Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Atak "konia"
Opublikował Wiadomość
BIED
Gość
Wysłany: Sro 02 Lut, 2005   

Myślę , że po postach typu :
- wszystkimi sposobami (ŻW , Prok.) chcą wyśledzić piszących posty -
Janosiki trochę się wystraszyły - i nie jest to bynajmniej krytyka .
Prawie emeryt ma rację - piszcie , ale po prostu przenieście się na jakiś czas do kafejek internetowych ! Po prostu tak będzie bezpieczniej , a nie wolno już teraz odpuszczać ! ! !
 
 
M@rEK 
Admin Site



Pomógł: 22 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 2227
Skąd: Sulechów
Wysłany: Sro 02 Lut, 2005   

:gent: :gent: :gent: BIED :gent:

Spokojnie nie wprowadzaj PANIKI , nie będę się powtarzał, Raptor już odpisał w poście tu oryginał :

http://nfow.pl/viewtopic.php?t=3271


cytuję :

Raptor napisał/a:
Witaj looker Exclamation

Nie padaj duchem Exclamation

To jest prywatna strona a użytkownicy - forumowicze są w 100% anonimowi. Nikt tu nikomu niczego nie udowodni. Krótko mówiąc mogą nam . . . Wesoły

Jeżeli chodzi o łamanie prawa, to nikt go tutaj nie łamie. Mamy w naszym gronie specjalistów od prawa i wszelkie kontrowersyjne zapisy są z nimi konsultowane, więc tym bardziej mogą nam . . . Wesoły

Jednak chamstwo i skórwysyństwo w czystej postaci (przykład: atak konia) piętnować będziemy z całą mocą. Jeżeli jest choć cień ndziei, że dzięki publikacjom na NFoW uratuje się życie lub zdrowie jakiegoś żołnierza, to zrobimy wszystko by je uratować i żaden ćwok nam w tym nie przeszkodzi. Zły
Dość bowiem armii prywatnych folwarków, dość łamania prawa i żołnierskiej krzywdy. Wszystkich nas obowiązuje takie samo prawo i wszyscy powinniśmy na równych zasadach przed nim odpowiadać. Pora powiedzieć głośno, że feudalny i wiernopoddańczy system to już historia. I pora najwyższa to niektórym uświadomić.

Pozdrawiam


Nic dodać nic ująć , Panowie - nie słuchajcie ( nie czytajcie ) postów , które mają za zadanie wzbudzić w Was strach oraz Panikę , moze to jest celowe działanie ????

Jeżeli , któryś Dowódca tak krzyczy - proszę bardzo - ja sie nie boję jestem w stanie nawet jechać do niego na rozmowę , ale tylko na temat " Mobbingu w Armii " ( oczywiście na jego koszt ), nic więcej nie wiem i nie powiem.
Po to powstało NIEZALEŻNE Forum o Wojsku , aby wszyscy żołnierze mogli pokazać bolączki naszej armii. Efekt jest taki, że coraz głośniej o NAS. Zazwyczaj zawsze jest tak, że jak się uderzy w stół to nożyce się odzywają, przykładem Grudziądz.
Porządni Dowódcy - normalni ludzie - nie muszą się obawiać - żołnierze za nimi ( jak ktoś na forum wspomniał ) SKOCZĄ w OGIEŃ. - i CHWAŁA IM ZA TO.

POZDRAWIAM

:viktoria: :viktoria: :viktoria:
_________________
Komputer wypiera maszynę do pisania, liczydła i wiele innych rzeczy, jest nawet cybersex,ale jednej rzeczy nie zastąpi - butelki piwa.
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.
 
 
 
Edi 
5
Emeryt_Rencista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 427
Skąd: Pomorze
Wysłany: Sro 02 Lut, 2005   

Panowie zakałdając ten dział nigdy nie myślałem, że tak bardzo będę się utożsamiał się z pokrzywdzonymi.
Nie mniej jednak nie powinniśmy, powiem więcej niewolno nam zniżać się do poziomu MOBBErów.
Bo wtedy dyskusję będziemy musieli prowadzić na leżąco z policzkiem przy chodniku.
Bardzo proszę o używanie słów ogólnie uznanych za kulturalne.
Czyste fakty, bez emocji.
Nasze emocje tylko utwierdzają ich w przekonaniu naszej "bezmocy".

I dziękuje można powiedzieć jak sp..j
_________________
Podstawą służby wojskowej jest nie dać sobie postawić zadania, głupiego zadania.
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Lut, 2005   Zabrali komputery?

Panowie Janosiki

Zabrali Wam komputery, koń Wam ćwiczenia jakoweś wymyślił?
Bo o zastraszenie Was nie podejrzewam
Pozdrawiam ciemiężonych :gent:
 
 
Gość

Wysłany: Czw 03 Lut, 2005   

Witam.
Proponuje powiadomic o tym typku "superexpress"! Brukowiec, ale nie jednego skur...a juz "wyleczyli" ze stanowiska.
Pozdrawiam
 
 
Augiasz
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Lut, 2005   nt ciszy

NIe - komputerów nam nie zabrali. Ale na pewno przeżywamy jeszcze spotkanie, które odbyło się w środę. Przybył na nie pułkownik z Wa-wy. Rozmawialiśmy o bolączkach w armii, w jednostce, ale było to w obecności starego. Więc wiadomym było, że nikt się nie odezwał. Czujemy niedosyt z tego powodu. Spotkanie to posłużyło głównie temu, aby to koń pozałatwiał swoję sprawy związane z przyszłym etatem i problemami ze zbyt niską jego zdaniem grupą na jego stanowisku.
Nawiązując do postu Brzytwy. Przykro mi, że muszę tu wystawić złe świadectwo żandarmom, ale placówka w Grudziądzu to chyba lekkie nieporozumienie. Ci panowie nie robiąnic innego jak tylko kontrolowanie pojazdów wojskowych, czy kontrola żołnierzy przebywającyhc na terenie miasta na przepustkach. Po co im się wychylać. Komendant jest szczęśliwy, że mu po paru latach ponownie utworzyli placówkę w Grudziądzu i nie musi się nigdzie przenosić. A żeby jej ponownie nie zlikwidowali to musi mieć jakieś wyniki w pracy. A najłatwiej jest je mieć kontrolując pojazdy. Bo jaki jest ich stan to każdy wie. A przycisnąć dowódcę jednostki w niewygodnej dla niego sprawie - to już jest ryzyko
 
 
Roballo 
Mod



Pomógł: 11 razy
Wiek: 66
Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 4131
Skąd: Mazury
Wysłany: Czw 03 Lut, 2005   

Aż się prosi powiedzieć: a nie mówiłem?? 1 lutego napisałem, iż chodzi mi po głowie, że KOŃ zrobi wszystkich w KONIA ( :sex2: ). Proszę bardzo (cyt. z poprzedniego postu): Spotkanie to posłużyło głównie temu, aby to koń pozałatwiał swoję sprawy związane z przyszłym etatem i problemami ze zbyt niską jego zdaniem grupą na jego stanowisku.
Panowie nie pozwólcie na to aby Wasze dotychczasowe męczarnie pod wodzą tego osobnika poszły na marne. Jeżeli on pójdzie na wyższe stanowisko to dopiero da popis swoich możliwości!!!


Pozdrawiam :gent:
_________________

 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Lut, 2005   Re: nt ciszy

Sapere aude, nie załamujcie się. Jak widać, ktoś Forum czyta, gdzieś dotarły Wasze bolączki. To, że przyjechał pułkownik, cóż, sam to przerabiałem, spotkanie w obecności dowódcy, pięknie opisał takie coś Deron w jednym swoich postów.
Najważniejsze, że coś się ruszyło
A jak konisko dostanie kopa wyżej stwierdzę, że dobrze robię odchodząc.
Pozdrawiam i trzymajcie się Janoski :gent:
 
 
Dejmoss
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Lut, 2005   

colonel napisał/a:
jestem za tym aby jakiś prokurator wszczął oficjalne dochodzenie


Innego niż oficjalne dochodzenie - nie ma, ale żeby takie było musi być oficjalne zawiadomienie organu ścigania. WPG lub ŻW. Jeśłi go nie ma, to oznacza, że nie ma okrzywdzonych, a jeśłi nie ma pokrzywdzonych, to nie ma przestępstwa. Chyba, że dotyczy to przestępstw ściganych z urzędu, ale i o tym rownież powinno zawiadomić się w/w organy, jesli są tak ospałe i same nic nie widzą.
 
 
Jaskier
4



Dołączył: 17 Sty 2005
Posty: 218
Skąd: mazury
Wysłany: Pią 04 Lut, 2005   

Nie chciałbym być złym wróżbitą ale podług mojej skromnej opinii pewien pAN dzięki krytykującym go postom podjął decyzje o szybkiej ewakuacji na z góry upatrzone lepsze stanowisko w Wawce. A jeśli tak to powiem krótko możecie mieć prze…ne panowie. Z prostej acz prozaicznej przyczyny ten pAN wam nie daruje tego iż pozbawiliście go prywatnego folwarku. Przepraszam za sformułowanie ale takie odniosłem wrażenie z jego podejścia do was. Tu bowiem był carem i bogiem tam będzie tylko jednym z wielu jemu podobnych. Dlatego namawiał bym was do dalszej walki i podjęcia bardziej radykalnych środków tak by nie udało mu się uciec. Wiem, że jest to trudne ale powinniście wykonać kilka telefonów do WPG i ŻW i przedstawić sprawę oficjalnie jak jest. Potem jeszcze tylko trzeba będzie oficjalnie potwierdzić to przed tym pANEM, ale gdy już to zrobicie to myślę, że nie odważy się na żadne szykany wobec was bo to go pogrąży tylko bardziej.
POZDRAWIAM.
 
 
Dejmoss
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Lut, 2005   

Jaskier napisał/a:
Nie chciałbym być złym wróżbitą ale podług mojej skromnej opinii pewien pAN dzięki krytykującym go postom podjął decyzje o szybkiej ewakuacji na z góry upatrzone lepsze stanowisko w Wawce. .

A cóż to za pan Szanoweny Jaskierze ?
Jaskier napisał/a:
A jeśli tak to powiem krótko możecie mieć prze…ne panowie. Z prostej acz prozaicznej przyczyny ten pAN wam nie daruje tego iż pozbawiliście go prywatnego folwarku. .

[color=black]A kto konkretnie ma przeje......ne ? [/color]
Jaskier napisał/a:
Dlatego namawiał bym was do dalszej walki i podjęcia bardziej radykalnych środków tak by nie udało mu się uciec. .

Jaskier wybacz, ale do niczego namawiać nas nie trzeba.Piszę "do nas" bo piszesz do ogółu.
Jaskier napisał/a:
Wiem, że jest to trudne ale powinniście wykonać kilka telefonów do WPG i ŻW i przedstawić sprawę oficjalnie jak jest. Potem jeszcze tylko trzeba będzie oficjalnie potwierdzić to przed tym pANEM, ale gdy już to zrobicie to myślę, że nie odważy się na żadne szykany wobec was bo to go pogrąży tylko bardziej.
POZDRAWIAM.

Jaskier, formalnie w ten sposób sprawy nie zalatwi się. Oficjalne zalatwienie sprawy dyktuje kodeks postepowania karnego.

Pozdrawiam :mrgreen:
 
 
Jaskier
4



Dołączył: 17 Sty 2005
Posty: 218
Skąd: mazury
Wysłany: Pią 04 Lut, 2005   

Dlatego napisałem, że jeśli ktoś ma konkretne dowody czarno na białym o wszelkich przekrętach D-cy i jego ludzi z Grudziądza powinien zgłosić to właściwym organom i służbą. Przepraszam jeśli napisałem mało wyraźnie.
 
 
chmielinskim
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Lut, 2005   

To zakrawa na kpinę, żeby Oficerów z JW 1109 cechowało takie tchórzostwo. To woła o pomstę nawet do nieba.
PANOWIE - Jak wy jesteście traktowani. Przestańcie dbać o etat - zacznijcie dbać o honor i godność osobistą. Zacznijcie pisać jawnym tekstem o jego ,,zwycięstwach'' - nistety nad Wami.
Znam tego osobnika od 1977 roku - razem kończyliśmy WSOWŁ oraz pracowałem przez jakiś czas w Janosikach. Lecz wtedy tą Jednostką dowodził PRAWDZIWY HARNAŚ dla którego słowa ,,honor, godność, człowiek, pomoc słabszym i potrzebującym'' nie były obce.
Z wyrazami współczucia dla ciemiężonych
Pozdrowienia dla wszystkich prawdziwych JANOSIKÓW
Mirek Chmieliński
 
 
meo
Gość
Wysłany: Pon 07 Lut, 2005   Chętnie pomożemy

Jeżeli nie wiecie jak uporać się z tym pseudo oficerem, ponawiam naszą gotowość do pomocy. Sprawa aby była załatwiona ze skutkiem pozytywnym musi jednak wyjść od Was. To będzie iskra na beczce prochu. Nasz pseudo bohater ma tyle za uszami, że szykuje mu się pierdziel. To, dla większości ludzi mający kiedykolwiek do czynienia z tym typkiem byłoby ukoronowaniem sprawiedliwości. Przecież Wasze życie to nie tylko Magnuszewski. Co na to wasze żony i dzieci. Nikt nawet oni przecież nie potrafią zrozumieć tego co macie na sercu i jak jesteście pogardzani w pracy.
Czekamy...
 
 
M@rEK 
Admin Site



Pomógł: 22 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 2227
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pon 07 Lut, 2005   

:gent: :gent:

meo napisał/a:
..........ponawiam naszą gotowość do pomocy..........


Naszą czyli kogo ??? Może byś się Panie meo określił ??? Rozjaśnij temat bo trochę zagadkowy :-o


meo napisał/a:
Czekamy...


Na kogo i na co ???? Proszę podaj konkretne pytania może ludzie Ci odpowiedzą . Dobrze będzie jeżeli odpowiesz na moje pytania( forumowicze przeczytają Twoje odpowiedzi ) , było by jeszcze lepiej gdybyś dokonał rejestracji , może wtedy na PRIV - ktoś napisze do WAS o pomoc, ewentualnie poda konkrety. :mrgreen:

PZDRW :mrgreen: :gent:
_________________
Komputer wypiera maszynę do pisania, liczydła i wiele innych rzeczy, jest nawet cybersex,ale jednej rzeczy nie zastąpi - butelki piwa.
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group