Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak możliwości pisania "ci"
Opublikował Wiadomość
babcia131 
5



Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 586
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   Brak możliwości pisania "ci"

Fachowcy pomóżcie-coś przestawiłem przypadkowo i teraz pisząc i chcąc wstawic literkę
"ci" po naciśnięciu Alt+c zamiast "ci" wyskakuje mi tabelka Catalyst Control Center.
Wiem że to od karty graficznej,ale co mam zrobic?Pomożecie?
 
 
Endriu48 
Mod
*emW-"spider"



Pomógł: 71 razy
Wiek: 75
Dołączył: 17 Sty 2006
Posty: 3222
Skąd: O...../Mazury
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

babcia1312,
Start > Uruchom > "Services.msc" > dwuklik na Ati Hotkey poller > typ uruchomienia > Wyłączony. Powinno pomóc. :cool: Albo tak: > Start ->Uruchom ->msconfig zakładka usługi odznaczasz tylko ATI Hotkeys Poller i ATI smart i już masz literę "ć".
pzdr
:gent:
_________________
"Doświadczenie zmienia się proporcjonalnie do zrujnowanego sprzętu."


Jak pomogłem to Kliknij w -> POMÓGŁ!
 
 
 
Dziadek_
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

Zgadza się, to od karty graficznej.Wszystkiemu winne są klawisze dostępu. Albo zmień dostęp do CCC poprzez inny klawisz w w " menedżerze klawiszy dostępu" lub po prostu wyłącz klawisze dostępu. Klawisze dostępu dostępne są po przełączeniu do trybu zaawansowanego. :gent:
 
 
babcia131 
5



Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 586
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

Fachowcy Drodzy, zapomniałem dodac że mam Vistę.Zmieniłelm litery dostępu do CCC ,
wyłączyłem Hotkeye itd. ,wszystkie zmiękczenia mogę pisac ,a 'ci" niestety nie, a MARSZAŁEK stoi nad głową i marudzi bo ma pisanie w planie.A tak a propo na mnie na Szkole też mówili "dziadek" ale teraz z powodu ciągłego marudzenia przełożonym zostałem-babcią. Tzn . nie teraz,ale jakiś 29 lat temu.więc proszę nie dziwcie się, że z komputerami u mnie nie bardzo. Jeszcze na dodatek w laptopie te klawisze są tak porozkładane że musiałem coś przez przypadek zblokowc.Wymyślcie coś bo mi Baba łeb urwie. :zlybardzo:
 
 
Endriu48 
Mod
*emW-"spider"



Pomógł: 71 razy
Wiek: 75
Dołączył: 17 Sty 2006
Posty: 3222
Skąd: O...../Mazury
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

babcia1312, Drastyczne posunięcie. Usuń ATI Catalyst Control Center z panelu sterownia i powinno być ok.
:roll:
PS> Zajrzyj TUTAJ
Najlepszym sposobem jest zainstalowanie sterowników bez CCC, a do grzebania w sterach zainstalować sobie programik "Ati Tray Tools" i problem zniknie.
_________________
"Doświadczenie zmienia się proporcjonalnie do zrujnowanego sprzętu."


Jak pomogłem to Kliknij w -> POMÓGŁ!
 
 
 
babcia131 
5



Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 586
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

Fajnie, tyle że w Panelu sterowania nie ma ATI CCC? I co teraz?
A tak apropo, czy ja naprawdę piszę z błędami, w dyskusji o propozycjach zmian w emeryturach ,już drugi raz udzielają mi upomnienia.A to ogonki ,nie pasują,a to znaki przestankowe.Człowiek pisze podekscytowany, to nie zwracam uwagi na drobnostki.Coś dziwni Ci moderatorzy .Jedyne co znalazłem w Panelu Sterowania ,odnośnie ATI, to w programach -dodaj -usun-,"instalator ATI'. Ale tego :( ,
chyba nie nalezy usuwac.
_________________
Nie wiem czy szczęśliwy , ale już emeryt
 
 
Jankes 
9


Pomógł: 119 razy
Wiek: 50
Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 4273
Skąd: Archiwum X
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

babcia1312 napisał/a:
Człowiek pisze podekscytowany, to nie zwracam uwagi na drobnostki.Coś dziwni Ci moderatorzy


Nie dziwni tylko starający się zrozumieć napisany tekst - czytelniej znaczy łatwiej :)
_________________
Jeśli uznasz, że ktoś na forum Ci pomógł - daj mu punkt - używając przycisku "pomógł".
Czytanie jest jak tłumaczenie, ponieważ doświadczenia dwóch różnych osób nie będą nigdy takie same. Aby nauczyć się czytać w sposób właściwy, wszechstronna znajomość wielu dziedzin nauki jest mniej ważna od instynktu - W.H. Auden.
 
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   


babcia1312
,

nic Cię nie usprawiedliwia a następny tak niechlujnie napisany przez Ciebie post zakończy się przyozdobieniem Twojego nicka paseczkiem czerwonego koloru.

Nie przewiduję dyskusji na ten temat. Polecam uważną lekturę punku II/6 oraz IV1d i 3 Regulaminu.

 
 
Dziadek_
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

babcia1312, spróbuj, to co opisywałem, ale jeszcze wyczytałem, że trzeba "zabić" proces "ccc: (nie wiem, co to znaczy) i zrestartować komputer.
Ps. Ciekaw jestem, ilu jeszcze moderatorów na Ciebie naskoczy, bo jak widać jeden zwracający uwagę, to za mało. :x Litości, panie Prawie emeryt,

Nie dyskutuję na Forum, zgodnie z regulaminem IV - pasek. P_E

 
 
babcia131 
5



Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 586
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

Dzięki za chęc niesienia pomocy ,ale na razie nic nie mogę naprawic. Jak widac zresztą.
Zblokowałem jakieś klawisze ,pisząc na klawiaturze, no i się porobiło. Otwierałem
panel CCC, przełączałem, zmieniałem literki, odchaczałem odhaczałem ,no i efekt żaden.
A tak w ogóle ,to fajne to forum. Chłopcy chłopcy to są u szewca. dzielą paseczkami, że aż miło. Jeszcze trochę
i będę miał więcej paseczków niż odznaczeń w Wolnej Polsce. 20 lat służby od 1989,
żadnej kary i w tamtym roku spadła na mnie jakaś zagłucha nie używaj jakiegoś slangu . Dzięki Ci Panie, bo już myślałem że w ostatniej drodze nie będzie co na poduchy położyc. a tak to jeszcze parę paseczków z NFoW będzie można dołżyc dołożyć . Tylko kolorek podpadający :brawo:

Jeżeli podobają Ci się paseczki, proszę bardzo. Regulamin IV/1d, 3. Niepotrzebnie silisz się na jakieś złośliwości.
Kłopot z klawiaturą nie zwalnia Cię od dbania o kulturę pisania, ortografię, interpunkcję, stosowania spacji itd., co zresztą widać.


P_E
 
 
maron23 
1


Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 7
Skąd: TBG
Wysłany: Nie 08 Lut, 2009   

Endriu48,dzięki za pomoc. Też miałem z tym problem, jednak nie było to dla mnie aż tak drażniące :gent:
 
 
gorzka
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Lut, 2009   

U mnie nie dziala literka "ł" i za każdym razem muszę ją wklejać, próbowalam spodobem
Endriu48 napisał/a:
Start > Uruchom > "Services.msc" >
ale tego co jest dalej
Endriu48 napisał/a:
Ati Hotkey poller > typ uruchomienia > Wyłączony.

u mnie nie ma :/
Aha i mam winXP bo to chyba ma znaczenie.
 
 
gorzka
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Lut, 2009   

Duszę a "eł" dalej nie ma :( wszytskie wszystkie ć, ź, ą i ę dzialaja jak widać, ą też nie działa :oops1: P_E


 
 
Endriu48 
Mod
*emW-"spider"



Pomógł: 71 razy
Wiek: 75
Dołączył: 17 Sty 2006
Posty: 3222
Skąd: O...../Mazury
Wysłany: Nie 08 Lut, 2009   

gorzka, A jest usunięta z systemu klawiatura polska 214 :?: Ma być tylko Polski [programisty]
:gent:
_________________
"Doświadczenie zmienia się proporcjonalnie do zrujnowanego sprzętu."


Jak pomogłem to Kliknij w -> POMÓGŁ!
 
 
 
gorzka
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Lut, 2009   

Endriu48 klawiaturę mam ustawioną na język polski (nie 214) ale też nie polski programisty bo nie mam takiej opcji po kliknięciu. Pytasz czy jest usunięta z zystemu, w takim razie chyba nie jest...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group