Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nokia PC Suite
Opublikował Wiadomość
SWI192 
4



Wiek: 51
Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 250
Skąd: pomorze zach
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2007   Nokia PC Suite

Witam :!: Wszedłem niedawno w posiadanie aparatu Nokia 5200 , całkiem przyjemna zabawka. Ma możliwość ściągnięcia z Pc-ta po przez złącze USB muzyki w formacie MP3. Potrzebny według instrukcji jest program Nokia PC Suite , ale w zestawie go nie było . W związku z tym moje pytanie , czy któryś z kolegów wie skąd można go ściągnąć lub ewentualnie kupić. Złącze USB do teog tlf kupiłem na Allegro firmy FooF , zestaw zawiera co prawda płytkę ze sterami tylko nie chcą się zainstalować . :gent: Pozdrawiam i z góry dziękuję za rady. :!: :!:
 
 
 
SWI192 
4



Wiek: 51
Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 250
Skąd: pomorze zach
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2007   

Nie zbanowali na szczęście , ale w natłoku różnych domowych zdarzeń i stresów akurat nie pomyślałem o tak prostej czynności jak wpisanie nazwy tego pliku w wyszukiwarkę. Taki mały prztyczek w nochala jest czasem potrzebny , ściągnąłem , zainstalowałem i działa elegancko . Dzięki Królik i pozdro. :gent: :gent: :gent: :efendi2: :!: :!: :!:
 
 
 
Mironik 
4


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 221
Skąd: z kraju
Wysłany: Sro 09 Kwi, 2008   

Ja używam Nokia N-gage kabel przez USB, i pod Windows XP Pro Sp1 rozpoznaje mi telefon i widzi jako dodatkowy dysk, więc mp3-ójki przerzucam. Mam np PC-SUIT do swego telefonu, ale mam problem nie widzi tego telefonu tylko powiadamia o braku łączności, a Win XP go rozpoznaje.
Nie wiem w czym problem leży ?
 
 
jaqb 
5
emeryt


Pomógł: 12 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 492
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 09 Kwi, 2008   

O ile do przesyłania plików kabelek nieoryginalny da radę, o tyle jeżeli zechciałbyś używać go do połączenia telefonu jako modemu do połączenia się z internetem to może (a raczej na 99% będzie) być problem.
_________________
Pozdrawiam,
jaqb
 
 
bond 
Mod



Pomógł: 28 razy
Wiek: 57
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 3745
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 21 Cze, 2008   

Ja stosuję bluetootha do połączenia komputera z komórką. I co ciekawe oryginalny sterownik do bluetootha rozłączał połączenie w chwilę po jego nawiązaniu, natomiast systemowy sterownik z Windowsa działa tak jak należy.
 
 
wamas 
1


Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 9
Skąd: pomorze
Wysłany: Czw 06 Lis, 2008   

Program PC Suite można ściągnąć bezpośrednio ze strony Noki.

Podaję Ci linka:

http://www.nokia.pl/A4745165

:viktoria:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group