Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
SNOWBOARD czyli jazda na desce
Opublikował Wiadomość
D.J.AREK
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Mar, 2005   SNOWBOARD czyli jazda na desce

Jeżdźę już drugi sezon na desce, a wszyscy moi koledzy z pracy jeżdźą na nartach. Jeżeli ktoś śmiga na desce to proszę o kontakt t zbierzemy ekipę i spotkamy się ze swoimi żonami na wspólnym krótkim weekendzie w górach. Ja pracuję w Gliwicach, więc najpiękniejsze i najszersze dla nas trasy są w Korbielowie. Polecam.
Jeżeli chcecie się nauczyć jeździć, to proponuję już zacząć bo to piękny sport. Moja żona zaczęła w tym sezonie i powoli, powoli już kuma. Dlatego zachęcam wszystkich i czekam na kontakt.
Pozdrawiam.
 
 
Szarlej
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Mar, 2005   

Witam serdecznie ;)
Narty na deskę zamieniłam już kilka sezonów temu z czego jestem baaardzo zadowolona. Żony nie mam :) ale chętnie się zabiorę na weekend w góry tym bardziej że pochodzę z Górnego Śląska i Korbielów trochę znam :) . Teraz mieszkam we Wrocławiu więc bliższe stały się mi Sudety niż Beskidy. W przyszłym tygodniu wyjeżdżam pośmigać :) :) :) ,
nie będzie to Korbielów, ale trasy są również przyjemne w Karpaczu i okolicach :)
Będę tu zaglądać i jeśli pojawią się jakieś konkrety to postaram się dostosować ;) chętnie odwiedzę stare śmieci ;)
Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group