Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Stevie
Sro 08 Paź, 2014
Zamykają mi usta, dlaczego...?
Opublikował Wiadomość
~~Ad~~ 
Banita
Już rezerwa...


Pomógł: 14 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 7297
Skąd: Teraz: Roztocze.
Wysłany: Sro 08 Paź, 2014   Zamykają mi usta, dlaczego...?

Oto dzisiaj zamknięto kolejny temat KLIK , który nie naruszał niczego, ani nikogo nie obrażał, ba nawet był w odpowiednim dziale forum. Problemem tego tematu była zapewne odpowiedź na pytanie o motywy postępowania administracji. Otóż w mojej ocenie gdyby administracja zechciała się wytłumaczyć, to opierałaby się na regulaminie, ale w tamtym linkowanym temacie nawet o jeden znaczek regulaminu nie naruszyłem. Co więcej, gdyby nawet się tak stało, to jest to dział, w którym można wnioski co do zmian regulaminu składać. Co więcej, regulamin został opracowany przy udziale starej GTW, której już w większości nie ma na forum, bo albo zostali wyrzuceni, albo sami zrezygnowali. Stąd obrona regulaminu za wszelką cenę jest jakimś kuriozum. Tyle, że ja regulaminu w zamkniętym temacie nie złamałem. Powstaje więc pytanie, o co chodzi i komu...? Wydaje się, że zarówno ja, jak i inni użytkownicy zasługujemy na szacunek i poważne traktowanie obowiązujące w cywilizowanym świecie? Wiec czekamy... :efendi2:
Oczywiście wypowiedzi na ten temat innych użytkowników mile widziane... :hey:
_________________

„…Nic nie poradzę, że nie lubię faryzeuszy, obłudników, kameleonów, kurew, karierowiczów, itp..."


"Jeśli chcesz zachowywać się moralnie to najgorszym miejscem by szukać rad jest religia..."
 
 
mariuszkwachu 
5


Dołączył: 05 Wrz 2014
Posty: 369
Skąd: nowogród
Wysłany: Sro 08 Paź, 2014   

Obawiam, się, że będzie ban.
 
 
~~Ad~~ 
Banita
Już rezerwa...


Pomógł: 14 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 7297
Skąd: Teraz: Roztocze.
Wysłany: Sro 08 Paź, 2014   

A możesz wskazać za co...?
_________________

„…Nic nie poradzę, że nie lubię faryzeuszy, obłudników, kameleonów, kurew, karierowiczów, itp..."


"Jeśli chcesz zachowywać się moralnie to najgorszym miejscem by szukać rad jest religia..."
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Sro 08 Paź, 2014   

Wyciąg z Regulaminu:
Cytat:
(...) Interpretację i ocenę w/w tematów oraz ich zawartości pozostawia się Administratorom i Moderatorom. Ich decyzja jest nieodwołalna.

I finał. Radzę dostosowac się do prośby którą wczesnij bardzo dobitnie wyartykułowałem TUTAJ.
Kolejne posty "uciśnionych i dyskryminowanych" wylecą w niebyt, a autorzy nagrodzeni zgodnie z obietnicą.

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group