Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Absolwentka SPWLad Poznan
Opublikował Wiadomość
brus 
1


Dołączył: 22 Lut 2014
Posty: 8
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 22 Lut, 2014   Absolwentka SPWLad Poznan

Witam! Konczylem kurs podoficerski w SPWLad w maju 2013r. dla szer. zaw. Wie ktos moze na jakich zasadach przyznawana jest odznaka absolwenta? (niby kazdy kto zaliczy kurs egzaminem jest uprawniony do jej noszenia). Kupienie sobie i przypiecie na mundur bez zadnej decyzji szkoly wydaje mi sie malo realne.
 
 
mboro 
5



Wiek: 44
Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 511
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 22 Lut, 2014   

O ile ja się orientuję, to absolwentki nadaje zawsze komendant szkoły...
_________________
"Dwie rzeczy są bezgraniczne: Wszechświat i Głupota Ludzka; choć co do Wszechświata nie jestem pewien"
Albert Einstein

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem
 
 
 
brus 
1


Dołączył: 22 Lut 2014
Posty: 8
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 27 Mar, 2014   

Może wie ktoś z Was gdzie takową odznakę można nabyć??? Szukałem już chyba wszędzie i nic :(
 
 
Radhezz 
3
a gdzie tu panie do emerytury...



Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 124
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 11 Mar, 2023   

W sumie mam podobny problem, kończyłem KPKR w Ustce i zastanawiam się czy już po fakcie mogę uzyskać absolwentkę. Żeby nie było leniem nie jestem i sprawdziłem że zapewne odpowiedź na moje pytanie jest w regulaminie nadawania, która jest załącznikiem do decyzji Nr 119/MON z dnia 10 kwietnia 2006 r. w sprawie wprowadzenia odznaki absolwenta Szkoły Podoficerskiej Marynarki Wojennej w Ustce. Tylko tego załącznika już nigdzie znaleźć nie można...

Posiłkując się regulaminem który jest dostępny z SPSP to teoretycznie na pierwszy rzut oka absolwentka przysługuje (choć mogę się tu mylić), ale wręcza się ją na uroczystej zbiórce na zakończenie szkolenia... Czyli tak jakby po ptokach jeśli dobrze rozumiem i pisanie do komendanta szkoły nic nie da. Nie wiem, może jest ktoś kto miał podobną sytuację i mógłby coś z praktyki dorzucić do tych czysto teoretycznych rozważań.
_________________
Zacząłęm od zera, i sporo mi go jeszcze zostało...
ex. Najtańsza Siła Robocza || ex. Aktywna Rezerwa
Każdy zasługuje na mądrego przełożonego. Niektórzy go bezwzględnie potrzebują.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group