Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto za Pan Jerzego od lipca 2005 roku w 15 BZ???
Opublikował Wiadomość
peporek
Gość
Wysłany: Czw 23 Gru, 2004   Kto za Pan Jerzego od lipca 2005 roku w 15 BZ???

Myślę, że nic dodać nic ująć. Czekam na Wasze propozycje a być możne trafne spostrzeżenia...
Pozdrawiam... :!: :!: :!:
 
 
Pułkownik Kwiatkowski 
5
last fair-walka z betonem



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Gru 2004
Posty: 413
Skąd: 152mm
Wysłany: Czw 23 Gru, 2004   

słyszałem 3 plotki-informacje nie sprawdzone:
1) że pan Jurek ma już iść od stycznia 2005
2)że na jego miejsce ma wrócić Kazik P.specjalista od koni,podobno chce sie doczłapać generała
3)że brygada w przyszłym roku ma być w orzyszu
dodaje jeszcze raz że te info to może być totalna bzdura
_________________
Walka z betonem i obalanie mitów.......
 
 
red0
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Gru, 2004   

Kazik P. szołmen wróci i wtedy zapanuje ład i porządek.
Może i miał chore wizje, ale gdy dostanie genka to na pewno się uspokoi.
 
 
gośc!!!
Gość
Wysłany: Czw 23 Gru, 2004   

Red0 napisał/a:
Kazik P. szołmen wróci i wtedy zapanuje ład i porządek.
Może i miał chore wizje, ale gdy dostanie genka to na pewno się uspokoi.

***nie znam Cię, ale po takich wypowiedziach mogę wiele o Tobie powiedzieć!!!! I mam problem czy :lol: się czy :cry: Boże mniej nas w opiece!!!!!!
 
 
red0
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Gru, 2004   

Gościu zbyt dosłownie mnie odebrałeś.
Każdy kto mial styczność z Kaziem wie czym to pachnie.
Chociaż osobiście uważam że lepszy on niż Marek Rysio
 
 
gość!!!
Gość
Wysłany: Czw 23 Gru, 2004   

Marek. R. już u nas nie służy i służyć nie będzie więc po co te porównania. Natomiast Kazik może powrócić na scenę - ale disco - polo!!!! :lol:
 
 
peporek
Gość
Wysłany: Czw 23 Gru, 2004   

Ja uważam, że przyjdzie ktoś z Warszawki aby dochrapać się lampasów i wężyka...
Tylko,kto???
Pozdrawiam...
 
 
FanTom
[Usunięty]

Wysłany: Pią 24 Gru, 2004   

Wszystkim służącym pod przewodnictwem pana gen. Jerzego serdecznie współczuję ponieważ jakoś ta brygada nie ma szczęścia do normalnego dowódcy. Nie wiem czy wam wiadomo ale to były podwładny gen. Macieja Żyteckiego - zainteresowani doskonale znają te nazwisko to wiedzą co to oznacza. Jeszcze bardziej idiotycznych decyzji, od tych które potrafi podejmować ten pan, nie słyszałem. Chociażby Wigilia "prawie obowiązkowa" z panem gen. i przy obowiązkowych śweieczkach z Caritasu. Trzeba było zobaczyć tych zaproszonych jak biegają po mieście za świeczkami, których nawet w kościołach nie mieli. Ubaw na całego. Pozdrawiam i Wesołych Świąt. :walka:
 
 
Zyga
Gość
Wysłany: Pią 24 Gru, 2004   

Do FanTom

Zanim cokolwiek powiesz coś o tym dowódcy to zastanów się. Już wiele razy mówiłem, że jest to pierwszy dowódca, ktory coś zrobił w tej jednostce. Ja życzę wszystkim żołnierzom 15 BZ jak najdłuższego dowodzenia to brygadą. Proszę spojrzeć jak prężnie funkcjonują bataliony, a ich dowódcy mieli możliwość rozpocząć prawdziwą oficerską karierę. I o to tu chodzi Panowie.
 
 
FanTom
[Usunięty]

Wysłany: Pią 24 Gru, 2004   

Ty Zyga chyba naprawdę masz mało do czynienia z tym panem. A brygada miała lepszych dowódców w trochę odleglejszych czasach niż te które zapewne pamiętasz. Być może, że masz rację mówiąc o tym co zrobił dla żołnierzy i szkolenia ale jesteś chyba jedynym który tak pozytywnie wypowiedział się na tym forum o tym d-cy.
:walka:
 
 
Zyga
Gość
Wysłany: Pią 24 Gru, 2004   

Nie dziwię się tym, którzy negatywnie mówią o dowódcy. Bo jak tu o nim dobrze mówić kiedy przykręcił im śrubkę. Zmobilizował, a coniektórych zgnał do roboty. Ci napewno dobrze o nim nie powiedzą ? A ponieważ zbyt wielu takich w tej jednostce było, to i mało kto dobrze o nim tutaj mówi. A czy któryś z obgadujących mógłby posłużyć się jakimś przykładem ? Chyba nie. Bo trydno jest cokolwiek znaleźć na dobrego Dowódcę :!:

Wszytkiego dobrego Panie Jerzy :!: :mrgreen:
 
 
Gość
Gość
Wysłany: Sob 25 Gru, 2004   

Drogi Zyga fakt, że kadra prowadzi dyskusje kto będzie następcą generała jest normalny i wynika z ustawy o kadencyjności. Nie sądzisz chyba, że generał tak pokochal Gizycko i okolice iz jego jedynym pragnieniem jest dowodzić bryg. do końca słuzby. Jak sam mowisz przyszedł zrobil swoje i będzie gdzie indziej słuzył. A to, że ma odejść słyszałem osobiście z jego ust można tylko toczyc spory kiedy to nastapi A dywagacje kto będzie jego następcą są jak najbardziej na miejscu szczególnie dla kadry która pozostaje dalej w bryg.
Nawiasem mówiąc też słyszalem plotke, że Kazik przymierza się ponownie do bryg. Czas pokaże czy jest to prawda i to chyba już niedlugo.
 
 
Dejmos
Gość
Wysłany: Sob 25 Gru, 2004   

Zyga !

Chłopie po przeczytaniu Twoich postów nie mogłem zasnąć do rana :-o
Skąd Ty się wziąłeś :?: Jestem pewien, że dowódca Cię ponownie wyróżni i to jeszcze przed Sylwestrem. Jesteś mistrzem WŚLIZGÓW :!:
Przed Tobą kariera chłopie już Cię widzę conajmniej dowódcą batalionu :cry:

Tylko gratulować. Chętnie bym Cię poznał
:!:

Pozdrawiam
 
 
wodnik
[Usunięty]

Wysłany: Sob 25 Gru, 2004   

Dowodzenie to nie gonienie do roboty.
Gonić to było można krowy na pastwisko i to należało do obowiązków kierownika stada/ w niektórych PGR przewodnika stada/.
Często zadawano pytanie - co się stało z tymi fachowcami i tu mamy odpowiedź - trafili do Armii.
Jest niestety wielu dowódców o mentalności kierowników czy przewodnikó stada.
Dowodzenie jest sztuką a kto tego nie jest w stanie pojąć to jest kiep. :cool:
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Sob 25 Gru, 2004   

wodnik napisał/a:
Dowodzenie jest sztuką a kto tego nie jest w stanie pojąć to jest kiep. :cool:


Całkowicie się z Tobą zgadzam. Trzeba stworzyć taką atmosferę, by chciano w tej jednostce pracować. Nie wtrącać się do wszystkiego, dać więcej swobody osobom funkcyjnym a sprawdzanie zostawić zastępcy, szefowi sztabu
i logistykowi. :idea:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group