Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pracownicze przydziały mob.
Opublikował Wiadomość
Mk27 
2


Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 56
Skąd: z interneru
Wysłany: Sro 12 Sty, 2011   Pracownicze przydziały mob.

Czy ktoś z Was orientuje się jakie przepisy regulują pracę pracowników wojska posiadających pracownicze przydziały mobilizacyjne po wprowadzeniu WSGB i mobilizacji. Co się zmieni w praktyce i jak? Czy pracownika można skoszarować tak jak żołnierza? Jak liczyć czas pracy?
U mnie w JW panuje wolna amerykanka. Nikt nic nie wie i co jeden to ma lepsze pomysły.
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 282 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15886
Skąd: POLSKA
Wysłany: Sro 12 Sty, 2011   

Proszę bardzo
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA OBRONY NARODOWEJ z dnia 14 kwietnia 2004 r. w sprawie przydziałów mobilizacyjnych i pracowniczych przydziałów mobilizacyjnych (Dz. U. z dnia 21 maja 2004 r.)

http://www.abc.com.pl/serwis/du/2004/1199.htm
http://www.legeo.pl/prawo...obilizacyjnych/
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
miki 
Mod



Pomógł: 139 razy
Wiek: 61
Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 6757
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Czw 13 Sty, 2011   

I cała reszta instrukcji znajdujących się w kancelarii mobilizacyjnej, których treści nie można zacytować bo posiadają klauzulę tajności.

miki :cool:
_________________
"Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszelkie inne możliwości zostały już wyczerpane". - Prawa Murphiego
 
 
Mk27 
2


Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 56
Skąd: z interneru
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

-=Alex=-
nie denerwuj się. Są dwa takie same tematy ponieważ prawdopodobnie wystąpiły jakieś kłopoty z serwerem albo moim połączeniem z internetem i zniecierpliwiona nacisnęłam jeszcze raz.

Dziękuję za linki do rozporządzeń. Dokumenty te przeczytałam już wcześniej ale w nich nie ma nic o co pytałam. Chodzi mi o praktyczne zmiany w pracy pracowników w czasie "W". Ostatnio uczestniczyłam w szkoleniu i powiedziano nam, że po ogłoszeniu mobilizacji przestaje obowiązywać kodeks pracy i wszelkie prawa pracownicze. Dlatego interesuje mnie jaka jest podstawa prawna takiego twierdzenia i gdzie można przeczytać coś więcej na ten temat?
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 282 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15886
Skąd: POLSKA
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 11 sierpnia 2004 r. w sprawie świadczeń osobistych i rzeczowych na rzecz obrony w razie ogłoszenia mobilizacji i w czasie wojny (Dz. U. z dnia 17 września 2004 r.) Dziennik Ustaw z 2004 r. Nr 203 poz. 2081.
Plus późniejsze zmiany. Oraz Ustawa o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej.
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group