Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Euro 2012
Opublikował Wiadomość
Ozzy 
7


Pomógł: 12 razy
Wiek: 61
Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 2564
Skąd: zach-pom
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2007   

Mimo że raczej jestem pozytywnie do świata nastawiony, też nie mogę entuzjazmu wykrzesać. Może byłoby inaczej gdyby nie to, że w radosnych podskokach dało się dzisiaj zaobserwować p. Listkiewicza. Jakoś nie trafia mi do przekonania twierdzenie, że radował się z tego, że kibice będą mogli zobaczyć drużyny europejskie, że powstaną nowe miejsca pracy, że polska gospodarka dostanie porządnego kopa. Mam graniczące z pewnością podejrzenia, że radość ta wynikała z bardziej egoistycznych pobudek. Nie tylko zresztą tego pana radość.
bolec71 napisał/a:
w Portugalii stadiony zarabiają niezłą kasę nawet wtedy kiedy nikt nie gra, wstęp na stadion Porto (zwiedzanie) - 12 EUR i cieżko sie załapać, trzeba odstać swoje, oprócz tego sklepy z super drogimi pamiątkami dla turystów, kafejki.

Oczami wyobraźni już widzę te kolejki zagranicznych kibiców karnie stojące po to, żeby kupić gadżety związane ze "Śląskiem" we Wrocławiu i... tutaj mam prośbę do bardziej zorientowanych, jaki to klub futbolowy może swoje pamiątki w Gdańsku sprzedawać? Chyba, że główną atrakcją nowych stadionów będzie to, co najczęściej na ich trybunach się wyprawia. Pozdrawiam :gent:
_________________
Cieszmy się, nad Siłami Zbrojnymi wstał kolejny dzień czasu "P"
 
 
 
Stanley37 
5


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 977
Skąd: okolice ww
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007   

Przy wyborze miast raczej nie zawsze decydowało to czy jest pierwszoligowy klub w tym mieście.
 
 
Earpman 
8



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 3948
Skąd: SZ RP
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007   

www.onet.pl napisał/a:
Süddeutsche Zeitung
Europejska federacja swoimi niezrozumiałymi decyzjami sama jest sobie winna, że wszystkie trzy kandydatury pozostawiały tak wiele do życzenia. Dawno już nie było takiej sytuacji, że działaczy UEFA wybór gospodarza ME interesował mniej więcej jak przewrócony worek ryżu w Chinach. Włosi, którzy byli zdecydowanymi faworytami, nie dostali Euro, ponieważ członkowie Komitetu Wykonawczego bali się reakcji krajów Europy Wschodniej.


Jacy "tolerancyjni" Ci nasi sąsiedzi za zachodniej granicy.

:gent:
 
 
SUCHOJ 
4
Młody Adept



Wiek: 31
Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 292
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007   

No zobacza Niemcy jak z sinymi tyłkami wróca do domu :gent:
_________________
Poszukuję zdjęc i opisów zestawów SCUD B!
 
 
 
bolec71 
Banita


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 7022
Skąd: morze
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007   

Jeżeli się zakwalifikują :roll: swoją drogą to powinni się cieszyć, będą mieli blisko :gent:
 
 
Stanley37 
5


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 977
Skąd: okolice ww
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007   

Cytat:
Premier może stanąć na czele Komitetu Organizacyjnego Euro 2012

- Zostanie powołany Komitet Organizacyjny Mistrzostw Europy składający się z członków rządu, a także organizacji pozarządowych - powiedział premier Jarosław Kaczyński. - Komitet będzie działał w ramach rządu - dodał premier.
Premier podkreślił, że powołanie Komitetu jest niezbędne dla skoordynowania rozległych działań koniecznych dla przygotowania i przeprowadzenie mistrzostw dodał, że w tym roku powinna powstać "dokładna mapa drogowa" działań, zapytany kto stanie na czele Komitetu, odpowiedział "może ja", ale zaznaczył że decyzja nie jest jeszcze podjęta.

Obysmy tylko w ferworze typowania czlonków komitetu nie zapomnieli o najważniejszym. O odpowiednim przygotowaniu stadionów oraz pozostałej infrastruktury. Bo nie wszyscy są zadowoleni z naszej wygranej.
Cytat:
PAP, PL /10:50

"Polska wierny pies łańcuchowy USA i Unii dostała kość"
"Polska, wierny pies łańcuchowy USA i Unii Europejskiej, dostała od UEFA solidną kość" - podkreśla wielkonakładowa "Komsomolskaja Prawda", komentując przyznanie Ukrainie i Polsce prawa do zorganizowania finałów piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku.

Pozostałe inwektywyTutaj
 
 
Jankes 
9


Pomógł: 119 razy
Wiek: 50
Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 4273
Skąd: Archiwum X
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007   

onet.pl napisał/a:
"Fakt": Zobacz co dostaniemy dzięki Euro 2012

"Fakt": Euro 2012 będzie oznaczać dla Polski wielki skok cywilizacyjny. Wreszcie szybciej ruszy budowa dróg, powstaną stadiony, których nie będziemy musieli się wstydzić. "Fakt" wylicza, co powstanie w naszym kraju do 2012 r.

Więcej - KLIK
Pisać można dużo,Ja osobiścię uwierzę jak zobaczę. :cool:

Polecam również lekturę artykułów przeciwników kandydatury Polski i Ukrainy.
KLIK
_________________
Jeśli uznasz, że ktoś na forum Ci pomógł - daj mu punkt - używając przycisku "pomógł".
Czytanie jest jak tłumaczenie, ponieważ doświadczenia dwóch różnych osób nie będą nigdy takie same. Aby nauczyć się czytać w sposób właściwy, wszechstronna znajomość wielu dziedzin nauki jest mniej ważna od instynktu - W.H. Auden.
 
 
 
bolec71 
Banita


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 7022
Skąd: morze
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007   

Stanley37 napisał/a:
"Polska, wierny pies łańcuchowy USA i Unii Europejskiej, dostała od UEFA solidną kość" - podkreśla wielkonakładowa "Komsomolskaja Prawda",


żal im ściska pewną część ciała, nie ma co przejmować się wypowiedziami jakiś sowieckich buraków :x
 
 
Endriu48 
Mod
*emW-"spider"



Pomógł: 71 razy
Wiek: 75
Dołączył: 17 Sty 2006
Posty: 3222
Skąd: O...../Mazury
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007   

Jankes napisał/a:
Pisać można dużo. Ja osobiście uwierzę jak zobaczę. :cool:
Ja też jestem takiego zdania. Pożyjemy to zobaczymy. Na razie to tylko euforia i dużo gadania.
:gent:
_________________
"Doświadczenie zmienia się proporcjonalnie do zrujnowanego sprzętu."


Jak pomogłem to Kliknij w -> POMÓGŁ!
 
 
 
bolec71 
Banita


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 7022
Skąd: morze
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007   

Dlatego napisałem "sowieckich buraków" , że odnosi się to do wypowiedzi dziennikarzy gazety "Komsonolskaja Prawda" którzy żyją jeszcze w poprzedniej epoce (i nie pierwszy raz obrażają Polaków). Dla przypomnienia gazeta ta oprócz Prawdy była organem KC KPZR, KPZR zniknęło razem z ZSRR ale dziennikarze pozostali.

Jeżeli ktoś moją wypowiedź odebrał jako obraźliwą w stosunku do Rosjan to bardzo przepraszam :!: :efendi2:
Też znam wielu porządnych Rosjan :gent:
 
 
Earpman 
8



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 3948
Skąd: SZ RP
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007   

Rysio napisał/a:
Jakichś sowieckich.... mentalnie zatrzymaleś się w poprzedniej epoce. Rosji sowieckiej już nie ma..

Ale duch Rysio duch homosovietikus w niektórych wciąż obecny.

:gent:
 
 
cola
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007   

I wracamy do tematu.. :efendi2:
 
 
Earpman 
8



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 3948
Skąd: SZ RP
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2007   

Rysio napisał/a:
Znam wielu Rosjan, którzy są porządnymi ludźmi.


Ja też. Szczególnie tego jednego ;)

www.wp.pl napisał/a:
Michel Platini (Francja) - Włochy
Dr Franco Carraro (Włochy) - (wyłączony z głosowania)
Senes Erzik (Turcja) - Polska/Ukraina
Dr Viacheslav Koloskov (Rosja) - Polska/Ukraina
Marios N. Lefkaritis (Cypr) - Polska/Ukraina
Dr Gilberto Madaíl (Portugalia) - Polska/Ukraina
Gerhard Mayer-Vorfelder (Niemcy) - Włochy
Dr Joseph Mifsud (Malta) - Włochy
Per Ravn Omdal (Norwegia) - Włochy
Mircea Sandu (Rumunia) - Polska/Ukraina
Drs Mathieu Sprengers (Holandia) - Polska/Ukraina
Hryhorij Surkis (Ukraina) - (wyłączony z głosowania)
Geoffrey Thompson (Anglia) - Polska/Ukraina
Angel María Villar Llona (Hiszpania) - Polska/Ukraina


:gent:
 
 
bolec71 
Banita


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 7022
Skąd: morze
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2007   

Jak znaleźć pracowników do budowy infrastruktury EURO 2012 :?:

W Interia.pl:
Cytat:
Żołnierze na budowy

Resort transportu ma zresztą niezły pomysł na zasilenie szeregów wśród pracowników budowlanych. - Podejmiemy rozmowy z Ministerstwem Obrony Narodowej, by zgodziło się na to, aby odbywający służbę wojskową mogli w wojsku zdobyć umiejętności i formalne uprawnienia, które będą honorowane także w cywilu - do wykonywania prac budowlanych lub obsługi sprzętu specjalistycznego. Otrzymujemy sygnały od firm wykonawczych, że byłyby zainteresowane takimi fachowcami - mówi minister Polaczek. Żołnierze w wojsku zdawaliby egzaminy i otrzymywali dokumenty uprawniające do wykonywania zawodu po zakończeniu służby.


po mojemu bardzo dobry pomysł :!:
 
 
SIVSON 
6
ŻANDARM



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 1526
Skąd: ŻANDARMERIA WOJSKOWA
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2007   ME 2012

Bezpieczeństwa w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu w trakcie całych mistrzostw Europy pilnować będzie dodatkowo 20 tys. policjantów zapewne żołnierze / funkcjonariusze ŻW do tego dojdą i innej maści mundurowi ...

Natomiast Straż Graniczna ma za zadanie szczegółowo kontrolować przylatujących / przyjeżdżających do Polski w czasie ME. MSWiA zorganizuje dodatkowe punkty kontrolne na granicy, na których sprawdzani będą obywatele państw spoza UE. Polacy wybudują siedem lub osiem nowych przejść granicznych z Ukrainą, na których zostaną wydzielone pasy ruchu dla kibiców ...

Rząd twierdzi, że na wszystko będą pieniądze ( patrz: autostrady i drogi ekspresowe, bezpieczeństwo, stadiony z infrastrukturą, przejścia graniczne, telekomunikacja, problemy w miastach-organizatorzy, promocja Polski, lotniska, hotele, pieniądze etc ... )

Kłaniam SIVSON
_________________
"Nie ma dobrej armii bez policji wojskowej" - Napoleon Bonaparte- www.zw.wp.mil.pl www.oszw.sztab.org www.zw.sztab.org www.pl.wikipedia.org/wiki...rmeria_Wojskowa <ŻW><MP><SZKARŁAT GÓRĄ>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group