Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem ze stroną startową w IE
Opublikował Wiadomość
Jurek
Gość
Wysłany: Sob 03 Lip, 2004   Problem ze stroną startową w IE

Koledzy co mam zrobić, gdy w przeglądzrce Internet Explorer 6,0 jako strona startowa ustawia mi się about:blank i nie mogę tego zmienić. Jako stronę startową ustawiam zawsze www.wp.pl daję zastosuj i jest ok, ale tylko do czasu ponownego włączenia przeglądarki, ustawiam stronę startową jako bieżącą i też jest ona tylko do ponownego włączenia przeglądarki. Znowu wraca do pozycji about:blank. Jest to strasznie denerwujące. Może coś poradzicie? Dzięki. Jerzy.
 
 
Szelest 
2



Dołączył: 23 Cze 2004
Posty: 74
Skąd: Rejon WBE Szczecin
Wysłany: Nie 04 Lip, 2004   

Mi w pozbyciu się tego świnstwa pomógł progranik Spybot Search&Destroy. Poszukaj go np poprzez google. Ma polską wersję językową. Powodzenia
_________________
Jestem ex-jaruzelitą bosym i wałęsaczem poligonowym, później skwaszonym emerytem, i następnie kaczym ... nie fanem, obecnie średnio zachwycony panującym ko(r)moranem.
 
 
PROvoc
Gość
Wysłany: Wto 06 Lip, 2004   

a jesli to nie pomoze to "HijackThis" da sobie z tym rade poszukaj na google. Pozdrawiam.
 
 
Jurek
Gość
Wysłany: Sro 07 Lip, 2004   strona startowa

Dzięki za rady, jeszcze nie miałem czasu na sprawdzenie tych sposobów. Jaki będzie wynik dam znać. Jeszcze raz dzięki za rady. Jurek
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Sro 07 Lip, 2004   

Podpowiedź:

"Przeczesz" tymi programamy z poziomu "trybu awaryjnego" (naciskając przy starcie systemu F5 lub F8 i wybor), to pomaga , gdyż wtedy większość sterownikow i prcoesów jest pomijana.

:mlotek: dziada :cool:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Jurek
Gość
Wysłany: Nie 11 Lip, 2004   

Dzisiaj zainstalowałem avasta i problem ze stroną startową mam chyba z głowy. Odnalazł mi dwa wirusy w systemie32 i nie mógł ich usunąć, Myslę, że jak przeskanuję w systemie awaryjnym to avast je usunie. Oferowanego spybota sciągam ale nie wiem czy jest on free czy też będzie wołał o hasła. Pozdrawiam wszystkich walczących z wirusami. Jurek
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Nie 11 Lip, 2004   

Jurek napisał/a:
Oferowanego spybota sciągam ale nie wiem czy jest on free czy też będzie wołał o hasła.


Jest darmowy - bez obawy.

:cool:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group