Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca w cywilu
Opublikował Wiadomość
marcin1708 
1


Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 06 Lip, 2011   Praca w cywilu

Zapraszam do odwiedzenia strony www.workinglinks.pl cały czas nowe oferty i co wazniejsze to wszysto w oparciu o rekonwersję, czyli samemu nie trzeba płacić

Poprawiłem ''link'', focus.

[ Dodano: Wto 26 Lip, 2011 ]
Mamy kolejną ciekawą propozycję: www.pracadlazolnierza.pl
 
 
GL 
4


Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 210
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 16 Gru, 2011   

A ja proponuję portal: www.pracuj.pl.

Sprawdzony w 100%.

Pozdrawiam
 
 
DONTPANIC 
4



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 259
Skąd: Skądinąd
Wysłany: Sob 17 Gru, 2011   

www.pracuj.pl.

klikając na powyższy link wyświetla się komunikat:

"Bad Request - Invalid Hostname

HTTP Error 400. The request hostname is invalid."

:(
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Sob 17 Gru, 2011   

Prawidłowy adres to : www.pracuj.pl (bez kropki na końcu)

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
DONTPANIC 
4



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 259
Skąd: Skądinąd
Wysłany: Sob 17 Gru, 2011   

Dzięki Stevie ;)
 
 
GL 
4


Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 210
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 17 Gru, 2011   

Sorka, faktycznie wpisałem o jedną kropkę za dużo. Przepraszam. Nie zmienia to faktu, że korzystając z tego portalu wielu moich kolegów, ja też, zdobyło pracę w cywilu.

Pozdrawiam
 
 
ero03 
Banita
PERSONA NON GRATA


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 4571
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 22 Mar, 2012   

GL, Twój pierwszy i drugi link działają poprawnie.

Ale czy warto pracować na cudzy koszt :?:
Proponuje działalność gospodarczą, gdzie sam sobie będziesz szefem, kierownikiem i pracownikiem.

Po odejściu z armii długo szukałem pracy, ale większość ogłoszeń o pracę w instytucjach państwowych była z góry ustawiona lub rozstrzygnięta.
W końcu założyłem własna działalność gospodarczą i teraz pracuje kiedy chcę, ile chcę i zarabiam ile chcę.
 
 
rawi69 
3
pracujący emeryt



Wiek: 54
Dołączył: 10 Paź 2005
Posty: 106
Skąd: z emerytury
Wysłany: Czw 29 Mar, 2012   

ero03 jasne,że fajnie być szefem we własnej firmie, jednak nie każdy ma zdrowie,chęci i na tyle silne nerwy aby na co dzień walczyć z US, biurokracją i urzędnikami stanowiącymi prawo według własnego widzimisię.
_________________
Po 23 latach służby zwolniłem stanowisko dla NSR.
 
 
ero03 
Banita
PERSONA NON GRATA


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 4571
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 31 Mar, 2012   

rawi69 napisał/a:
aby na co dzień walczyć z US, biurokracją i urzędnikami stanowiącymi prawo według własnego widzimisię.


Nie wiem, ale albo to są opowieści z bajki, albo ja mam takie pierońskie szczęście, że niczego takiego nie doświadczyłem.

Firmę zakładałem 2 dni, ale tylko dlatego, że nie chciało mi się biegać po mieście w ciągu jednego dnia od urzędu do urzędu, a i nie było pospiechu.
Wpis w UM zajął mi ok. 0,5 godz., nadanie nr Regon jeszcze mniej, a US załatwiłem wszystko w ciągu kilkunastu minut.

A co do zdrowia, to myślę, że właśnie na etacie prędzej bym się wykończył.
W armii miałem wielu d-ców, od takich, za którymi idzie się w ogień, do takich, którzy pierwszego dnia dostali by kulkę od swoich podwładnych.
Po przejściu na emeryturę kilka razy wziąłem udział w naborze na stanowiska państwowe (policja, WKU, WSzW), ale nie miałem znajomości.

Teraz po 4 latach własnej działalności jestem pewny, że był to strzał w przysłowiową „10”.
Sam ustalam sobie plan pracy i nie stoi nade mną żaden ekonom, pracuję sam dla siebie.
 
 
dzikus 
3


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 108
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Sob 31 Mar, 2012   

Ero03, to co takiego prowadzisz, że tak jesteś zadowolony? Może podpowiesz i ułatwisz start w cywilu? :D
 
 
ero03 
Banita
PERSONA NON GRATA


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 4571
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

dzikus, już o tym pisałem, ale co tam, może moderator nie usunie.
Zajmuję się doradztwem ubezpieczeniowo-finansowym.

Pracuję na „pół gwizdka”, a właściwie jeszcze mniej i jestem zadowolony z tego co mam.
 
 
dzikus 
3


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 108
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2012   

Dzięki za odpowiedź. Temat jest o pracy w cywilu więc piszemy w temacie i nie ma co wyrzucać. Ja też myślę o własnej działalności i też o doradztwie ale trochę innego typu... Na razie badam rynek, czy to będzie się opłacało. Myślę, że własna działalność w cywilu jest dobrym rozwiązaniem... Jak będę miał więcej pytań w tym temacie to napiszę na priv...
 
 
wojtek 
7



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Lut 2005
Posty: 2781
Skąd: w-wa
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

Mam pytanie. Jakie są wasze doświadczenia z firmą Working Links?? Może tylko ja zostałem przez nich oszukany?Zgłosiłem się do nich prawie rok temu. Odbyłem kurs przez nich organizowany. Wg. zapewnień przed kursem, po jego zakończeniu powinny mi zostać przedstawione oferty pracy. Niestety jak się okazało była to nieprawda. Proponowane miejsca pracy przez tą firmę można samodzielnie znaleźć na portalach internetowych. Od paru miesięcy firma milczy chociaż na swoich stronach głosi, że w jej celach jest znalezienie pracy dla swoich klientów jak i nadzór nad nimi, po podjęciu zatrudnienia. Wg mnie ich celem jest zaproponowanie szkolenia za niemałe pieniądze i nic poza tym. Wg. moich doświadczeń nie polecam tej firmy i proponuję wszystkim omijać ją szerokim łukiem.
 
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 282 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15886
Skąd: POLSKA
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

Może odpowiedź otrzymasz od założyciela tematu
marcin1708 napisał/a:
Mamy kolejną ciekawą propozycję: www.pracadlazolnierza.pl


Po tym co napisałeś wojtek, mam wrażenie, że
marcin1708 napisał/a:
to wszysto w oparciu o rekonwersję, czyli samemu nie trzeba płacić
o to tylko chodzi, czyli o kasę. :D
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
wojtek 
7



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Lut 2005
Posty: 2781
Skąd: w-wa
Wysłany: Sro 19 Wrz, 2012   

-=Alex=-, całkowita zgoda. Chodzi o pieniążki z rekonwersji. Problem jest taki, że firma o której mówię po prostu oszukuje. Napisałem ten post gdyż chciałem ostrzec innych przed działalnością tej firmy.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group