Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: GF76
Nie 13 Lut, 2011
Podjęcie służby kandydackiej w MW
Opublikował Wiadomość
Crash251 
1


Wiek: 36
Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 8
Skąd: Małopolska - Olkusz
Wysłany: Nie 13 Lut, 2011   Podjęcie służby kandydackiej w MW

Witam!

Jestem nowym członkiem Waszego forum. Przeczytałem na nim wszystkie tematy odnośnie MW i nieznalazłem odpowiedzi na dręczące mnie pytania.
Zdaje sobie sprawe, że Marynarka Wojenna przez pewną stagnacje związaną z polityką MONu nie rozwija się kadrowo i nie prowadzi większego naboru ochotników do służby przygotowawczej (a takim ochotnikiem chciałbym być, nie mam odbytej służby).
Ale czy jest jakaś szansa na choć kilkumiesięczną służbe w tych jednostkach? Za każdym razem (a byłem już 3 razy) odsyłają mnie z kwitkiem z WKU, i mówią że jedyną możliwością jest szkolnictwo wojskowe. Tyle, że dla mnie Akademia Marynarki Wojennej to zbyt wysoki poziom, a nabór do Ustki nie jest prowadzony z cywila.

Czy ktoś z doświadczeniem, mógłby mi podpowiedzieć jakie kroki powziąść by coś sie ruszyło? Mam szereg kursów, które chyba dla MW są nieprzydatne np: spawacz MAG, SEP do 1kV, wózki widłowe, żurawie do 3,5t, kurs żeglarski, płetwonurkowy pdst, ale to wszystko nie są szkolenia wojskowe. Mam mature, kończe teraz studia inżynierskie..ciągle ucze się angielskiego z funduszy unijnych. Pracuje jako mechanik utrzymania ruchu w przedsiębiorstwie produkcyjnym.

Powiedzcie mi którą drogą pójść by móc zostać w MW młodszym marynarzem. Chciałbym spróbować.
_________________
Moim marzeniem jest służba w Marynarce Wojennej RP.
 
 
kempczol
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Lut, 2011   

Crash251, witaj na forum. :gent: Mogłeś o to zapytać tutaj, by nie mnożyć wątków:KLIKNIJ . :czytanie: Jak szukasz etatu w MW, to:KLIKNIJ . Powodzenia. :cool:
 
 
GF76 
Mod
Lekka piechota



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 768
Skąd: Środkowa Polska
Wysłany: Nie 13 Lut, 2011   

Crash251, zapoznaj się z wątkiem i stroną internetową wskazanymi przez kempczola. Jeśli będziesz miał dalsze pytania zadawaj je we wskazanym wątku. Temat zamykam. :klucz:
GF76
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group