Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Endriu48
Pią 19 Gru, 2008
Test Antywirusów
Opublikował Wiadomość
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Sty, 2010   

Może komuś umknął komunikat od Kaspersky Lab



Link do pobrania nowszej wersji: http://www.kaspersky.pl/d...ampaign=upgrade

:gent:
 
 
Endriu48 
Mod
*emW-"spider"



Pomógł: 71 razy
Wiek: 75
Dołączył: 17 Sty 2006
Posty: 3222
Skąd: O...../Mazury
Wysłany: Sro 27 Sty, 2010   

Prawie emeryt, aktualnie pracuję na tej wersji KIS 2010 v.9.0.0.736.
Przydatny link dla użytkowników tego programu a zwłaszcza podręcznik użytkownika. :viktoria:
pzdr

:gent:
_________________
"Doświadczenie zmienia się proporcjonalnie do zrujnowanego sprzętu."


Jak pomogłem to Kliknij w -> POMÓGŁ!
 
 
 
radiola 
5
pracujący emeryt



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Lip 2004
Posty: 886
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: Czw 28 Sty, 2010   

Miałem KIS'a, który spowalniał mi komputer a potem wyłaczył się na amen (zostałem prawie "zombie", miałem NOD32, który nie uchronił mnie przed trojanem i koniecznością formatowania dysku.
Może miałem pecha, albo jakiś haker upatrzył sobie moje zabawki :-(
Teraz korzystam z Avasta, co jakiś czas przeskanuję dyski Spyware Doctor'em i od ponad pół roku mam spokój, a mój staruszek komputer pracuje dość sprawnie.
Acha, odseparowałem się nieco od Internetu jakimś ruoterem.
Czy mogę czuć się bezpiecznie?
_________________
W wyniku powyższych czynności ustalono brak możliwości wykorzystania... w dalszej służbie wojskowej, co skutkuje dokonaniem... wypowiedzenia stosunku służbowego przez organ wojskowy - gen. bryg. Zbigniew Jabłoński
 
 
Johan83 
5



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 330
Skąd: POLAND
Wysłany: Nie 05 Gru, 2010   

POMOCY. Właśnie zainstalowałem KIS 2011 i muszę przyznać że to co się dzieje z moim komputerem to horror. Komp się muli jak...., przęglądarka Firefox już kilka razy w ciągu godziny się zawiesiła- mam wersję testową, może to wina źle skonfigurowanego programu?
 
 
kempczol
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Gru, 2010   

Johan83, tak. Jaki masz system ? Czy masz włączone inne programy zabezpieczające ?
 
 
Johan83 
5



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 330
Skąd: POLAND
Wysłany: Nie 05 Gru, 2010   

Windows Vista, nie mam innych programów zabezpieczających. Zastanawiam się nad antywirem na przyszły rok, wybór padł na KIS 2011, zainstalowałem wersję testową ( wiadomo lepiej sprawdzić co się potem kupuje) i horror, przed chwilą zauważyłem że nawet gry się zawieszają.
 
 
kempczol
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Gru, 2010   

Johan83, moja rada: zmień ten program na inny. Proponuję AVG lub AVAST. :gent:
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Nie 05 Gru, 2010   

Polecam ESET Smart Security.
Wersję demo (32 lub 64 bit) ściągnij ze strony producenta - www.eset.pl (tam informacje i cena).
Sprawdzisz, czy też Ci muli - u mnie nie ma z tym najmniejszych problemów.

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Johan83 
5



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 330
Skąd: POLAND
Wysłany: Nie 05 Gru, 2010   

Koledzy jest taka sprawa: mogę mieć licencję KIS 2011 na 24m-ce za free. Czy naprawde nie da się nic z tym zrobić? Wszak przed chwilą mi się zaktualizował 25 MB ściągał przez ponad godzinę :efendi2: .
 
 
kempczol
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Gru, 2010   

Johan83, sprawdziłem i popytałem. Masz źle skonfigurowany program. :roll:
 
 
Johan83 
5



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 330
Skąd: POLAND
Wysłany: Nie 05 Gru, 2010   

kempczol, a mógłbyś napisać jak poprawnie skonfigurować lub jakiś link bądź stronę podesłać, bo szkoda mi tej licencji. PS. odpisałbym wcześniej ale znów mi się Firefox zawiesił
 
 
Endriu48 
Mod
*emW-"spider"



Pomógł: 71 razy
Wiek: 75
Dołączył: 17 Sty 2006
Posty: 3222
Skąd: O...../Mazury
Wysłany: Nie 05 Gru, 2010   

Johan83, Musiałbyś się uzbroić w cierpliwość, gdyż musiałbym zrobić zrzuty screenów "krok po kroku" jak mam ustawionego KIS-a. Pracuję na nim cały czas i nic mi nie muli. Poza tym posiada opcję "Wstrzymaj ochronę...", która zawiera się w przedziale od 1 min do 5 godzin. Wtedy możesz stwierdzić czy mulenie kompa ustało. Często tego używam jak jest bardzo "natrętny" KIS. Stan bazy na dzień dzisiejszy to 4823370 sygnatur.
:gent:
_________________
"Doświadczenie zmienia się proporcjonalnie do zrujnowanego sprzętu."


Jak pomogłem to Kliknij w -> POMÓGŁ!
 
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15944
Skąd: POLSKA
Wysłany: Nie 05 Gru, 2010   

Johan83, KIS tak ma. Nie zdziw się jak będzie wywalał lub blokował nieszkodliwe aplikacje.
Tak jak Stevie, polecam ESET NOD.
Avast parę razy mnie zawiódł.
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
Johan83 
5



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 330
Skąd: POLAND
Wysłany: Nie 05 Gru, 2010   

Właśnie miałem ESET SS przed tym KIS2011 i śmigał bez zarzutu ( byłem b. zadowolony). Pojawiła się okazja żebym dostał licencję KIS-a na 24 m-ce, więc ściągnąłem program i zainstalowałem ( nigdy go nie miałem więc trzeba było wypróbować) a tu ZONK. Teraz już tak nie muli ale Firefox się zawiesza co jakiś czas i gry się zacinają. Potrzymam go jeszcze kilka dni i zobaczę czy się coś poprawi, jeśli nie to trzeba będzie wrócić do NOD-a.

Dodam jeszcze że mam Vistę SP1- może to ma jakiś wpływ na program.

Endriu48
Cytat:

Poza tym posiada opcję "Wstrzymaj ochronę..."


Wcisnąłem i gry działają bez zarzutu. Chyba będę musiał zrezygnować z niego :(
 
 
M@rEK 
Admin Site



Pomógł: 22 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 2227
Skąd: Sulechów
Wysłany: Nie 05 Gru, 2010   

:gent: :gent: :gent:

Od paru lat używam "Kacpra " ( wcześniej korzystałem z Norton Antyvirus-a chyba skończyłem na wersji 2007 ) , z NortonAntyvir-a zrezygnowałem gdyż zauważyłem, że zaczął strasznie obciążać system. " Przesiadłem" się na " Kacpra " i do chwili obecnej mam go zainstalowanego na stacjonarnym komputerze , system na którym zainstalowany "Kacper" pracuje to Vista 64 Profesjonal. Chodzi cały czas elegancko - nie mam żadnych problemów.
Na laptopie mam zainstalowanego NOD 64 , system Windows 7 64 bit-y Profesjonal. Wszystko również chodzi bezproblemowo.
Na obu komputerach Windowsy maja powyłączane wszelkiego rodzaju dodatkowe bajery Pier... ten tego oraz inne badziewie. Każdy kto włączy u mnie komputer stacjonarny lub laptopa ujrzy ekran taki jaki miał Windows XP.
Z doświadczenia wiem, że większość użytkowników komputerów ma wszystkie opcje włączone, zatem nie ma się co dziwić , że komputery te ledwo stękają , wieszają się oraz maja problemy.
Problem ten szczególnie jest widoczny w Windows Vista Home 32 bit-owej wersji.
Należy wyłączyć wszystkie dodatki, bajery dopiero wtedy zobaczycie poprawę w pracy Waszych kompów.
Nie ma co zwalać winy na prace programów antyvirusowych gdy Wasze systemy są niedostrojone.
Wiem to z doświadczenia, niejednego kompa w życiu "przerobiłem" , po takich krokach "oczyszczających", problemy znikały.

Pozdrawiam Marek
_________________
Komputer wypiera maszynę do pisania, liczydła i wiele innych rzeczy, jest nawet cybersex,ale jednej rzeczy nie zastąpi - butelki piwa.
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group