Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
VIII Zmiana PKW Afganistan
Opublikował Wiadomość
traktorzysta 
1


Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 14
Skąd: z bunkru
Wysłany: Wto 14 Lip, 2009   VIII Zmiana PKW Afganistan

Trochę zbyt wcześnie na ten temat ale...

W 10 BKPanc już są zapisy na poszczególne etaty.Wszyscy którym notorycznie odmawiano wyjazdu z innymi jednostkami motywując swoje decyzję tym że będziemy wystawiać X zmianę liczą że może tym razem uda się wyjechać.Z tego co wiem to te listy są wstępne i jak to zwykle bywa jeszcze niejedno się zmieni.Na jesień początek przygotowań.... przynajmniej takie chodzą słuchy które pokrywały by się z wcześniejszymi informacjami krążącymi z tego co pamiętam po NFOW że szkolenie przed misją ma trać ok roku a nie połowę z tego.Tylko jak to się ma do tego że koledzy "zapisani" na VII zmianę w poniższym temacie dopiero pytają o termin rozpoczęcia przygotowań?
http://www.nfow.pl/viewtopic.php?t=31754

Jeśli ktoś ma jakieś informacje którymi może się podzielić.

Pozdrawiam
 
 
kosaelk 
5
Animo Et Fide



Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 303
Skąd: Z piekieł ku niebu...
Wysłany: Pon 27 Lip, 2009   

Przyłączam się do pytania z prośbą o informację nt. etatów dla WSP ?? Z tego co mi wiadomo tutaj chyba wiele do powiedzenia mają poszczególne delegatury WOP jednak jeśli to możliwe chciał bym usłyszeć coś więcej...
Pozdrawiam i proszę o jakiejś informacje.
_________________
"Co Cię nie zabije to Cię wzmocni lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
Ratownik z powołania i zawodu...
 
 
 
Macio 
1


Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 8
Skąd: ISAF
Wysłany: Sob 19 Wrz, 2009   

Jezeli chodzi o VII zmiane to szkolenie zaczeło się o d konca sierpnia sam w nim uczestnicze, i ma trwac az do wyjazdu w kwietniu. Ogólnie mowiac chaos, brak informacji a szkolenie to ogólne ........, Przełożenii tłumaczą czym wiecej potu na cwiczeniach tym mniej krwi na polu walki. A z tego co słyszałem to nastepne szkolenia tez maja tak długo trwac.
Pozdrawiam VII zmiane ISAF

Proponuję, zanim cokolwiek napiszesz na NFoW, odwiedź tę witrynę Miej szacunek dla czytających i nie pisz niechlujnie, stosuj polskie znaki, zdania zaczynaj wielką literą, to chyba nie jest za duży wysiłek? Intelektualny i fizyczny. Poprawiłem ,,ortografię".
_________________
Macio
 
 
komandos79 
1
Wysoko opłacany specjalista


Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 17
Skąd: Z Polski
Wysłany: Sob 19 Wrz, 2009   

Macio, Cześć Macio. Piszesz, że już bierzesz udział w ćwiczeniach do VII zmiany ISAF. Napisz proszę gdzie ćwiczysz, na jakim etapie są ćwiczenia, jak wyglądają??? Ja dopiero przechodzę etap badań lekarskich oraz przede mną komisja lek. Mam już przydzielony etat. W ogóle z jaką jednostką jedziesz?? Ja jadę z Zamościem. - O ile w ogóle pojadę :-)
 
 
 
Makawity
[Usunięty]

Wysłany: Sob 19 Wrz, 2009   

komandos79 napisał/a:
Napisz proszę gdzie ćwiczysz, na jakim etapie są ćwiczenia, jak wyglądają???

Kolego a czy to są informacje jawne do publikowania?
 
 
Macio 
1


Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 8
Skąd: ISAF
Wysłany: Nie 20 Wrz, 2009   

komanndos 79 , szkolenie wygląda super kursy w Siemianowicach i kursy specjalistyczne zegrz, poznań, torun i ostróda. A reszta żołnierzy na miejscu w Wesołej w październiku poligon 4 tygodnie później zobaczymy co nam wymyślą na pewno certyfikowanie . Życze powodzenia na komisji ponoć jest ciężko.
Więcej pytań zapraszam na e-mail

[ Dodano: Nie 20 Wrz, 2009 ]
Makawity, a jakie informacje są poufne, skoro wszystkiego można się dowiedzieć z internetu i tv
pozdrawiam

Aby poprawić swój post użyj przycisku miast . :!:

Poprawiłem ,,ortografię". Nie ma miejscowości zegrz, jest miejscowość Zegrze. Nazwy własne miejscowości piszemy wielką literą.

Uf... wystarczy. P_E


_________________
Macio
 
 
kempczol
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Wrz, 2009   

Macio, :gent:
Nie wszystko jest w internecie i TV.
Skoro masz poświadczenie, to może lepiej skonsultuj się w tej materii z kimś mądrzejszym.
Certyfikat zdrowia do misji zagranicznych to badania obejmujące 99% ciała. :cool:
I na litość Boską :!: :modli:
W jakim Ty języku piszesz :?: :!:
Wstyd :!: :!: :!:
 
 
Macio 
1


Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 8
Skąd: ISAF
Wysłany: Nie 20 Wrz, 2009   

weteran, Ty byłeś wogle na misji? jak byś Był to Boga nie zaczepiał. Jeżeli chodzi o certyfikaty zdrowia, to jest podstawa do wyjazdu, a w Siemianowicach dają namaszczenie?
_________________
Macio
 
 
gehas11 
1


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 19
Skąd: Żagań
Wysłany: Nie 04 Paź, 2009   

VI zmiane wystawiają podhalańczycy, VII Wesoła, X Świętoszów a VII i IX kto?
 
 
vasyl87 
1


Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 13 Paź, 2009   

i z tego co wiem to z 12 Brygady Zmechanizowanej ze Szczecina spotkałem 2 panow w pociagu co jechali do rzeszowa Rzeszowa :D

Stosuj polskie znaki, zdania zaczynaj wielką literą, nazwy własne piszemy dużą literą, poprawiłem ortografię

Regulamin II/6 :nie2:
 
 
julek1071 
1


Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 7
Wysłany: Czw 29 Paź, 2009   

witam, czy ktoś może w końcu wie kto wustawia tą VIII zmiane ISAF, bo przeglądając ten wątek nie znalazłem takiej informacji , dziękuję i pozdrawiam

Proponuję, zanim cokolwiek napiszesz na NFoW, odwiedź tę witrynę Miej szacunek dla czytających i nie pisz niechlujnie, stosuj wszędzie polskie znaki i zdania zaczynaj wielką literą, to chyba nie jest za duży wysiłek? Intelektualny i fizyczny.

Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem uwag moderatora? Post wyżej...
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15954
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pią 30 Paź, 2009   

VIII i IX zmiana ISAF - 11 DKPanc. + dodatkowe jednostki.
Ciekawe gehas11 skąd wziąłeś tą X zmianę ?
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
chomiczydło 
1


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: orzysz
Wysłany: Sro 11 Lis, 2009   

VII wystawia podobno Giżycko
 
 
cwaniak 
5



Pomógł: 9 razy
Wiek: 49
Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 847
Skąd: 54.390 °N, 19.819 °E
Wysłany: Sro 11 Lis, 2009   

Z tego co się orientuję to między innymi VIII zmianę wystawia 16 DZ na bazie 15 BZ Giżycko.
_________________
Potencjalny polityk powienien wiedzieć co mówi,
szkoda, że mówi co wie!!!
 
 
 
albinoos 
1
,,misjonasz''


Wiek: 39
Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: Słupsk (Osiek n/Notecią)
Wysłany: Wto 24 Lis, 2009   

Panowie czytam posty i wnioskuje , że na temat VIII zmiany jescze nikt nic tak naprawdę nie wie. Czy jest ,,ktoś " kto ma niemal pewną wiedzę na ten temat najlepiej służbową a nie domysły i plotki zasłyszane? :czytanie:

[ Dodano: Wto 24 Lis, 2009 ]
Interesuje mnie; - Jaki okręg bedzie wystawiał zmiane ? - Kiedy może pojawić się lista dla chętnych ? - Gdzie może odbywać się zgrupowanie?

Proszę o więcej staranności w pisaniu postów.

Aby poprawić swój post użyj przycisku miast . :!: P_E
_________________
najważniejsze to mieć cel w zyciu;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group