbyt ciasny kaganiec spowoduje, że potencjalny amator wiedzy o wojsku niczego o nim z forum sie nie dowie, a chcący poruszyć ''delikatną kwestię'' będzie się zastanawiał czy warto, nie można mówić o wolności z kneblem na ustach i związanymi rekoma.
Nigdy nie wiadomo czy na forum nie chce się wykrzyczeć jakiś zdołowany człowieczek, któremu być może tylko to zostało, a w sytuacji gdy ''modek'' mu odpisze żeby np. znalazł sobie inne forum lub postraszy się go ''dwururką''- nie wiadomo................
 
 
coyota
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Mar, 2007   

niuniuś napisał/a:
chętnie bym coś dał ale nie jestem jeszcze przekonany, że to forum jest niezależne a na podstawie dwukrotnie zlikwidowanego wątku o jednym P. Oficerze tylko się w tym utwierdzam.

Chcesz to daj, nie to nie daj, ale nie rób z tego argumentu w dyskusji. Naprawdę nie ma przymusu.
Co do wątku o Czarnym wyjaśniłem w odpowiednim MIEJSCU i nie będę się powtarzał.
To tyle z mojej strony.
:gent:
P.S.
Oraz w tym MIEJSCU
Ostatnio zmieniony przez coyota Sob 03 Mar, 2007, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Makawity
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Mar, 2007   

niuniuś,
a ja nie daje i może kiedyś dam, ale nie teraz z różnych względów.
Szukasz spisku? Hm... zawsze jest spisek jeżeli coś nam nie pasuje. Nie?
Wypij kawke wrzuć na luz, poczytaj napisz i uśmiechnij się.
:gent:
 
 
cola
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Mar, 2007   

niuniuś napisał/a:
Zupełnie tak jakby to był prywatny folwark, a po kasę to
Szanowna Władza upomina się co i rusz.


Makawity napisał/a:
niuniuś,
Szukasz spisku? Hm... zawsze jest spisek jeżeli coś nam nie pasuje. Nie?


Spisek i korupcja (to też padło - nieprawdaż niuniuś :?: :?: :?: ) ... szczególnie brązowych.. ojj niuniuś .. naprawdę, przeczytaj co napisał Makawity (nie jest brązowy więc jest cień nadziei , że nie jest z "mafii"), poczytaj i tak zrób ;)

Makawity :brawo: :brawo: :brawo:

:gent:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group