Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kurs oficerski dla żołnierza rezerwy.
Opublikował Wiadomość
I.Q. 
4



Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 27 Gru 2005
Posty: 282
Skąd: z całej Polski
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2018   

Jeszcze się taki nie urodził co by wszystko wiedział. Dopóki taki ppor. pyta, przyswaja wiedzę, dowiaduje się, poświęca czas na samodoskonalenie, czerpie z doświadczenia starszych służbą, szanuje podwładnych, itd. to jeszcze nie jest najgorzej, a w zasadzie można powiedzieć, że jest nieźle. Gorzej jak przychodzi, i od razu wie wszystko najlepiej. Wtedy należałoby podjąć szybkie i stanowcze działania wobec delikwenta. I to niezależnie czy jest po KPKR, czy po 5 latach studiów. Trzeba zastosować podejście indywidualne, każdego ocenić i zastosować odpowiednie środki. Generalizowanie nigdy nie wyjdzie na dobre przy zarządzaniu kadrami.
 
 
Zajoncu 
1
Rabit


Dołączył: 01 Gru 2017
Posty: 4
Skąd: mon
Wysłany: Czw 26 Wrz, 2019   

Witam,
Pozowole sobie odświeżyć temat, bo może to kogoś zaintersuje.
Jestem po KPKR i obecnie zacząłem służbę na stanowisku dowódcy plutonu. Cała ścieżka (po skończeniu KPKR) trwała ponad 1,5 roku. Aby w ogóle jakaś jednostka brała pod uwagę moją kandydaturę musiałem zrobić SPJ 2222 odbyć 3 ćwiczenia rezerwy jako dowódca plutonu z opinią bardzo dobrą(łącznie ok 2msc), zdać kurs doskonalący na ASzWoj. Oprócz tego mam ukończone studia techniczne i podyplomowe przydatne na zajmowanym stanowisku i parę innych kursów (sere, świadectwo skoczka, wspinaczka itp.). Miałem łącznie 3 rozmowy kwalifikacyjne. Ogólnie poświećiłem sporo czasu i dużo też się uczyłem, żeby w ogóle jw mnie brała pod uwagę i nie mówię tutaj o żadnej kompani szturmowej czy zmechu a o zabezpieczeniu.

Być może post ten zainteresuje osoby starające dostać sie do wojska. Wiem, że przede mną jeszcze ogrom nauki i póki co nawet po służbie poświęcam czas na uzupełnianie wiedzy.
 
 
Riad69 
1


Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 24 Lis 2019
Posty: 47
Skąd: Betoniarnia
Wysłany: Nie 24 Lis, 2019   

Wybiera się ktoś na promocje rezerwy 01.12 do Zegrza?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group