Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
XI ZMIANA AFGANISTAN
Opublikował Wiadomość
puchatek 
7



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2900
Skąd: Stumilowy Las
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011   

terminatorek41, nie wiem skąd u Ciebie ten protekcjonalny ton. Odniosłem się tylko do cytatu z Twojego postu, nie do całości Twojej twórczości.
Ciekawe, że wtedy nie podałeś, że jesteś już milion lat w armii, bo problemem był tylko zakładany przez Twojego interlokutora brak doświadczenia.

I jeszcze jedno, nie masz zielonego pojęcia kim jestem, ja wiem, że jesteś jedno, góra dwu belkowcem, któremu się wydaje, że skoro odbył x patroli, to już może organizować co najmniej działania na szczeblu dywizji, niemniej zgodnie z przyjętą na tym forum etykietą, używam wielkiej litery na początku wyrazów, które są zaimkami osobowymi w drugiej osobie, gdy zwracam się do Ciebie. Bo to wyraz szacunku dla oponenta.
_________________
Tolerancja dla wszystkich! Za wyjątkiem wrogów tolerancji!
 
 
watergate 
1


Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 7
Skąd: WLKP
Wysłany: Nie 29 Maj, 2011   

Czy to prawda że Szczecin wystawia XI zmianę?
 
 
aras! 
1



Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 43
Skąd: Grodzisk
Wysłany: Pią 03 Cze, 2011   

terminatorek41 napisał/a:
zandarm napisał/a:
terminatorek41 napisał/a:
no tak , drobne przejęzyczenie, ale czy ktoś wie jakie jednostki 6 bpd będą wystawiały zmianę, bo jest ich tam trochę

[ Dodano: Sro 09 Mar, 2011 ]
A tak pytanie z innej beczki--ktoś wie może , kiedy będzie nabór do służby zawodowej w jednostkach Giżycko i Orzysz, tak, aby załapać się na misje w październiku?


Człowieku zastanów się co ty piszesz. Jesteś zagrożeniem dla wszystkich wokół z trakim podejściem. Trochę pokory chłopie i nauki rzemiosła a pózniej myśl o misjach. BDSZ sobie poradzi bez ciebie na bank w wielu miejscach już byli i mają swoją wiedzę i w wielu pewnie jeszcze miejscach będą.



JASIU, COŚ CI SIĘ CHYBA POMIESZAŁO z tą nauką zawodu. Kopanie okopów, leżenie w lesie ty nazywasz nauką zawodu????????? W tej chwili jestem żołnierzem zawodowym i byłem na IV zmianie w Afganistanie jako celowniczy PK. Niedługo kończy mi się kontrakt, więc chciałbym iść do jednostki, która wystawia kolejną zmianę do Afganistanu. Nie chcę się przenosić, łatwiej będzie z cywila i szybciej. Na misję pojechałem po 3 miesiącach służby zawodowej. Znam wielu żołnierzy, którzy mają po kilka lat służby, ale po przylocie do Afganistanu srali po gaciach i nie chcieli jeździć w patrole. Ja takich problem ów nie miałem. NIE RÓB Z SIEBIE PROFESJONALISTY, BO NIM NIE JESTEŚ I NIGDY NIE BĘDZIESZ, NO CHYBA ŻE TYLKO Z NAZWY. Jeżeli ktoś chce przyjść do wojska i po miesiącu albo dwóch służby pojechać do Afganistanu, to jak dla mnie jest to w porządku. A takie pisanie, że jestem zagrożeniem dla wszystkich z takim podejściem, świadczy tylko, że nie masz zielonego pojęcia, jak wygląda przygotowanie do misji w Afganistanie. Poza kilkoma ciekawymi zajęciami, reszta to całkowita kpina i nic poza tym. I tak jest w każdej jednostce. Nie rób z siebie komandosa, jesteś co najwyżej zwykłą po pierdółką .

Ostrzegam Cię - to forum nie służy do personalnych wycieczek, ale do wymiany poglądów. Jeśli masz inne zdanie od przedmówcy - wyraź je, bo tego nikt Ci nie broni - ale w sposób kulturalny. Jeśli się do tego nie zastosujesz, ja zastosuję regulaminowe sposoby, aby to na Tobie wymusić. :kartka:
GF76



Dokładnie zgadzam sie to wielka kpina, ale to też jest wina dowódców drużyn, plutonu, bo nie chce im sie prowadzić zajęć i z braku wiedzy, cała taktyka polega na staniu, leżeniu i ukrywaniu się. A te punkty nauczania podczas strzelania to wielka kpina, rozbieranie broni, czołganie czy nauka układania sie do strzału, wielki bezsens, powinno się w tym czasie uczyć taktyke czarna i zielona. Część żołnierzy ledwo trafia w cel, a na taktyke mają olew, myśla że to nie potrzebne, liczą na szczeście. Afganistan to nie jest miejsce dla szczęściarzy. Tam nie można liczyć na szczęscie. A preofesjonalizmu nie ma w naszej armi, to wielka bzdura, jest jeszcze gorzej niż 10 lat wcześniej.
_________________
"Szybcy jak wiatr, spokojni jak las, zapalczywi niczym ogień, niewzruszeni jak góry, niepoznani jak ciemność, gwałtowni niczym piorun − tacy winni być żołnierze" Sun Wu
 
 
 
wieczne500 
6
Homo homini lupus



Pomógł: 25 razy
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1443
Skąd: Kozice Górne
Wysłany: Czw 23 Cze, 2011   

11 Zmiana 6 BPD Kraków a Ghazni to będzie drugie Bastogne! :gent:
 
 
hubec 
1


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 18
Skąd: CG/CSW
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011   

Odświeżając nieco ten wątek dla wszystkich którzy jeszcze nie wiedza XI zmiane wystawia 12 ze Szczecina
 
 
kudlacz87 
1


Wiek: 36
Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2011   

Witam. Posiada ktoś może numer po cywilnej/wojskowej do Szczecina odnośnie XI zmiany??
 
 
Peacekeeper 
5
Land Army



Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 449
Skąd: obecnie na ZS-ach latam
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2011   

Coś jest na rzeczy jeżeli mówimy o Szczecinie, przez inspekcję, która się zacznie lada dzień i na przyszły rok wstrzymane są przeniesienia żołnierzy do innych jednostek bynajmniej jest tak w 12 bdow. W odpowiedzi dlaczego? - mowa jest o sklejeniu kontyngentu. Z tego co wiem 16-sta już się zgrywa, natomiast 12-sta będzie następna.
 
 
mastablasta 
2


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 91
Skąd: z kątowni
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2011   

Chyba Panowie za bardzo przyspieszyliście wyjazd 12 BZ na "teatr afgański".
Z tego co wiem cały czas jest mowa o jesiennej zmianie, czyli XII zmiana PKW, natomiat XIzmianę wystawiają towarzysze z Krakowa.
Biorąc pod uwagę 12 miesięczny cykl przygotowań do wyjazdu na misję, to sami stwierdzicie, że nie jest możliwe skompletowanie kontyngentu do wyjazdu na wiosnę 2011.
Ponadto zdaje się, że wciąż brygada nie otrzymała etatu do wyjazdu do AFGANISTANU, prawdopodobnie sprawa się ruszy po powrocie ze szkolenia poligonowego na Drawsku Pomorskim, czyli jakiekolwiek ruchy może się zaczną w październiku.
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15954
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2011   

mastablasta napisał/a:
nie jest możliwe skompletowanie kontyngentu do wyjazdu na wiosnę 2011.

Koledze chyba chodziło o rok 2012.
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
mastablasta 
2


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 91
Skąd: z kątowni
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2011   

dzięki Alex, gdzieś mi uciekł 1 roczek :efendi2:
 
 
szerokousty 
1



Dołączyła: 04 Lut 2010
Posty: 24
Skąd: Stumilowy las
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2011   

Na XI zmianę jedzie 6 BPD!!!!
 
 
hubec 
1


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 18
Skąd: CG/CSW
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2011   

Powiem tak niedawno u siebie w jednostce mialem rozmowy kadrowe byl szef P1 z DWLąd itd i miedzy innymi kadrowiec z 12BZ i gość wyraźnie mówił o kwietniu
 
 
~~Ad~~ 
Banita
Już rezerwa...


Pomógł: 14 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 7297
Skąd: Teraz: Roztocze.
Wysłany: Wto 06 Wrz, 2011   

Chyba szef G-1, bo P-1, to szczebel Szt. Gen... :?: :gent:
_________________

„…Nic nie poradzę, że nie lubię faryzeuszy, obłudników, kameleonów, kurew, karierowiczów, itp..."


"Jeśli chcesz zachowywać się moralnie to najgorszym miejscem by szukać rad jest religia..."
 
 
hubec 
1


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 18
Skąd: CG/CSW
Wysłany: Wto 06 Wrz, 2011   

no dzieki za uwage dokladnie G1
 
 
Ryman 
1


Wiek: 40
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 06 Wrz, 2011   

Ja się wybieram na rozmowy na XI zmianę 14.09 do Krakowa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group