Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Gigantyczna afera korupcyjna w polskim wojsku
Opublikował Wiadomość
Antonio 
9



Pomógł: 13 razy
Wiek: 45
Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 4337
Skąd: stąd
Wysłany: Czw 19 Wrz, 2013   

Wielkie brawa dla kolegów żandarmów z Oddziału w Elblągu i jednostek podległych za sprawną i udaną akcję. Kolejną po ostatniej w Gdyni. :viktoria: :cool:

Niektórzy z was piszą bzdury, a wynika to z niewiedzy i nie wiem już czego. Taka sprawa wymaga miesięcy pracy operacyjnej, żmudnego zbierania dowodów a potem nakazy prokuratorskie, przesłuchania, nowe dowody i jazda...

SUFO w niejednej JW to przekręt, ja i wielu moich kumpli mamy tego świadomość. Łapówy idą takie, że głowa boli. Tutaj właśnie macie przykład, jak się zbiera dowody i to ukróca.

A wy gdzie jesteście? Udajecie że tego nie widzicie? Układów i układzików, wypadków SUFO, zatrudnienia fikcyjnych pracowników, przekrętów z ilością ochroniarzy na służbie, kradzieży mienia, różnych innych kombinacji, nieformalnych układów prezesów firm SUFO z dowództwem danej JW? Gdzie jest POIN, Komendant Ochrony?! Także umoczeni czy ze strachu przed końcem własnych układów udają ślepych?

Aha, macie przykład do czego może nam służyć proponowany szerszy dostęp do tajemnicy bankowej. Właśnie w tego typu sprawach.

Dowódco 22 BL w Malborku, Panie pułkowniku Robercie DZIADCZYKOWSKI, co ma Pan nam do powiedzenia? O niczym Pan nie wiedział? Tylko podpisywał Pan te ustawione przetargi?! :zly4:

http://www.google.pl/imgr...22&tx=102&ty=95

Coś ta baza nie ma szczęścia do dowódców :oops1:
_________________
####### - Zdrap zdrapkę, a zobaczysz opis.
Ostatnio zmieniony przez Antonio Czw 19 Wrz, 2013, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15985
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw 19 Wrz, 2013   

Antonio, będziemy bić brawo jak się sprawa zakończy i będą jej wyniki/efekty.
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
Antonio 
9



Pomógł: 13 razy
Wiek: 45
Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 4337
Skąd: stąd
Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013   

Nie ma żadnego powodu aby kiedykolwiek wiwatować z takiej sprawy. To wstyd dla WP że wogóle ŻW miała powody, aby zainteresować się tematem.
_________________
####### - Zdrap zdrapkę, a zobaczysz opis.
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15985
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013   

Toż nie brawa "dla sprawy" tylko
Antonio napisał/a:
brawa dla kolegów żandarmów z Oddziału w Elblągu i jednostek podległych za sprawną i udaną akcję.
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
MK-J 
Mod
kapitanka



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 22 Wrz 2007
Posty: 7498
Skąd: north
Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013   

Antonio napisał/a:
Dowódco 22 BL w Malborku, Panie pułkowniku Robercie DZIADCZYKOWSKI, co ma Pan nam do powiedzenia? O niczym Pan nie wiedział? Tylko podpisywał Pan te ustawione przetargi?!

Czy to jakaś nowa forma pracy ŻW :?: Przesłuchujecie poprzez media :?: A może to ta nowa ustawa? Ciekawe czy byłby z Ciebie taki "gieroj", gdyby ów dowódca nie został zwolniony. :roll: M.
_________________
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie
ma prawa do przyszłości. J. Piłsudski
 
 
McSimus 
7
...pod kątem prostym 45 stopni !!!



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 2605
Skąd: z wojska panie
Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013   

jajacek napisał/a:
A nie mówiłem ??? Od lat twierdzę, że SUFO i inne tego rodzaju "specsłuzby" winny być zastąpione żołnierzami ŻW. Taniej, a i żandarmi mieliby robotę. Niestety w wojsku lobbing robi swoje. Szkoda pieniędzy podatnika na to całe towarzystwo ochroniarskie.

Kolejny przejaw trolingu ?
Antonio ja tylko mam nadzieję, że kiedyś ktoś Ciebie osądzi twoją własną miarą.
_________________
I ty również możesz pomóc www.pajacyk.pl Dzieci czekają :)
 
 
MDS 
7


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 2760
Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013   

Zbiera mi się na wymioty........... Elementarne prawo człowieka - niewinny, chyba że sąd stwierdzi wine. A u nas??? Siemoniak już wie kto jest winny i zdjął człowieka z dowodzenia............ no i żandarm Antonio..........z nazwiska człowieku piszesz o formalnie niewinnym jeszcze??? Nie wiem jak to nazwać...... Mam nadzieje że doczekam się chwili że tacy wszystko wiedzący za swoje pospieszne, wstrętne działania poniosa konsekwencje.
 
 
Antonio 
9



Pomógł: 13 razy
Wiek: 45
Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 4337
Skąd: stąd
Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013   

MDS napisał/a:
Zbiera mi się na wymioty.


No to wymiotuj. W jednych tematach na forum i w życiu Ty i Tobie pokrewni jesteście za zawieszaniem w obowiązkach służbowych w takich sprawach, w innych natomiast macie podwójne standardy - nie, wymiotuję, nie, ojej, koniec świata. Kwestia winy czy niewiny jest jedna, a druga to kwestia iż MON ma prawo do swoich decyzji, a ja jak Ty do zadawania niewygodnych pytań. Pytam jako żołnierz.

MDS napisał/a:
wstrętne działania


Walka z korupcją to wstrętne działania? :lol:

Nie nazywaj nic. Udawaj dalej, że nic się nie dzieje, ŻW jest jedynie od patroli w krzakach, a domniemanie niewinności stosuj wymiennie, w zależnosći od tematu...
_________________
####### - Zdrap zdrapkę, a zobaczysz opis.
 
 
MK-J 
Mod
kapitanka



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 22 Wrz 2007
Posty: 7498
Skąd: north
Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013   

Antonio a może odniesiesz się do mojego posta z godz. 8.06 i zadanych tam pytań :?: M.
_________________
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie
ma prawa do przyszłości. J. Piłsudski
 
 
bolec71 
Banita


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 7022
Skąd: morze
Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013   

Zanim zaczniecie rozstrzygać winny-niewinny-podejrzany-zamieszany, poczekajcie na więcej informacji bo może Siemoniak miał jakieś powody aby go odwołać :czytam:
 
 
Antonio 
9



Pomógł: 13 razy
Wiek: 45
Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 4337
Skąd: stąd
Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013   

MK-J napisał/a:
Antonio a może odniesiesz się do mojego posta z godz. 8.06 i zadanych tam pytań :?: M.


Jestem tu prywatnie, tak więc o co Tobie chodzi? Uważam, że jako żołnierz mam prawo zadać takie pytania Szanownemu Panu Pułkownikowi.

Jesteś kolejna, stosująca wybiórczo tzw. domnienamie niewinności? :lol:
_________________
####### - Zdrap zdrapkę, a zobaczysz opis.
 
 
MK-J 
Mod
kapitanka



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 22 Wrz 2007
Posty: 7498
Skąd: north
Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013   

A jednak nie potrafisz (będąc podobno prywatnie na Forum) oddzielić prywatnych ocen od służbowego pouczania czy pochwał w stosunku do przełożonych, graniczących z wazeliniarstwem (vide Pacek).
Po takich unikach w przypadku niewygodnych dla Ciebie pytań czy twierdzeń - nie dziw się, że Twoja formacja oceniana jest i postrzegana w niezbyt dobrym świetle. I wcale nie wybiórczo :!: To tyle OT. :gent: M.
_________________
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie
ma prawa do przyszłości. J. Piłsudski
 
 
warmiak 
5



Pomógł: 3 razy
Wiek: 57
Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 300
Skąd: rezerwa
Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013   

Antonio,
szkoda, że nie byłeś i nie jesteś taki pryncypialny w kwestii np. gen. Packa.
Niektórzy pamiętają Twoje posty, gdy byłeś jego podwładnym (którymś z kolei w łańcuchu dowodzenia). A potem co??? Podkulony ogonek i bzdury o zmianie poglądów... Wyluzuj zatem, bo co powiesz gdy i w tej sprawie przyjdzie Ci jednak zmienić pogląd? Sąd się jeszcze nie wypowiedział a niektórych odłamki ze sprawy prawie poszatkowały.
_________________
"Ranę zadałeś - ranę otrzymasz" Ajschylos
 
 
Antonio 
9



Pomógł: 13 razy
Wiek: 45
Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 4337
Skąd: stąd
Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013   

MK-J napisał/a:
A jednak nie potrafisz (będąc podobno prywatnie na Forum)


Widocznie nie potrafię. Przykro mi.
_________________
####### - Zdrap zdrapkę, a zobaczysz opis.
 
 
MDS 
7


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 2760
Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013   

Antonio - czy Ty masz problemy z czytaniem? Gdzie ja napisałem że uważam że walka z korupcja to wstrętne działania? Za wstrętne działania uważam to co między innymi Ty wyprawiasz podając dane osoby potencjalnie niewinnej- do publicznej wiadomości z jednoznacznymi sugestiami. Za wstrętne uważam zdjęcie ze stanowiska i publiczne podanie tego faktu zanim wina została udowodniona. Można było zawiesić , urlopować dowódcę, ale przecież lepiej publicznie jest nadać sprawie medialny rozgłos i przy okazji pewnie jego bliskich skrzywdzić. Słyszałes o czymś takim jak domniemanie niewinności?? I żebys zrozumiał- jestem za walką z korupcją i całą przestępczością, ale zgodnie z prawem obowiązującym w cywilizowanym kraju. I te Twoje wypowiedzi są jak zawsze niesmaczne - ilu ludzi skrzywdzono, opluto, zeszmacono publicznie przed jakimkolwiek wyrokiem? Powiedział ktoś przepraszam??? A jakie były medialne rewelacje na takie okoliczności?? Czy to rozumiesz? Bo mam czasami wątpliwości.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group