Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
wybijcie jej to z głowy..
Opublikował Wiadomość
przyjaciel
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Lut, 2005   wybijcie jej to z głowy..

Wiem , ze moja kolezanka czyta to forum , może dzięki Waszym wypowiedziom moze dowie się że popełnia bład !!! Jest pielęgniarką , uparła się aby jechać do Iraku , do szpitala ! Ja osobiście uważam , ze to GŁUPOTA i powinna siedzieć w domu , bo tu ma bardzo duzo mozliwości ( kończy studia , ma duzo ciechawych ofert pracy ) !! To inteligentna dziewczyna , dlatego nie rozumiem co za diabeł ją podkusił !! Liczę na Wasze opinie !! Słonko wiesz , że to o Tobie nie gniewaj sie ale musiałem !! Poczytaj sobie , oni powiedzą prawdę !!! Pozdrawiam Wszystkich :gent:
 
 
Patryk
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Lut, 2005   

Hmmm. Zupełnie się z Tobą nie zgadzam, Przyjacielu. Pielęgniarki na misjach są potrzebne. Zwłaszcza dobre. No, nie muszą być ładne, bo i tak mają wzięcie. Mam nadzieję tylko, że ona nie ma rodziny, którą może rozbić...
Pozdrowienia.
P.S. Sorki za sarkazm
 
 
przyjaciel
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Lut, 2005   

Dzięki Patryk :viktoria: !! Hmmm... Jest świetna w tym co robi ( specjalistka w swoim fachu ), do tego ładna ( aga nie sprzeczaj sie z nami ) , samotna , choć nie moze narzekac na brak adoratorów !! Tu też jest potrzebna wielu ludziom !!!
 
 
Patryk
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Lut, 2005   

Aga, sorki, miał to być żart. Popytaj ludzi, którzy tam byli. I zastanów się porządnie.
A do Ciebie, przyjacielu, to może ona faktycznie jest taką pielęgniarką z powołania. Taką prawdziwą. To moim zdaniem powinna jechać, zastąpić te "inne", które jeżdżą na misje. Nie sądzisz?
Aga, pozdrowienia Tobie i wszystkim prawdziwym pielęgniarkom
 
 
B@CA 
4
Mąż Babci



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 284
Skąd: Burg an der Strasse
Wysłany: Nie 13 Lut, 2005   

Z tego co przeczytałem wynika iż ta Pani jest dorosła i wykształcona. Sądze , że wie co robi :viktoria:
_________________
Wojsko składa się z czekania i śpieszenia się.
 
 
 
aga
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Lut, 2005   

Zdecydowanie muszę się wtrącić do tej rozmowy , bo mam jakieś dziwne przeczucie , że jest tu mowa o mnie :cool: Jeszcze nigdzie nie wyjeżdzam więc nie rozumię o co taka panika ?! Nie powiem , że nie myślę o tym bardzo poważnie ... Drogi Patryku dziekuje za malusie sprostowanie hihihi :) Pozdrawiam od wszystkich pielęgniarek
 
 
Szarlej
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Lut, 2005   

Przyjacielu, dziewczyna sama przecież podejmie decyzje.
Pozdrawiam
 
 
Patryk
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Lut, 2005   

No, wiadomo, że sama, ale można jej pomóc chyba, prawda? Aga, znam trochę niebezpieczeństw czychających na kobiety na misjach. Zastanów się, tak. Ale jak pojedziesz i wrócisz normalna, to... Wyrazy szacunku
Pozdrawiam
 
 
ja 
3



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 137
Wysłany: Nie 13 Lut, 2005   

Napiszę tak! Jeśli chce jechac niech jedzie, sprawdzi się i może otrzyma jakąś lepszą pracę w Polsce!
 
 
Patryk
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Lut, 2005   

Proponuję na podsumowanie zajrzeć na "POZDROWIENIA DLA 15BZ"
Aga, trzym się :viktoria:
 
 
agnieszka 
6



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 1527
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie 13 Lut, 2005   

No niezle, po pierwsze troche Przyjacielu nieladnie z Twojej strony, ze sprawy prywatne wyciagasz na forum - dziewczyna tj. Aga moze sobie tego nie zyczyc, a po drugie jesli jest dobra w tym co robi to dlaczego ma nie jechac pomagac bliznim, nie tylko zolnierzom, ale rowniez Irakijczykom, ktorzy potrzebuja pomocy medycznej, jesli byles w Iraku to wiesz, ze tam glownie cierpi ludnosc cywilna i dzieci :( . Aga podejrzewam, ze jest odpowiedzialna, inteligentna kobieta, ktora widocznie wie czego chce i da rade. A zagrozeniem dla pielegniarek na misjach sa chyba sliniacy sie zolnierze ( ale nie uogolniam ). Wiec zamiast wybijac jej to z glowy to zaapelujmy, by panowie zolnierze zaczeli szanowac te dzielne kobiety, ktore podjely trud misji i zaczeli je traktowac tak ja na to zasluguja czyli WIECEJ SZACUNKU dla nich i ich pracy, jak i dla siebie nawzajem :viktoria: :mrgreen: :D :efendi2: Pozdrawiam :D
_________________
Prezydent jest w stanie zrobić cię generałem, ale tylko łączność może uczynić cię dowódcą. Gen. Le May
 
 
angel
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Lut, 2005   wyjazd na misje

To właśnie ja jestem tą kobietą o której mowa.To ja chcem wyjechać na misję stabilizacyjną do Iraku.Nie mam nic do stracenia,nie boję sie nowych wyzwań i z chęcią będę udzielała pomocy.Tylko jest jeden problem,nie za bardzo wiem jak mam załatwić sobie ten wyjazd.W tamtym roku skończyłam studia licencjackie na Pomorskiej Akademii Medycznej i teraz jestem na studiach magisterskich dziennych.Chcem postarać się o urlop dziekański i wyjechać.Proszę o jakiekolwiek wskazówki.
Pozdrawiam wszystkich a w szczególności Rodrigeza :)
 
 
ja 
3



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 137
Wysłany: Nie 13 Lut, 2005   

dwie Agi to zaczyna być ciekawe!
 
 
KOMANDOS
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Lut, 2005   

I w dodatku obie chcą jechać do Iraku ???!
 
 
agnieszka 
6



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 1527
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon 14 Lut, 2005   

oki dobra chlopaki dosyc domyslow, chodzi o Aga a nie o Angel, wiec tylko jedna Aga za ktora trzymam kciuki :D :mrgreen:
_________________
Prezydent jest w stanie zrobić cię generałem, ale tylko łączność może uczynić cię dowódcą. Gen. Le May
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group