Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
SKUTKI ROZMÓW NA PW
Opublikował Wiadomość
ama
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Maj, 2007   

Ciekawa jestem ,co się stanie jeśli wystąpi odwrotna sytuacja tzn; Moderator "nieładnie" odpowie na PW???
 
 
michal 
5


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 832
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 10 Maj, 2007   

http://img295.imageshack..../47bb4mrmx1.jpg Nie wklejamy zdjęć> Nie uraziłeś :cool: P_E

Myślę, że się nikt się nie obrazi na to ani nikogo nie uraziłem to ma być raczej w kontekście humorystycznym...Każdego szkoda jak to mówi mój kolega. Jednak chyba doszukujecie się dziury w całym co poniektórzy.

Oni muszą być twardzi bo by 4948 zarejestrowanych użytkowników ich zezarło :)
_________________
Pozdrawiam Michał مايكل
"Życie Cię jeszcze nauczy, że najważniejsze to robić to co się lubi a nie to co 'tata kazali'."
 
 
miki 
Mod



Pomógł: 139 razy
Wiek: 61
Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 6757
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Czw 10 Maj, 2007   

Fajna dyskusja tylko jakby czasami troche sensu brak. Szanowni Panowie na forum są Admini, moderatorzy, regulamin, rzeczowa rozmowa. To są ludzie i czynniki decydujace o tym co na forum się dzieje i niech tak zostanie, bo czasami zastanawiam się czy warto cokolwiek napisać, żeby nie być posądzonym o stronniczość nie przez osoby do tego uprawnione, tylko przez adwersarzy. Jeżeli tą wypowiedzią kogoś obraziłem to przepraszam. Jeden mały głosik w temacie. Pozdrawiam. :cool:
_________________
"Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszelkie inne możliwości zostały już wyczerpane". - Prawa Murphiego
 
 
cola
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Maj, 2007   

W chwili obecnej dyskusja prowadzi tylko do dalszych waśni i niepotrzebnych utarczek pomiędzy userami.
Proszę o dyskusję rzeczową, bez wycieczek osobistych. Krytyka, zdrowa krytyka i swoje zdanie - jak najbardziej tak :!: . Obrażanie się nawzajem - nie :!:
W przeciwnym razie zamykam. cola
Ostatnio zmieniony przez cola Pią 11 Maj, 2007, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Świtek 
8
Kontestator ;)


Pomógł: 6 razy
Wiek: 55
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 3581
Skąd: Kościan, Wielkopolska
Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

No to rzeczowo: Zasady forum należą do tego, kto je założył. Skoro forum się rozwija i coraz więcej znaczy to świadzy o tym, ze zasady "ojców założycieli" są słuszne.


A teraz dajcie mi wyróznienie "wazeliniarza roku" :efendi2:



;)
_________________
Mądrzy i głupcy popełniają taką samą liczbę błedów. Mądrzy ciągle nowe, głupcy zawsze te same.
 
 
 
cola
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

Jedyne wyróżnienie to paseczek ;) pasuje ?
 
 
Świtek 
8
Kontestator ;)


Pomógł: 6 razy
Wiek: 55
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 3581
Skąd: Kościan, Wielkopolska
Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

Byle nie czerwony... Lubię oliwkowy!

:cool:
_________________
Mądrzy i głupcy popełniają taką samą liczbę błedów. Mądrzy ciągle nowe, głupcy zawsze te same.
 
 
 
miki 
Mod



Pomógł: 139 razy
Wiek: 61
Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 6757
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

cola napisał/a:
Jedyne wyróżnienie to paseczek ;) pasuje ?

Cola no daj pożyć nie bądź taka. Może jakieś inne wyróżnienia. Pozdrawiam. :cool:
_________________
"Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszelkie inne możliwości zostały już wyczerpane". - Prawa Murphiego
 
 
coyota
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

miki, spoko, dziś w nagrodę nie będzie paseczka w użyciu ;)
:lanie:
 
 
miki 
Mod



Pomógł: 139 razy
Wiek: 61
Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 6757
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

Wy i tak macie nade mną przewagę Was jest wielu a ja tylko jeden mały piesek. Ale mimo to Pozdrawiam. :cool:
_________________
"Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszelkie inne możliwości zostały już wyczerpane". - Prawa Murphiego
 
 
coyota
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

Z pieskami sobie też radzimy :lanie:

Koniec OT bo nam modki dokopią :cool:
 
 
cola
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

Do brzegu proszę .... ;)
 
 
taki jeden
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

kezo-czope-dwojga-imion poważny problem zgłasza a Wy sobie jaja robicie - WSTYD!
 
 
kezosidruz 
4


Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 176
Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

Witam!!!!
niemam do nikogo pretensji , tylko chodzi o styl i extra klasę jak pisał TJ a sam się ubabrał i spadł do IV ligi . Miki - paseczek jeszcze dostaniesz , Robin Hod - piszesz , że zostałem wyrzucony za sianie plot / poczekaj do 1.01.2008 r/.
Serdecznie pozdrawiam Szanownego Emeryta , Pana Dziamdziaka , Szanownego Marudę / czoper jest czoperem - kazidruza odnalazłem/ cały czas twierdzę prawda się sama obroni. Jeszcze raz powtarzam byłem też obrażany przez TJ - mam teksty używane w stosunku do mnie ale nie będę ich upubliczniał bo dobro forum jest celem najwyższym i zawsze warto jest poświęcić 1 lub więcej dla tysięcy korzystających . Zawsze chodziło mi o styl w jaki mnie wyrzucono - powtarzam wszystkim PW to oszustwo , gdyż męska odpowiedź przynosi skutki jakie przynosi a Księżna TJ niech się nieobraża. Z żołnierskim pozdrowieniem TW Czoper :gent:
 
 
attyla 
1


Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 43
Skąd: z ...
Wysłany: Pią 11 Maj, 2007   

kezosidruz napisał/a:
tylko chodzi o styl i extra klasę jak pisał TJ a sam się ubabrał i spadł do IV ligi

Hm... nie na darmo mówią , że najciemniej pod latarnią, ale szukajcie we dwóch z czoperem, szukajcie Panowie, zawsze co dwie pary oczu .... i "ujrzał klasę i styl"...

kezosidruz napisał/a:
Jeszcze raz powtarzam byłem też obrażany przez TJ - mam teksty używane w stosunku do mnie ale nie będę ich upubliczniał

taaaaaaak... to takie... w stylu czopera, wiem ale nie powiem, słyszałem .., ktoś mówił ...

kezosidruz napisał/a:
zawsze warto jest poświęcić 1 lub więcej dla tysięcy korzystających

Mesjaszu :!: :!: :efendi2: :tongue10:

kezosidruz napisał/a:
męska odpowiedź przynosi skutki jakie przynosi

męska :?: :?: :?: stawiasz znak równości między byciem facetem a chamstwem :?: :!:

kezosidruz napisał/a:
Księżna TJ niech się nieobraża

Och... to było takie menskie... ta klasa ten styl... normalnie I liga, nie :!: extraklasa, nie ma to jak być macho :lanie:

Cytat:
Miki - paseczek jeszcze dostaniesz

Miki wybacz, jestem chyba pierwszy w kolejce :tongue10:

Attyla, prowokujesz :!: :kartka:

P_E

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group