Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawa propozycja dla byłych żołnierzy zawodowych
Opublikował Wiadomość
lszereda 
1


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 10 Gru, 2013   Ciekawa propozycja dla byłych żołnierzy zawodowych

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Dla naszego Klienta, amerykańskiej firmy wchodzącej na polski rynek, poszukujemy doświadczonych, dynamicznych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko

Kierownik Obszaru Logistycznego


Jeżeli jesteś byłym żołnierzem zawodowym, skutecznie zarządzałeś swoim zespołem, szczególnie w korpusie logistyki i chcesz sprawdzić się w nowej roli, ta oferta jest skierowana do Ciebie.

Do Twoich głównych obowiązków będzie należał nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem działu logistyki, jak również zarządzanie podległym zespołem ludzi.
Od kandydatów oczekujemy umiejętności skutecznego motywowania i egzekwowania poleceń, doświadczenia w zarządzaniu dużym zespołem (50-100 osób) i znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym.

Idealny kandydat to oficer lub podoficer pełniący funkcje szefa oddziału, wydziału, służb.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres email: lukasz.szereda@pl.randstad.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group