Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy byłbyś chętny na zakup wspólnej licencji Antyvirusa ???
Opublikował Wiadomość
M@rEK 
Admin Site



Pomógł: 22 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 2227
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pią 08 Sty, 2010   Czy byłbyś chętny na zakup wspólnej licencji Antyvirusa ???

Jak w temacie .

Czy znajdą się chętni na zakup wspólnej licencji ( wielostanowiskowej ) antywirusa ???


Do wyboru proponuję :

1. Kaspersky Anti-Virus 2010 to podstawa systemu ochrony Twojego komputera PC. Program oferuje ochronę przed szeregiem zagrożeń IT i dostarcza podstawowe narzędzia niezbędne do zapewnienia ochrony Twojemu komputerowi PC.

http://www.kaspersky.pl/p...home&show=prods

2. Kaspersky Internet Security 2010 przez cały czas automatycznie chroni Ciebie i Twoją rodzinę – podczas pracy, zakupów online i zabawy.
Kaspersky Internet Security 2010 posiada wszystkie funkcje niezbędne do zagwarantowania bezpiecznego korzystania z Internetu.
Produkt ten zawiera wszystkie funkcje i technologie programu Kaspersky Anti-Virus 2010.

3. ESET NOD32 to nowoczesny antywirus do ochrony przed wszelkimi zagrożeniami jak robaki internetowe, spyware, phishing, klasyczne wirusy i wiele innych. Wyjątkowa skuteczność programu w połączeniu z niespotykaną szybkością działania sprawia, że jest to idealne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i dla użytkowników domowych.

4. ESET Smart Security to pakiet bezpieczeństwa integrujący w jednym rozwiązaniu najnowszą wersję programu antywirusowego i antyspyware ESET NOD32, personal firewall oraz filtr antyspamowy. Całość tworzy skuteczne i bardzo szybkie narzędzie chroniące przed szerokim spektrum zagrożeń co sprawia, że to idealne rozwiązanie dla firm jak i dla użytkowników domowych.
http://www.nod-32.pl/ESET...l?c=true#cennik

5. Norton™ AntiVirus 2010 - http://www.symantec.com/pl/pl/norton/antivirus

6. Norton™ Internet Security 2010 - http://www.symantec.com/p...ternet-security

Proszę o wypowiedzi , może uda nam się dojść do porozumienia i zakupimy wspólną licencję ???

1. Czy byłbyś chętny na taki zakup ??

2. Jakiego Antyvira proponujesz ??


Zakup licencji wielostanowiskowej = mniejszy koszt zakupu.

Pozdrawiam M@rEK
_________________
Komputer wypiera maszynę do pisania, liczydła i wiele innych rzeczy, jest nawet cybersex,ale jednej rzeczy nie zastąpi - butelki piwa.
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.
 
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Sty, 2010   


Od kilku lat używam KIS, który dobrze chroni mi komputer nie obciążając zbytnio jego pamięci.
KIS 2009 zaktualizowałem do wersji 2010, a gdy czas licencji się skończy, dokonam zakupu na Allegro, ponieważ tam u licencjonowanych sprzedawców można go taniej kupić (np. 5.stanowiskowe za 109,95 czy 3.stanowiskowe za 135,99, a klucz-kontynuację jeszcze taniej.

Według mnie ważnym jest, by sprzedawcy wystawiali faktury VAT, a kupowanie licencji za 40 zł. nie opłaca się, gdyż może to być chińska podróba i klucz znajdzie się na czarnej liście, a to pieniądze wyrzucone w błoto.

 
 
Roballo 
Mod



Pomógł: 11 razy
Wiek: 66
Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 4131
Skąd: Mazury
Wysłany: Pią 08 Sty, 2010   

Tak chętny.

Przy KIS 2010 na trzy stanowiska i dwa lata koszt roczny na osobę wynosi 62,70 zł.
_________________

 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Pią 08 Sty, 2010   

Z moich skromnych doświadczeń z oprogramowaniem antywirusowym mogę stwierdzić, że programy zaprezentowane przez Marka należą do górnej półki. Naprawdę warto zainwestować w komercyjne rozwiązania w sferze bezpieczeństwa.
Ceny produktów są zbliżone, ale .... są programy mniej lub bardziej obciążające system. Do tych "niezamulających" zaliczyć należy ESETa, co jest bardzo istotne dla słabszych maszyn. Ponadto atutem jego jest możliwość zakupu wersji 64 bit (konkurencja zapewne już niedługo też takowe wersje wypuści). Jednakże, mój wybór padł na NODa, bo nie odczuwam spowalniania przy operacjach działających w tle.
Licencja ESET Security 4.0 x (mam wersję 474) dla organizacji Non Profit wynosi (przy zakupie ponad 50 licencji) niecałe 77 zł/rok (brutto).
Z tym Allegro byłbym ostrożny. Wolę robić zakupy u bezpośrednich przedstawicieli.

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Endriu48 
Mod
*emW-"spider"



Pomógł: 71 razy
Wiek: 75
Dołączył: 17 Sty 2006
Posty: 3222
Skąd: O...../Mazury
Wysłany: Pią 08 Sty, 2010   

Odpowiedź na końcowe pytanie:
Ad. 1. Tak chętny.
Ad. 2. KIS 2010 [aktualnie na nim chodzę i wcześniej od kiedy zaistniał] :cool:
pzdr

:gent:
_________________
"Doświadczenie zmienia się proporcjonalnie do zrujnowanego sprzętu."


Jak pomogłem to Kliknij w -> POMÓGŁ!
 
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Pią 08 Sty, 2010   

Proponuję każdemu pobrać wersje demonstracyjne przetestować i ocenić.
Do niedawna też śmigałem na KIS 2010, ale po próbach (także z NIS 2010) postanowiłem przejść na ESET NOD Smart Security. Różnica w szybkości i obciążeniu jest od razu zauważalna.

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
elka 
7



Pomogła: 7 razy
Wiek: 63
Dołączyła: 09 Sie 2006
Posty: 2017
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 08 Sty, 2010   

Ja wezmę również na jedno a może na dwa stanowiska. Obecnie mam Kasperskiego Anti-Virus ale skoro znawcy twierdzą , że inne programy są lepsze wezmę to co wybierzecie.
_________________
więcej słuchać a mniej mówić---moja mądrość życiowa a i tak myślę,że gaduła ze mnie.
 
 
 
M@rEK 
Admin Site



Pomógł: 22 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 2227
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pią 08 Sty, 2010   

Stevie napisał/a:
Proponuję każdemu pobrać wersje demonstracyjne przetestować i ocenić.
Do niedawna też śmigałem na KIS 2010, ale po próbach (także z NIS 2010) postanowiłem przejść na ESET NOD Smart Security. Różnica w szybkości i obciążeniu jest od razu zauważalna.


Uczyniłem to samo, obecnie testuję na Windowsie 7 x64 , tak jak Stevie podpisuję się za tą opcją "dwiema rencami i nogami " .
Myślę, że do końca stycznia zdecydujemy się co wybrać i znajdzie się odpowiednia ilość chętnych. Minimum aby koszty były niskie to 50 licencji.

Pozdrawiam
_________________
Komputer wypiera maszynę do pisania, liczydła i wiele innych rzeczy, jest nawet cybersex,ale jednej rzeczy nie zastąpi - butelki piwa.
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.
 
 
 
elka 
7



Pomogła: 7 razy
Wiek: 63
Dołączyła: 09 Sie 2006
Posty: 2017
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 08 Sty, 2010   

Jako ,że się nie znam mam jeszcze jedno pytanie-czy to co wybierzecie będzie działało na wszystkich systemach operacyjnych i różnych komputerach? Sama mam trzy różne komputery i każdy z innym systemem , z tego jeden 64-bitowy.
_________________
więcej słuchać a mniej mówić---moja mądrość życiowa a i tak myślę,że gaduła ze mnie.
 
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Pią 08 Sty, 2010   

Wszystkie programy "chodzą" pod 64 bitami, choć de facto (KIS i NIS) nie wykorzystują możliwości tego systemu. Jedynie NOD jest w wersji 32 i 64 bitowej - do wyboru. W tym przypadku można kupić obie wersje.

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
focus 
Mod
Freedom for the region Silesia.



Pomógł: 65 razy
Wiek: 84
Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 6445
Skąd: Getarnte Option von ...
Wysłany: Pią 08 Sty, 2010   

Jestem zwolennikiem ESET NOD 32 z uwagi na fakt, że nie obciąża systemu, zarówno nie odbiega ''osiągami'' od Kacpra.

Jestem skłonny zdecydować się na NOD-a 32 (jedno stanowisko) :gent:
_________________


Ludzie :!: :!: :!: , nie udzielam porad ''prawnych'' za pośrednictwem
 
 
quest71 
9
Życie to nie bajka - to bitwa jest.



Pomógł: 13 razy
Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 5129
Skąd: lubuskie
Wysłany: Pią 08 Sty, 2010   

Ja nie dawno zakupiłem kontynuację KAV 2010 na 3 stanowiska i używam go od lat. NODa mamy w JW i stwierdzam, że jest gorszy od Kasperskiego.
_________________
Analiza uryny może wykryć chorobę jednostki, analiza urny - chorobę całego społeczeństwa.
 
 
focus 
Mod
Freedom for the region Silesia.



Pomógł: 65 razy
Wiek: 84
Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 6445
Skąd: Getarnte Option von ...
Wysłany: Pią 08 Sty, 2010   

quest71 napisał/a:
i stwierdzam, że jest gorszy od Kasperskiego.


Rzecz gustu i upodobań ... :cool:
 
 
quest71 
9
Życie to nie bajka - to bitwa jest.



Pomógł: 13 razy
Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 5129
Skąd: lubuskie
Wysłany: Pią 08 Sty, 2010   

focus, Może i gustu ale zauważyłem, że więcej "leczy" złośliwego oprogramowania niż NOD
_________________
Analiza uryny może wykryć chorobę jednostki, analiza urny - chorobę całego społeczeństwa.
 
 
M@rEK 
Admin Site



Pomógł: 22 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 2227
Skąd: Sulechów
Wysłany: Sob 09 Sty, 2010   

:gent: :gent:

quest71 napisał/a:
Może i gustu ale zauważyłem, że więcej "leczy" złośliwego oprogramowania niż NOD


Ejże Queściku ;) co Ty nie powiesz? :) . Daleko do mnie nie masz, więc zapraszam w odwiedziny, zobaczysz ile śmieci po "Kacperku" znalazł NOD. Tydzień temu skończyła mi się licencja Kacpra , więc zainstalowałem ESET NOD Smart Security x64 wer. 4.xxxxx.
Po zeskanowaniu całego HDD przeżyłem szok jak "ostro" ten antyvir sprawdza. Fakt, że wszystko powinno się ustawić w programie wg własnych upodobań, ale........ ten już na samym wstępie "jedzie z dwururki ".
Podałem na samym wstępie trzy (3) antyviry z górnej półki i są one w zasadzie porównywalne.
Lecz po tygodniowym testowaniu NOD-a coraz bardziej przekonuję się do niego , pomimo tego że Kacpra używałem kilka lat. Zauważyłem, że NOD mniej obciąża system, jest szybszy i "chyba" lepiej wykrywa wszelkiej maści śmieci. Takie mam odczucie.
Kacper - był bardziej - "dziurawy" - więcej przepuszczał.

Pozdrawiam M@rEK :viktoria:
_________________
Komputer wypiera maszynę do pisania, liczydła i wiele innych rzeczy, jest nawet cybersex,ale jednej rzeczy nie zastąpi - butelki piwa.
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group