Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawy sposób wyłudzenia pieniędzy ??
Opublikował Wiadomość
f13 
1
(Szer. REZERWY)


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 10
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 15 Wrz, 2009   Ciekawy sposób wyłudzenia pieniędzy ??

Poniżej załączam link z nabijaniem ludzi w butelkę. SMS do dobrej wróżki jedynie 30zł. Dodam jeszcze że wiadomość została dostarczona najpopularniejszym polskim komunikatorem.

Kod:
http://dobra.alturl.com/
_________________

 
 
 
quest71 
9
Życie to nie bajka - to bitwa jest.



Pomógł: 13 razy
Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 5129
Skąd: lubuskie
Wysłany: Sro 16 Wrz, 2009   

Często dostaję taki SMSy. Trzeba po prostu czytać to co drobnym drukiem, a nie "napalać się".
_________________
Analiza uryny może wykryć chorobę jednostki, analiza urny - chorobę całego społeczeństwa.
 
 
miki 
Mod



Pomógł: 139 razy
Wiek: 61
Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 6757
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Sro 16 Wrz, 2009   

Pomimo tylu ostrzeżeń ludzie w Polsce dalej są naiwni i myślą, że po wysłaniu odpowiedzi na sms staną się właścicielami fortuny. Trzeba zachować dużo zdrowego rozsądku w takich dziwnych konkursach.
Do mnie najczęściej docierają smsy z serii "pana numer telefonu wygrał samochód, wystarczy tylko wysłać sms zwrotny". Normalnie gdybym odsyłał smsy to w tej chwili miałby lekko rzecz ujmując z kilkanaście pojazdów. Zakładając prawdziwość intencji. Ale ja nie odsyłam i czuję się dobrze bez tych samochodów. :D

miki :cool:
_________________
"Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszelkie inne możliwości zostały już wyczerpane". - Prawa Murphiego
 
 
Jola1 
6
czarownica



Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 14 Lut 2007
Posty: 1141
Skąd: z piekieł
Wysłany: Sro 16 Wrz, 2009   

A ja ostatnio dostałam ostrzeżenie ,że mam zablokowany telefon :???: i muszę go zasilić.Udałam się do punktu operatora i okazało się ,ze ktoś tym sposobem chciał "nabić"swój telefon.Sprytni Ci nasi rodacy- oj sprytni.Tylko źle trafili , bo ja strasznie nieufna i dociekliwa............
 
 
Puchacz
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Wrz, 2009   

Trzeba być ostrożnym, bo niektórzy słono, za brak czujności, zapłacili.
Do Jola1, stacjonarny, czy komórkowy, bo jest różnica w impulsie. :lanie:
 
 
Endriu48 
Mod
*emW-"spider"



Pomógł: 71 razy
Wiek: 75
Dołączył: 17 Sty 2006
Posty: 3222
Skąd: O...../Mazury
  Wysłany: Sro 16 Wrz, 2009   Wyłudzenie... na psa

Cytat:
Uczennica technikum naciągnęła dziesiątki miłośników psów na duże pieniądze publikując fałszywe ogłoszenie.

W środę wieczorem na forum dogomania.pl 17-letnia Marta Ch. zamieściła ogłoszenie o chorym, zabiedzonym szczenięciu prosząc użytkowników o pomoc finansową. Post ubarwiła drastycznymi zdjęciami suczki, oraz szczegółowym opisem jej żałosnego stanu.

Dzięki czujności użytkowników okazało się, że nastolatka zajmowała się na wielką skalę wyłudzaniem pieniędzy od osób prywatnych, przejętych losem krzywdzonych zwierząt. Zdjęcia zabiedzonej bokserki zostały skradzione z internetu, a e-mail podany przez dziewczynę figurował również w innych tematach bezdomnych psów i na serwisie Allegro, co oznacza, że nastolatka mogła wyłudzić nawet kilka tysięcy złotych. Sprawa została już zgłoszona policji. Dziewczynie grozi od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności i zgodnie z prawem może odpowiadać jak dorosła osoba.


za onet.pl
:gwizdze:
_________________
"Doświadczenie zmienia się proporcjonalnie do zrujnowanego sprzętu."


Jak pomogłem to Kliknij w -> POMÓGŁ!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group