Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Tworzenie forum Pracowników Cywilnych Wojska
Opublikował Wiadomość
subzeroo 
1
subzeroo


Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 25
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 28 Lut, 2008   Tworzenie forum Pracowników Cywilnych Wojska

Może stworzylibyśmy forum przeznaczone specjalnie dla Pracowników Wojska, gdzie moglibyśmy wypowiadać się na nurtujące nas tematy . Tak jak to czytałem w paru topikach jest to forum dla żołnierzy, a my jesteśmy tu tylko Gośćmi.
Więc zróbmy coś swojego i dla siebie.
Wstępnie skorzystalibyśmy z bezpłatnych serwerów oferujących obsługę php.
Chętnych do tworzenie i moderowania , proszę o kontakt na PW
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Lut, 2008   



Proponuję skontaktować się z owca klik, który stworzył takie forum.

:gent:


 
 
subzeroo 
1
subzeroo


Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 25
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 28 Lut, 2008   

:) dzięki, widziałem pisałem,
owca stworzył forum dedykowane pracownikom OWC i jak widzę po nowych topikach oni są w przeważającej większości twórcami tematów, nie wiem czym to jest spowodowane, może główną dedykacją.
Zresztą myślę o forum opartym tak jak to forum na phpBB by Przemo połączonym z portalem.
Nic to, to tylko propozycja, wspólnej nauki i zabawy przy tworzeniu czegoś tam pożytecznego ;) .
pozdrawiam
 
 
majster 
1


Dołączył: 11 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: z Polski
Wysłany: Czw 28 Lut, 2008   

Subzeroo, jak widzisz (na ekranie, zielono na zielonym), nas tu nie chcą. Mam wrażenie, ze ten dział "Pracownicy Wojska" jest zrobiony tylko tak "dla kamuflażu" :)
Forum Owcy nie jest dedykowane wyłącznie OWC. Jest tam równorzędny dział PW. Zobacz posty pisane tu przez Owcę. Zaprasza wszystkich PW.
Mnie jako PW jest tam o niebo lepiej niż tu. Ja też Cię zapraszam do rozmowy na forum OWC i Pracowników Wojska. A że tam najwięcej ze wszystkich PW jest w tej chwili "Owc", to wynika z "zaszłości historycznych". Oni wcześniej zaczęli. Pomału się to zmieni (jak powiedział pewien dentysta na stwierdzenie pacjenta, że wyrwano mu zdrowego siekacza zamiast chorego trzonowca - spokojnie, dojdziemy i do trzonowców) :)
Pozdrawiam.
_________________
"Staraj się widzieć świat takim jakim jest, a nie takim jakim być powinien." - Niccolo Machiavelli
 
 
mirek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Lut, 2008   

subzeroo napisał/a:
Może stworzylibyśmy forum przeznaczone specjalnie dla Pracowników Wojska


Myślę iż może warto poczekać aż w końcu ruszy :!: strona Zarządu NSZZ PW ( podobno ma niedługo się pojawić ).
I mam nadzieję , że będzie "otwarta" dla wszystkich zainteresowanych bez względu na punkt widzenia.

majster napisał/a:
Subzeroo, jak widzisz (na ekranie, zielono na zielonym), nas tu nie chcą. Mam wrażenie, ze ten dział "Pracownicy Wojska" jest zrobiony tylko tak "dla kamuflażu"


Sądzę że przesadziłeś , bez względu na własne odczucia musisz przyznać , niepochlebne opinie na temat kadry też tu się znajdują :czytanie: . Jednocześnie jest to jak dotychczas jedyne źródło informacji o tym co się dzieje w naszym środowisku.

Poziom kultury słowa pisanego :tv: bardziej mi odpowiada na NFoW :dobrarobota: niż gdzieś indziej .
 
 
majster 
1


Dołączył: 11 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: z Polski
Wysłany: Czw 28 Lut, 2008   

Rysio napisał/a:

Masz szczęście, że stary niedźwiedź poszedł spać gdyż zarobiłbyś paseczek za takie bzdury... Jedna PW do OZ i kasuje Twoje konto...


Rysiu, Skarbie, dlaczego mi grozisz (na dodatek nie do końca w swoim imieniu)? Czy to aby zgodne z regulaminem? Normalnie, to za groźby rozdawane są tu chyba paseczki? Czy regulamin jest tylko dla takich jak ja, "zwykłych" cywili, a "Szarych Eminencji" nie dotyczy?

Rysio napisał/a:
...no i poprawiłby Ci ten kamuflarz.


Jaki kamuflarz? Czyżbyś czyhał na moje błędy i nie odczekiwał (zgodnie z regulaminem) pół godziny na autopoprawki autora? Skąd taka zajadłość, czy to nie przypadkiem z "projekcji zachowań falowych"?


Rysio napisał/a:

Tu jednak musisz dostosować się do zasad.


Ja rozumiem że gdyby nie istniały zasady porobiły by się "kwasy", ale jaki punkt regulaminu złamałem?

Rysio napisał/a:

Pisząc tak o geście Steviego, który wydzielił Wam osobny dział robisz Mu wielką przykrość i nie zdziwiłbym się, gdyby ten dział został przesunięty do kąta lub by zniknął i to dzięki m. in. Tobie.


Naprawdę? Zamierzacie usunąć ten dział "do kąta"? I to ja mam być tego przyczyną? Przepraszam, nie wiedziałem że założenie go to był tylko dobry "gest" Stevie -go. Myślałem że coś więcej.

Rysio napisał/a:

Co Cię tu trzyma? Załóż własne forum i żołnierzy, którzy by tam pisali (jeżeli by tam pisali) i rób sobie co tam chcesz... Załóż swoje forum - powiadam... To co Ty tu jeszcze robisz człowieku?


Rysiu, Skarbie, dlaczego chcesz mnie stąd wygonić? Czy nie jest to dział założony "gestem" (chyba M@rka, nie Stevi-ego) specjalnie dla takich jak ja, PW? Ty jako "Szara Eminencja" tego forum możesz sobie pisać wszędzie i co chcesz. Ja jestem skazany na to skromne miejsce i jeszcze chcesz mnie stąd wygonić?

Rysio napisał/a:

To forum zostało założone przez żołnierzy dla żołnierzy (słowa jednego z założycieli).


To jednak nie jest to forum dla cywili takich jak ja? Teraz rozumiem dlaczego nie dziwi Cię myśl o tym, że ten dział mógłby zostać "przesunięty do kąta". Przykro mi :( .
_________________
"Staraj się widzieć świat takim jakim jest, a nie takim jakim być powinien." - Niccolo Machiavelli
 
 
dysortografik 
1


Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 41
Skąd: UE
Wysłany: Czw 28 Lut, 2008   

Cytat: "Na pewnym forum (spuszczam zasłonę milczenia, którym) poziom postów jest ż e n u j ą c y"
No tak ale to jest forum ludzi żywych (odsyłam do Kazika). A nie figur woskowych z postawioną przed nimi tabliczką z regulaminem. Język potoczny jest naszym językiem ojczystym. Język literacki jest językiem literatów.
Jeśli chodzi o forum OWC to dział pracowników cywilnych jest tam rozwinięty, ale tematy jak zwykle zupełnie mono ( Jezu nie ma jeszcze trzynastki pewnie generał pojechał za nią do Puszczy Piskiej polować na jenoty). Chociaż widać jej ciągły rozwój w porównaniu do NFOW które ze względu na swój wiek jest raczej ustabilizowane. Oddzielna strona pracowników wojska to przecież niezły temat dla cywilnych informatyków, tylu ich jest a stronki jakoś nikt zakładać nie chce. Poniekąd to rozumiem bo cywil pracuje znacznie dłużej niż żołnierz zawodowy i nie może prowadzić opieki na raz zbudowaną stroną.
 
 
 
owca 
3



Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 139
Skąd: stąd
Wysłany: Czw 28 Lut, 2008   

subzeroo napisał/a:
owca stworzył forum dedykowane pracownikom OWC

Na forum OWC od momentu utworzenia istniał dział pracownicy wojska i nigdy nie pisałem że jest to miejsce do wymiany poglądów tylko dla pracowników OWC
subzeroo napisał/a:
Zresztą myślę o forum opartym tak jak to forum na phpBB by Przemo połączonym z portalem

Też się nad tym zastanawiałem ale doszedłem do wniosku że na początek nie warto ,chociaż w tej chwili dochodzę do wniosku że by przemo miałoby większe możliwości ,darmowy serwer to też nie jest dobre rozwiązanie głównie wkurzają reklamy ale da się żyć
Rysio napisał/a:
Na pewnym forum (spuszczam zasłonę milczenia, którym) poziom postów jest ż e n u j ą c y
Taak ?,a powiedz na którym to poczytam i ocenie ;)
_________________
Forum owc: www.owc.com.pl
 
 
subzeroo 
1
subzeroo


Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 25
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 29 Lut, 2008   

witam
zrobiłem taka propozycję, jest to tylko i wyłącznie propozycje i jako taką trzeba ją traktować :D , po prostu jeszcze nic tam nie ma ;) zajęło mi to parę godzin pracy,
dopracowania wymaga wszystko ;) ale forma uważam jest o wiele lepsza niż forma gołego forum, dlatego zapraszam w dalszym ciągu do wspólnej pracy, albo przy tworzeniu nowego projektu albo do modyfikowania i usprawniania jakiegokolwiek innego TUTAJ
informatyków cywilnych i fascynatów komputerów jak widać nie brakuje więc zamiast narzekać na forum dla żołnierzy narzekajmy i pierzmy swoje brudy u siebie :) :D
pozdrawiam

Polecam łaskawej uwadze lekturę p. II/6 Regulaminu. P_E


 
 
adamfux 
2



Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 98
Skąd: POLSKA zachodnia
Wysłany: Nie 02 Mar, 2008   Re: Tworzenie forum Pracowników Cywilnych Wojska

subzeroo napisał/a:
Może stworzylibyśmy forum przeznaczone specjalnie dla Pracowników Wojska, gdzie moglibyśmy wypowiadać się na nurtujące nas tematy . Tak jak to czytałem w paru topikach jest to forum dla żołnierzy, a my jesteśmy tu tylko Gośćmi.
Więc zróbmy coś swojego i dla siebie.
Wstępnie skorzystalibyśmy z bezpłatnych serwerów oferujących obsługę php.
Chętnych do tworzenie i moderowania , proszę o kontakt na PW


I słowo stało się forum.....FORUM PRACOWNIKÓW WOJSKA...
 
 
subzeroo 
1
subzeroo


Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 25
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 03 Mar, 2008   

Witam!
Forum wymaga jeszcze bardzo wiele pracy, na razie w ekipie tworzącej są dwie osoby :)
skrypt trzeba dopracować i skonfigurować, stworzyć odpowiednie działy, przygotować grafikę, nie mówiąc o treści działów i tematach :D .
Trzeba ludzi i sprzętu :D :D żeby zaczęło wszystko grać jak w szwajcarskim zegarku.
Zobaczymy pożyjemy, chętnych do pomocy, proszę o wiadomości na PW na tym forum.
 
 
majster 
1


Dołączył: 11 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: z Polski
Wysłany: Pon 03 Mar, 2008   Re: Tworzenie forum Pracowników Cywilnych Wojska

adamfux napisał/a:


I słowo stało się forum.....FORUM PRACOWNIKÓW WOJSKA...


Amen. :)
_________________
"Staraj się widzieć świat takim jakim jest, a nie takim jakim być powinien." - Niccolo Machiavelli
Ostatnio zmieniony przez majster Pon 03 Mar, 2008, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dirke 
1


Dołączyła: 16 Sty 2008
Posty: 4
Skąd: STĄD
Wysłany: Pon 03 Mar, 2008   

Witam,
oferuję domenę pracownicy-wojska.pl oraz miejsce na serwerze ;) Jeżeli będą chętni, którzy rozkręcą to, to zapraszam ;) :)
 
 
majster 
1


Dołączył: 11 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: z Polski
Wysłany: Pon 03 Mar, 2008   

mirek napisał/a:

Myślę iż może warto poczekać aż w końcu ruszy :!: strona Zarządu NSZZ PW ( podobno ma niedługo się pojawić ).
I mam nadzieję , że będzie "otwarta" dla wszystkich zainteresowanych bez względu na punkt widzenia.


Strona Zarządu NSZZ PW już istnieje :) ( http://nszzpw.webpark.pl ). Oglądając ją mam wrażenie że górna jaj część należy "bardziej" do Przewodniczącego NSZZ PW a dolna część "bardziej" do Zarządu Głównego. Całość strony opisana jest w serwisie następująco: "Strona poświęcona dokonaniom Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Wojska" co wraz z obrazkiem i znajdującym się na nim zielonym napisem, ukazuje całokształt dokonań NSZZ PW we współpracy z przełożonymi Pracowników Cywilnych.
Tragikomiczne :) .
(no... chyba że ktoś w ten sposób wyraził swoją opinię o NSZZ PW i Wojsku)
_________________
"Staraj się widzieć świat takim jakim jest, a nie takim jakim być powinien." - Niccolo Machiavelli
 
 
subzeroo 
1
subzeroo


Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 25
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 03 Mar, 2008   

Eeeeeeee to chyba a, wręcz na pewno ktoś sobie jaja robi, bez prowokacji Panowie :D ,
co prawda zgadzam się z przedmówcą.
Cytat:
.....ukazuje całokształt dokonań NSZZ PW we współpracy z przełożonymi Pracowników Cywilnych.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group