Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Majowa pielgrzymka do Francji
Opublikował Wiadomość
MarconiKub 
4
Marek



Pomógł: 2 razy
Wiek: 63
Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 250
Skąd: Polish Air Force :)
Wysłany: Pią 24 Lut, 2012   Majowa pielgrzymka do Francji

Witam.

Wiedząc, że na forum tym wielokrotnie pomagano wielu kolegom, zwracam się do kompetentnych z zapytaniem: Jak załatwić/dostać się na listę kandydatów na Międzynarodową Wojskową pielgrzymkę do Francji. Ordynariat twierdzi, że miejsc już nie ma... Z góry dziękuję za podpowiedzi. Marek.
 
 
ardent
5


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Wrz 2005
Posty: 466
Wysłany: Pią 24 Lut, 2012   

Skoro Ordynariat twierdzi że miejsc już nie ma, to widocznie są obsadzone. Wsiądź w samolot/autokar/samochód i osiągnij cel. Organizatorem przedsięwzięcia jest zapewne Ordynariat Polowy WP, więc jedyne na co możesz liczyć to łut szczęścia w przypadku gdy ktoś zrezygnuje. Przy okazji, strona internetowa Ordynariatu podaje iż zapisy są do 23 stycznia br., więc chyba przespałeś termin zgłoszenia.Pozdrawiam.
 
 
MarconiKub 
4
Marek



Pomógł: 2 razy
Wiek: 63
Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 250
Skąd: Polish Air Force :)
Wysłany: Pon 27 Lut, 2012   

Nie pocieszyłeś mnie - tymi mądrościami z wsiadaniem do samolotu...
 
 
ardent
5


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Wrz 2005
Posty: 466
Wysłany: Pon 27 Lut, 2012   

Jeśli się boisz latać, nic nie poradzę. Jeśli chciałeś zaoszczędzić wyjeżdżając w ramach wyjazdu z bracią wojskową- rozumiem to.
 
 
korba 28 
2


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 68
Skąd: mazowsze
Wysłany: Wto 28 Lut, 2012   

Nie trzeba było spać, generałowie już się zapisali, ale nie przejmuj się jak będzie do pracy, albo na służbę to pierwszy się dowiesz.
 
 
Roballo 
Mod



Pomógł: 11 razy
Wiek: 66
Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 4131
Skąd: Mazury
Wysłany: Wto 28 Lut, 2012   

Armii do pełni szczęścia i profesjonalizmu jeszcze tylko pielgrzymek potrzeba...
_________________

 
 
MarconiKub 
4
Marek



Pomógł: 2 razy
Wiek: 63
Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 250
Skąd: Polish Air Force :)
Wysłany: Nie 04 Mar, 2012   

Nie boję się latać - człowieku! Nie chciałem też zaoszczędzić... Boję się ludzkiej głupoty!
Napisałem wcześniej, że zwracam się do kompetentnych... więc proszę nie kpić i nie szydzić z tej sprawy; Nie przespałem (korba) ponieważ na ogłoszeniu w naszej JW wychowawczy napisali, że zgłoszenia do 07 MARCA !!! Jestem ostatni rok w armii i mam 25 lecie ślubu (kościelnego) - dlatego zależy mi (ciągle) żeby tam pojechać! Mimo Waszego podejścia do tematu, serdecznie pozdrawiam. Marek.
 
 
FAZI 1 
10



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 7300
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie 04 Mar, 2012   

MarconiKub, nie gorączkuj się, bo to przecież widać że Roballo i korba 28, odnoszą się do systemu, a nie do Ciebie.

Innych zaś proszę o konkrety dla usera MarconiKub. :gent:
_________________
Z historii narodów możemy się nauczyć, że narody niczego nie nauczyły się z historii.
— Georg Wilhelm Friedrich Hegel
 
 
 
~~Ad~~ 
Banita
Już rezerwa...


Pomógł: 14 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 7297
Skąd: Teraz: Roztocze.
Wysłany: Nie 04 Mar, 2012   

Jak chcesz coś uczcić i to do tego jeszcze w wymiarze religijnym, to chyba stać Cię raz w życiu na prywatny wyjazd do miejsca kultu...? Jeżeli zaś chcesz się załapać na coś co ma mało wspólnego z umacnianiem obronności , to się nie dziw, że ludzie tak reagują.
I jeszcze jedno, zastanów się nt. tego co Twoja wiara mówi o miłości bliźniego, kto jest Twoim bliźnim, po czym poznać chrześcijanina itp.? Bo z Twojego podejścia do ludzi myślących trochę inaczej niż Ty wnoszę, że dawno na tymi tematami się nie zastanawiałeś.... :cool: :gent:
_________________

„…Nic nie poradzę, że nie lubię faryzeuszy, obłudników, kameleonów, kurew, karierowiczów, itp..."


"Jeśli chcesz zachowywać się moralnie to najgorszym miejscem by szukać rad jest religia..."
 
 
Roballo 
Mod



Pomógł: 11 razy
Wiek: 66
Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 4131
Skąd: Mazury
Wysłany: Nie 04 Mar, 2012   

~~Ad~~, daj spokój - nie ma sensu...
_________________

 
 
~~Ad~~ 
Banita
Już rezerwa...


Pomógł: 14 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 7297
Skąd: Teraz: Roztocze.
Wysłany: Nie 04 Mar, 2012   

OK! :efendi2: :cool:
_________________

„…Nic nie poradzę, że nie lubię faryzeuszy, obłudników, kameleonów, kurew, karierowiczów, itp..."


"Jeśli chcesz zachowywać się moralnie to najgorszym miejscem by szukać rad jest religia..."
 
 
MarconiKub 
4
Marek



Pomógł: 2 razy
Wiek: 63
Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 250
Skąd: Polish Air Force :)
Wysłany: Pon 24 Wrz, 2012   

Kłaniam się.

Informuję Panów wyszydzających mnie, mój post oraz moją wiarę ... że byłem, widziałem, zapamiętałem. Warto było !!!

Widać po waszych postach, że to forum wcale nie jest niezależne...
 
 
kempczol
[Usunięty]

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2012   

Cytat:
Widać po waszych postach, że to forum wcale nie jest niezależne...

I po co ten głupi tekst ? A może to próba odreagowania w związku z tym: TUTAJ KLIKNIJ :?:
Tam prosisz o pomoc a tutaj obrażasz ? Na mnie nie licz i innym też odradzam pomaganie takim typkom jak TY :!: :nie2:
Ostatnio zmieniony przez kempczol Pon 24 Wrz, 2012, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13499
Skąd: ---
Wysłany: Pon 24 Wrz, 2012   

A gdzie żeś Ty tu wyczytał "wyszydzanie wiary"? :-o

Najpierw używasz słowa "załatwić", które kojarzy się negatywnie, a potem dziwisz się reakcji.

A forum jest niezależne. Czyżbyś nie czytał regulaminu?
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Pon 24 Wrz, 2012   

MarconiKub, a co ma niezależność do wypowiedzi Użytkowników? :???: Jeżeli możesz to wytłumacz mi na PW.
Jeżeli brakuje Ci argumentów w dyskusji, to gratuluję błyskotliwości.
A przy okazji - przeczytaj Regulamin NFoW pkt I.1. (polecam zwłaszcza pierwsze zdanie).

Jarek
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group