Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy regulamin ogólny
Opublikował Wiadomość
V.I.P.E.R. 
4



Wiek: 53
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 178
Skąd: NEW_ZELAND
Wysłany: Wto 20 Lip, 2004   

arcady25 napisał/a:
Czytałem, czytałem V.I.P.E.R ale od np. od 18.00 do 06.00 wychodzi 12 godzin jakby nie patrzył, prawda???
Dla szwejków to całkiem dobra zmianka...
Napewno będą to wykorzystywać...
Pozdrawiam...

Co i tak nadal nie zmienia faktu, że to dowódcy drużyn będą decydowali w jakim wymiarze udzielą żołnierzowi przepustki stałej ... Wątpię by którykolwiek wziął na siebie tak wielką odpowiedzialność. Wyobrażasz sobie sytuację w której do apelu porannego stanęłaby banda naprutych wińskiem szwejków :?: :?: :!: :walka: Życzę powodzenia wszelkich szczebli ptrzełożonym we wdrażaniu nowego ROSZRP :idea:
A tak namarginesie, to podobny wist ma się z pkt 96 owego nowego ROSZRP ... Ciekawe jak on będzie "wdrażany" :?: :?:
_________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska. Józef Piłsudski (1867 - 1935)
Władca, który nie króluje w sercu swych ludów, jest nikim. Napoleon BonaparteW polityce głupota nie stanowi przeszkody. Napoleon Bonaparte (1769-1821)
 
 
buhaha
Gość
Wysłany: Sro 04 Sie, 2004   nie ma mozliwosci zgodnie z atr. 96 aby na apelu stała banda

przywołany art 96 nie dopuszcza mozliwosci przebywania na terenach wojskowych żołnierzy bedacych pod wpływem (również zawodowych) i to jest w tym wszystkim najlepsze . Znam takich którzy juz po 2 sniadaniu w kasynie byli napruci jak perszingi i co teraz?? :lol: :lol: :) :?: :?: :?:
 
 
Jan77
Gość
Wysłany: Sro 04 Sie, 2004   Art. 96

To bedzie teraz fajne.

Scenka rodzajowa :

Godz. 17.01. Telefon do domu. Panie poruczniku, panski zołnierz się upił. Proszę natychmiast przybyć do koszar.
Odpowiedz - panie majorze, jestem po 2 piwach, zgodnie z obowiazującym regulaminem nie mogę przebywac na terenie koszar, do jutra do 7.30 wytrzeźwieję :-)


Wiec albo w woju zostana sami abstynenci, albo ten punkt będzie martwy, jak wszystkie dotychczasowe w tym obszarze.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group