Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
a prawda Was wyzwoli...
Opublikował Wiadomość
dziamdziak
8



Pomógł: 6 razy
Wiek: 64
Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 3458
Wysłany: Sro 20 Sie, 2014   a prawda Was wyzwoli...

https://www.youtube.com/watch?v=eFSh_J6gLMU

Prawdziwa siłą jest wiedza.
 
 
Liber 
6
Ojczyzna, Honor, Podwładni



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1617
Skąd: Z mitologii
Wysłany: Sob 30 Sie, 2014   

Za mało jest takich filmów....
_________________
"Błogosławieni, którzy nic nie robią, jeśli niczego nie umieją wykonać dobrze..." :)
„Nigdy się nie poddawajcie, nigdy, przenigdy – w żadnej sprawie, wielkiej czy małej, doniosłej czy błahej – nigdy nie podddawajcie się niczemu z wyjątkiem honoru i zdrowego rozsądku” Winston Churchill
 
 
~~Ad~~ 
Banita
Już rezerwa...


Pomógł: 14 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 7297
Skąd: Teraz: Roztocze.
Wysłany: Sob 30 Sie, 2014   

Każda wycieczka z Izraela powinna to obejrzeć podczas lotu do Polski. :gent:
_________________

„…Nic nie poradzę, że nie lubię faryzeuszy, obłudników, kameleonów, kurew, karierowiczów, itp..."


"Jeśli chcesz zachowywać się moralnie to najgorszym miejscem by szukać rad jest religia..."
 
 
steell 
Mod



Pomógł: 20 razy
Wiek: 59
Dołączył: 23 Lip 2004
Posty: 7984
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 31 Sie, 2014   

Historia jest tworzona w czasach obecnych a nie zapisanymi na kartach ksiąg faktycznymi wydarzeniami.
Najmniej z taką interpretacja problemów mają państwa totalitarne ale tzw "demokracje" wszelkiej maści też sobie z tym nieźle radzą. Demokracja to tylko forma zewnętrzna, zachowania dyskryminuje zależność gospodarcza kraju, obecnie dominuje kapitalizm w różnych formach i to on decyduje co jest "prawdą historyczną" a co nie. Nie mam na myśli tu małych i średnich przedsiębiorców, ba nawet nie tych dużych, tych wielkich po prostu trudniej spacyfikować :)
_________________
Pierwszą ofiarą wojny jest prawda
Hiram Johnson
 
 
~~Ad~~ 
Banita
Już rezerwa...


Pomógł: 14 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 7297
Skąd: Teraz: Roztocze.
Wysłany: Nie 31 Sie, 2014   

Nie jestem za polityką historyczną, ale za prawdą historyczną już tak. A to co powyżej, to czysta, cyniczna polityka i to mi się nie podoba. :gent:
_________________

„…Nic nie poradzę, że nie lubię faryzeuszy, obłudników, kameleonów, kurew, karierowiczów, itp..."


"Jeśli chcesz zachowywać się moralnie to najgorszym miejscem by szukać rad jest religia..."
 
 
steell 
Mod



Pomógł: 20 razy
Wiek: 59
Dołączył: 23 Lip 2004
Posty: 7984
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 31 Sie, 2014   

Mi też nie ale jesteśmy tym otoczeni na odzień i nie mam na to najmniejszego wpływu, jak zacznę protestować to zrobią ze mnie oszołoma.
_________________
Pierwszą ofiarą wojny jest prawda
Hiram Johnson
 
 
dziamdziak
8



Pomógł: 6 razy
Wiek: 64
Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 3458
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014   

"Prawda nie ma żadnego znaczenia, ważne jest to w co ludzie uwierzą."
H. Kissinger (nota bene Żyd)
Systematycznie , powoli III Rzesze Niemiecką, Niemców wypiera się określeniem "naziści", już rzadziej hitlerowcy (masowo używany zwrot w okresie PRL vide miejsca pamięci), przy czym konsekwentnie publicznie mówi się o polskich obozach koncentracyjnych. Dziś jest 1 września. Pojawiają się tu i ówdzie felietony o wybuchu wojny. W wielu z nich w ogóle nie pada ani razu słowo Niemcy, III Rzesza Niemiecka.
Jesteśmy od lat karmieni papka informacyjna i ogłupiani. Skutek będzie taki, że - "to nie ważne, że to nam ukradziono rower, a nie my ukradliśmy rower, ważne jest to, że jesteśmy zamieszani w sprawę kradzieży roweru."
Nie mam już siły pisać na tym forum. Widzę jak w większości ludzie są zmanipulowani, jak wycinkowo postrzegają rzeczywistość, nie rozumiejąc szerokich obliczonych na dekady skutków edukacyjno - politycznych. Nieliczni na tym forum rozumieją jak perfidny plan jest wobec Polski, nas Polaków od lat realizowany. Jeśli nie zaczniemy stawiać oporu wszechobecnemu kłamstwu, przyjdzie kolejnym pokoleniom Polaków zapłacić ogromną cenę...za wywołanie II w.ś. i holocaust narodu, który dziś jest w najlepszej komitywie z potomkami tych, którzy na masową skalę wymordowali ich pobratymców. Najgorsze jest jednak to, że te kolejne pokolenia wychowanych na kłamstwie Polaków uwierzą, że to prawda i wina ich przodków. Pobudka!!!!
 
 
bolec71 
Banita


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 7022
Skąd: morze
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014   

A to, że na forum pisze ktoś o pseudonimie znanego SS-mana to nie jest ogłupianie ludzi i wybielanie zbrodniczej Rzeszy Niemieckiej :?:

I to w dniu w którym jego bohaterowie zaatakowali Polskę (chociaż nie jestem pewny czy Waffen SS mordowało już 1 września) :!:
 
 
puchatek 
7



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2900
Skąd: Stumilowy Las
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014   

bolec71, nie ekscytuj się, I bet mało kto sprawdził skąd ten nick, a teraz już wszyscy będą wiedzieć...
_________________
Tolerancja dla wszystkich! Za wyjątkiem wrogów tolerancji!
 
 
dziamdziak
8



Pomógł: 6 razy
Wiek: 64
Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 3458
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014   

bolec 71 napisał:
Cytat:
A to, że na forum pisze ktoś o pseudonimie znanego SS-mana to nie jest ogłupianie ludzi i wybielanie zbrodniczej Rzeszy Niemieckiej :?:

W mojej ocenie, nie to nie jest, to co napisałeś. To raczej niewiedza, głupota, chęć zwrócenia na siebie uwagi, względnie niestety forma prowokacji. Chodzi o forumowicza o nicku Michael Wittmann
http://pl.wikipedia.org/wiki/Michael_Wittmann
Osobiście, niestety bezowocnie zwracałem się do niego na priv, aby zmienił nick.
Pozostaję w przekonaniu, że moderacja forum nie będzie tu bezczynna. Nie wiem czy można tu poprzez używanie imienia i nazwiska jednak mówić o gloryfikacji tego niemieckiego zbrodniarza. Tym niemniej jest to niesmaczne.
 
 
Tommy
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Wrz, 2014   

W sprawie tego nicka administracja forum jest bezczynna od 10 Paź 2010 !
 
 
bolec71 
Banita


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 7022
Skąd: morze
Wysłany: Wto 02 Wrz, 2014   

I to mnie wkuwia, szczególnie, że wczoraj brałem udział w obchodach rocznicy napaści Niemców na Polskę w miejscowości gdzie koledzy forumowego SS-mana byli szczególnie aktywni i okrutni :!: :x
 
 
FAZI 1 
10



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 7300
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 02 Wrz, 2014   

http://www.nfow.pl/viewtopic.php?t=35573
Ku przypomnieniu.
_________________
Z historii narodów możemy się nauczyć, że narody niczego nie nauczyły się z historii.
— Georg Wilhelm Friedrich Hegel
 
 
 
bolec71 
Banita


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 7022
Skąd: morze
Wysłany: Wto 02 Wrz, 2014   

Pod rozwagę:

Cytat:
Art. 256 KK

Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2
 
 
Tommy
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Wrz, 2014   

FAZI 1 napisał/a:
http://www.nfow.pl/viewtopic.php?t=35573
Ku przypomnieniu.


I co z tego "przypomnienia"wynika ? Ano to, ze administracja forum nie podziela glosów krytyjujacych ten nick i nie uwaza go za uwlaczajacy. Wolno im bo to ich forum. Ja tam mam inne zdanie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group