Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zawieszenie konta A&J Consulting
Opublikował Wiadomość
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Wto 05 Sty, 2016   Zawieszenie konta A&J Consulting

W związku z pojawieniem się informacji na stronie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy (Lista Radców Prawnych pozycja 76) konto o nazwie A&J Consulting zostaje zawieszone (do odwołania).
:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Resurrected 
Banita


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 3613
Skąd: z IV RP bis
Wysłany: Wto 05 Sty, 2016   

Ale w sumie dlaczego? Przecież wspomaga tu ludzi za darmo. Mimo, że jest zawieszony, to wiedzę i doświadczenie posiada.
_________________
OJCZYZNĘ BEZ PIS-U RACZ NAM WRÓCIĆ PANIE!
 
 
PDT 
Guru
iuris peritus in spe



Pomógł: 32 razy
Wiek: 54
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 13757
Skąd: ex rei publicae defectae
Wysłany: Wto 05 Sty, 2016   

Cytat:
Ale w sumie dlaczego?


Także chciałem zapytać, ale ugryzłem się w j ... opuszki palców.
_________________
Nec stultis solere succurri.
******* ****
 
 
michqq 
Guru


Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 11527
Skąd: -)
Wysłany: Wto 05 Sty, 2016   

PDT napisał/a:
Także chciałem zapytać, ale ugryzłem się w j ... opuszki palców.


Grozi seria bolesnych zastrzyków...
:cool:
_________________
Toast wódczany o postaci dialogu.
Zasłyszane na dniach.
:
- Ruskij wojennyj korabl?
- Do dna!
 
 
PDT 
Guru
iuris peritus in spe



Pomógł: 32 razy
Wiek: 54
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 13757
Skąd: ex rei publicae defectae
Wysłany: Wto 05 Sty, 2016   

Akurat myślałem o ogniach piekielnych za ciekawość.
_________________
Nec stultis solere succurri.
******* ****
 
 
michqq 
Guru


Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 11527
Skąd: -)
Wysłany: Wto 05 Sty, 2016   

Resurrected napisał/a:
Ale w sumie dlaczego? Przecież wspomaga tu ludzi za darmo. Mimo, że jest zawieszony, to wiedzę i doświadczenie posiada.


MAsz rację, właściwie warto by się dowiedzieć czemu go zawieszono jako radcę.
Składek nie opłacił albo coś...
Druga sprawa że zawieszanie konta na nfow z powodu zawieszenia czlonkowstwa w jakiejś niezaleznej od nfoworganizacji to dziwne jakoś. Jak mnie wywalą z harcerstwa albo krótkofalowców to co?
:gent:
(Zaraz... z harcerstwa wywalili mnie juz w podstawówce... auć...)
_________________
Toast wódczany o postaci dialogu.
Zasłyszane na dniach.
:
- Ruskij wojennyj korabl?
- Do dna!
 
 
PDT 
Guru
iuris peritus in spe



Pomógł: 32 razy
Wiek: 54
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 13757
Skąd: ex rei publicae defectae
Wysłany: Wto 05 Sty, 2016   

michqq napisał/a:
Druga sprawa że zawieszanie konta na nfow z powodu zawieszenia czlonkowstwa w jakiejś niezaleznej od nfoworganizacji to dziwne jakoś.


Pan Jacek Kotowicz jako nicka używał nazwy własnej kancelarii prawnej. "Togowaci" to "katalog (czytaj: środowisko) zamknięty(e)" a w zamkniętych środowiskach nie trzeba być miernotą aby ulec alienacji - można być antonimem tego pojęcia - znamy to ze środowisk wojskowych - a jeżeli nie mam racji to musiał solidnie zmoczyć dupę (nawet nieumyślnie) .
_________________
Nec stultis solere succurri.
******* ****
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Wto 05 Sty, 2016   

Mam swoje powody takiego "ruchu". I nie ma dyskusji.
To tylko informacja dla tych, którzy chcieliby otrzymać prawną pomoc za odpowiednie wynagrodzenie.
:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Nie 07 Sie, 2016   

Ponowne zarejestrowanie się w/w kancelarii pod nowym nickiem "Prawnik Nowy" skutkowało po raz kolejny zbanowaniem.
Co rusz otrzymujemy złe wiadomości o działalności p. Kotowicza. Sporo osób czuje się pokrzywdzonych, wręcz oszukanych i dlatego taka a nie inna decyzja. Nie promujemy osób lub instytucji o wątpliwej reputacji.
:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
PDT 
Guru
iuris peritus in spe



Pomógł: 32 razy
Wiek: 54
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 13757
Skąd: ex rei publicae defectae
Wysłany: Nie 07 Sie, 2016   

Znalezione w sieci:
Cytat:
Nikt już Kotowicza nie uniewinni, ten człowiek już może całkowicie zapomnieć o zawodzie prawnika, jest prawomocnie zawieszony i w kolejce czeka już następnych kilka skarg do OIRP na tą personę, ponadto w sądach cywilnych i karnych są już sprawy przeciwko temu złodziejowi, on nie daje już rękojmi na wykonywanie zawodu radcy prawnego i zostanie wydalony. Odnośnie spraw karnych też czeka na niego ostry wyrok bo to już nie było wykroczenie lecz kilka podobnych przestępstw. Jego specjalnością było okradanie żołnierzy zawodowych ze świadczeń związanych z odprawą mieszkaniową (po około 150000PLN od okradzionego żołnierza).

http://www.gowork.pl/opinie_firma,457926,0

Przyznam, że nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy.
_________________
Nec stultis solere succurri.
******* ****
 
 
thikim 
Guru


Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 13020
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 09 Sie, 2016   

No cóż. Zapewne jakaś prawda w tym jest ale:
Cytat:
okradanie żołnierzy zawodowych ze świadczeń związanych z odprawą mieszkaniową (po około 150000PLN od okradzionego żołnierza).

Hmm. Ja rozumiem, że da się okraść żołnierza na 15 tys. (bo wie Pan - VAT, PIT, NFZ, UPC, Allegro i się człowiek gubi) ale na 150 tys.? No to już by było mistrzostwo świata.
Więc komuś raczej się zero pomyliło.
Nie mówiąc o tym, że nie wiedziałem że żołnierz zawodowy potrzebuje prawnika żeby otrzymać od WAM należność która mu się należy...
Z drugiej strony w kraju gdzie minister finansów mówi że nie potrafi wypełnić PITa a zwykły obywatel pod groźbą kary musi PITa wypełnić to nie dziwi aż tak bardzo.
Więc proszę mi uwierzyć, ja też byłem w szoku, ale tylko przez chwilę :lol:
 
 
steell 
Mod



Pomógł: 20 razy
Wiek: 59
Dołączył: 23 Lip 2004
Posty: 7984
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 09 Sie, 2016   

Z tym zerem to niekoniecznie, być może kancelaria była upoważniona do prowadzenia rozliczeń i np. na jej konto wpłynęła odprawa mieszkaniowa oczywiście do zabezpieczenia w przypadku zwrotu jeżeli roszczenia były większe. Pieniądze nigdy nie trafiły do prawowitego właściciela tak ze kwoty mogą być nawet wyższe. Oczywiście to tylko moje domniemania i jestem daleki od oskarżania kogokolwiek o cokolwiek bo nie znam podstawowych faktów.
_________________
Pierwszą ofiarą wojny jest prawda
Hiram Johnson
 
 
thikim 
Guru


Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 13020
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 09 Sie, 2016   

steell, ale mi chodzi o to że żołnierz zawodowy aż tak tępy nie jest i brak 150 tys. zauważy bez problemu. W takiej sytuacji oszukiwanie go miałoby nogi krótsze niż u mrówki, i sprawa by się rypła dosłownie w czasie paru dni.
Jeśli dało się oszukać to powiedzmy na kwotę 15 tys. gdzie prawnik mógłby to wytłumaczyć różnego rodzaju kombinacjami. I dojście prawdy w takiej sytuacji by zajęło trochę.
Może być też sytuacja że komuś wszystko jedno jest. Ale wtedy to już raczej by całą kwotę ukradł, a nie ryczałtem po 150 tys. od żołnierza :D
PS. Ministerstwo Finansów źle wypełniało wstępnie deklaracje podatkowe PIT :lol:
http://dyskusja.biz/gospo...elnia-pit-49503
Winny i tak obywatel :lol:
 
 
Inon 
4


Dołączył: 30 Sie 2013
Posty: 169
Skąd: Spodlady
Wysłany: Wto 09 Sie, 2016   

Steve,

przecież jest tutaj na forum jeszcze ciekawszy przypadek. Radca Prawny, który nie figuruje na żadnej liście radców prawnych. I też ma bardzo ciekawe metody rozliczeń z klientami.
 
 
makary21 
Mod
wieczny malkontent/cywil banda



Pomógł: 41 razy
Wiek: 45
Dołączył: 29 Wrz 2006
Posty: 5710
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto 09 Sie, 2016   

thikim napisał/a:
Nie mówiąc o tym, że nie wiedziałem że żołnierz zawodowy potrzebuje prawnika żeby otrzymać od WAM należność która mu się należy...


To akurat zależy czy sprawa wypłaty odprawy mieszkaniowej to jedynie wypełnienie druków i wypłata czy też zachodzą sytuacje, w których WAM stoi na jednym stanowisku, a żołnierz ( były żołnierz ) na drugim.

Takie akcje były, są i będą - zakończone oczywiście w sądzie. Wtedy to raczej korzysta się z pomocy prawnika.
_________________
Tylko umarli widzieli koniec wojny. Platon
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group