Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[OffTopic] Bezsensowne wypowiedzi
Opublikował Wiadomość
bohunik 
1


Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 8
Skąd: z stąd
Wysłany: Nie 22 Lis, 2009   [OffTopic] Bezsensowne wypowiedzi

Od dawna jestem na forum, ale dawno nie wchodziłem teraz zacząłem je sobie czytać i po prostu stwierdzam że niektórzy forumowicze piszą, aby pisać i czują się wszystko wiedzącymi. Uderzam teraz do osoby Marinero użytkownik ma status Zaawansowany Dołączył: 11 Sie 2005 napisał Posty: 163 czyli tzw. stary wyjadacz, ale chyba nie do końca umie korzystać z forum. W moim wątku o przejeździe raz w roku napisał tak:

Typowy szeregowy zawodowy. Tylko co mu się należy od wojska a nic od siebie. Żenua
Tamten wątek został zamknięty więc chciałbym tu napisać że: można było sobie wyszukać moje inne posty mało ich, ale są i to z przed roku kiedy pisałem jak byłem jeszcze w ndt zsw, czyli nie jestem taki świeży bo dla twojej wiadomości Marinero w wojsku jestem od 1 sierpnia 2007 i tak byłem 9 miesięcy zsw, 18 miesięcy w ndt zsw no i teraz zostałem zawodowym.
Zaraz ktoś napisze że w wojsku tyle jestem i u siebie nie mogę się dowiedzieć czy mi się należy - dla tych co tak myślą napiszę tyle że jeśli nie wiedzą to teraz odbywa się planowanie na 2010 rok i to jest dla kadry najważniejsze, a ja w swoim czasie pewnie się dowiem od kadrowca, albo finansowca czy mi się należy. Pozdrawiam wszystkich tyle ode mnie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group