Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
wszystkie informacje o wojskowej służbie kobiet!
Opublikował Wiadomość
Maja
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Sty, 2005   wszystkie informacje o wojskowej służbie kobiet!

Chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda,gdy kobieta jest na służbie!Bo nie wiem,co chciałabym robic po liceum,a jakis początek już mam,bo należe do harcerstwa.I lubie mundury :viktoria:
 
 
Sredni 
4



Pomógł: 1 raz
Wiek: 66
Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 180
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: Pią 14 Sty, 2005   

Do Maji: Wyjdz za leśniczego, ma mundur, wikt, a opierunkiem zajmiesz się sama.
Tak na poważnie: jak nie masz pojęcia co chcesz robić w życiu, to wojsko nie jest najlepszym rozwiązaniem !!!
:nie2:

Pozdrowienia
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Sob 15 Sty, 2005   Re: wszystkie informacje o wojskowej służbie kobiet!

Maja napisał/a:
Chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda,gdy kobieta jest na służbie!
Kobieta na służbie? Horror dla podwładnych
Cytat:
I lubie mundury
Wiadomo, za mundurem panny sznurem :efendi2: [
 
 
tatikola 
5
TGTW



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 15 Lis 2004
Posty: 593
Skąd: z mgły
Wysłany: Pon 17 Sty, 2005   

Nie wstyd czegoś nie wiedzieć, wstyd- nie chcieć się dowiedzieć.
Maja uprzejmie pyta, a tu w odpowiedzi podśmi....znaczy się żarciki.
Maja- jesteśmy na prv. :mrgreen: :cool:
_________________
Próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie.
----------------------------------
Kto, jak nie my? Kiedy, jak nie teraz?
 
 
 
marta
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Sty, 2005   Re: wszystkie informacje o wojskowej służbie kobiet!

Maja jestem z Tobą :D uważam, że to całkiem dobry pomysł :)

Wiadomo, za mundurem panny sznurem ---> coś w tym jest :D
 
 
Roballo 
Mod



Pomógł: 11 razy
Wiek: 66
Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 4131
Skąd: Mazury
Wysłany: Pon 17 Sty, 2005   

Pierwszy post rozbawił mnie do łez!!! :roll: :roll: :roll:
Teraz poważnie: DZIEWCZYNO (proszę wybacz poufałość) nie zawracaj sobie głowy armią. "Linia" i "pole" (to takie określenia wojskowe) naprawdę nie są dla kobiet.
Jeżeli bardzo lubisz mundur, to masz parę możliwości - min. policja, straż miejska, leśnictwo, itd.

Pozdrawiam serdecznie!!!
_________________

 
 
tatikola 
5
TGTW



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 15 Lis 2004
Posty: 593
Skąd: z mgły
Wysłany: Wto 18 Sty, 2005   

Powyższy post rozbawił mnie do łez!!! :roll: :roll: :roll:
Teraz poważnie: ROBACZKU (proszę wybacz poufałość), proszę, zrewiduj swoje poglądy. Jeśli uważasz, że "linia" i "pole" (to takie określenia wojskowe) naprawdę nie są dla kobiet, to masz parę możliwości- min. policja, straż miejska, leśnictwo itd.
Pozdrawiam serdecznie.


PS. Przepraszam Roballo ale Twój post zainspirował mnie do takiej odpowiedzi. Nie bierz tego sobie za bardzo do serca. Naprawdę serdecznie Cię pozdrawiam. :cool: :gent:
_________________
Próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie.
----------------------------------
Kto, jak nie my? Kiedy, jak nie teraz?
 
 
 
Men
Gość
Wysłany: Pią 21 Sty, 2005   

Tatikola, dworujesz sobie z Roballo, a powiedz Ty mi ZOLNIERZU :cool: kiedy sluzylas w linii (oczywiscie w polu) i jakie jest Twoje doswiadczenie w tej kwestii? Moim zdaniem jestes sztabowym marynarzem, ktory okret widzial zwiedzajac go z inspekcja.Nie wiem czy masz pojecie, ze w Policji wycofano sie z pomyslu patrolowania ulic przez kobiety.Dlaczego? Bo nie daja rady! Sa za slabe fizycznie i w razie interwencji, poscigu zostaja z tylu za partnerem z patrolu.Swego czasu usmialem sie setnie, widzac w Warszawie patrol Strazniczek Miejskich."Patrolowaly" Park Saski, a patrol skladal sie z czterech rozesmianych(w glos) dziewczynek, z wielkimi d...mi i wygladajacych na milo spedzajace czas sluzby.Kobiety w sluzbach mundurowych to PARODIA!!!
Pozdrawiam,zycze awansow i coraz wiekszych gabinetow. :viktoria:
 
 
Men
Gość
Wysłany: Czw 27 Sty, 2005   

Tatikola, czekam az sie ustosunkujesz do mojej wypowiedzi. Zamurowalo "zolnierza"?
 
 
tatikola 
5
TGTW



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 15 Lis 2004
Posty: 593
Skąd: z mgły
Wysłany: Pią 28 Sty, 2005   

widzę Men, że często bywasz na NFoW. Proponuję stać się pełnoprawnym członkiem forum. Jako taki przestałbyś być anonimowy.
Co do braku odpowiedzi- nie zamurowało mnie. Twoja wypowiedź to za mało, żeby mnie choćby zaskoczyć. Nie odpisałam, bo zwyczajnie nie miałam na to czasu. Ćwiczenia- średnio 20h na nogach, 4 na sen. Tak od początku tygodnia. I jeszcze przez tydzień następny.
Masz rację, nie służyłam w linii. Ale niestety dla mnie- nie jestem sztabowym marynarzem. I być może zdziwi Cię to, że parę okrętów w naszej MW znam jak własną kieszeń. I to nie z inspekcji.
Co do faktu, że w Policji kobiety nie są wysyłane na patrole :nie2: nieprawda- tak jest TYLKO w Łodzi.
Dziękuję za życzenia większego gabinetu- przyda się, bo jak narazie z trzema facetami siedzimy na 10 metrach kwadratowych i czasami bywa ciasnawo.
Dalsza ewentualna dyskusja- proszę TYLKO na prv.
:cool:
_________________
Próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie.
----------------------------------
Kto, jak nie my? Kiedy, jak nie teraz?
 
 
 
Men
Gość
Wysłany: Pią 28 Sty, 2005   

Witam
Dziekuje za odpowiedz.Pokrywa sie z moimi przypuszczeniami. Bywam na forum, ale czy rejestrujac sie faktycznie przestane byc anonimowy??? :cool:
Pozdrawiam
 
 
tatikola 
5
TGTW



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 15 Lis 2004
Posty: 593
Skąd: z mgły
Wysłany: Pią 28 Sty, 2005   

Men, faktycznie, będziesz dalej anonimowy /zły dobór słów/,ale dasz innym możliwość napisania chociażby prywatnej wiadomości, co umożliwia swobodną wymianę poglądów i informacji bez zapełniania forum sprawami, nazwijmy roboczo osobistymi, jak np. kto gdzie służył.
Rownież pozdrawiam. :gent:
_________________
Próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie.
----------------------------------
Kto, jak nie my? Kiedy, jak nie teraz?
 
 
 
Szarlej
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Sty, 2005   

Jeśli chodzi o służbę pań w armi hm...
ostatnio spotkałam się z tym, że tzw Kadra męska :) )) nie potrafi odróżnić wyrzutni rakiet od systemu naprowadzania.....

ja nie chciałabym służyć ( przepraszam za wyrażenie )
pod takim przełożonym ...
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Sty, 2005   

Czy to, że nie odróżniam dajmy na to Pumy od Scota oznacza, że jestem złym dowódcą?

Nie każdy odróżni np. P-15 od P-20 czy Kilo od Foxtrota.

Pozdrawiam i samych mądrych dowódców życzę :efendi2:
 
 
Szarlej
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Sty, 2005   

Rozumiem, że z odróżnieniem Pumy od Scota moze być problem,
ale wyrzutnie rakiet od systemu naprowadzania to cywil nawet odróżni ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group